- Laikmeta zīmes - http://www.laikmetazimes.lv -

Lielākais kristiešu pasākums Baltijā šogad

Ievietoja Ervīns Jākobsons 2018. gada 23. jūlijs 07:00 sadaļā Jaunumi!

No 30.augusta līdz 2.septembrim Rīgā notiks grandiozs starptautisks un starpkonfesionāls evaņģelizācijas pasākums - konference “Awakening Europe Baltija 2018″. Pirmais “Awakening” pasākums notika 2015.gadā Nirnbergā, Vācijā, kam 2016.gadā sekoja Stokholma Zviedrijā, bet 2017.gadā - Prāga Čehijā. Nu pienācis laiks ceturtajai “Awakening” konferencei - šoreiz mūsu valsts galvaspilsētā. Konferences organizētāji tic, ka tā būs brīnišķīga dāvana Latvijai simtgadē, un ne tikai Latvijai - pasākuma nosaukums ietver vārdu “Baltija”, tātad arī Igauniju un Lietuvu, kuras tāpat šogad svin savas valsts 100 gadu jubileju. “Awakening Baltija” būs Dieva svētības sveiciens Baltijas valstīm to simtgadē!

“Awakening” konferences rīko organizācija “GODfest Ministries”. Tās direktors ir Vācijā dzīvojošais austrāliešu evaņģēlists Bens Fidžeralds un viņa komanda. Viņu kalpošanas mērķis ir ieraudzīt, kā Debesis pieskaras zemei, pārmainot cilvēku un tautu dzīvi. “GODfest” strādā kopā ar dažādām draudzēm un kristīgām organizācijām no visas pasaules. Komandas vēlme ir redzēt Kristus Baznīcu veselu, nobriedušu un dinamisku - spējīgu piepildīt sava Kunga Lielo Pavēli. Šogad janvārī Lorahā, Vācijā, pirmo reizi notika “School of Awakening”, kuras uzdevums ir apmācīt cilvēkus ar evaņģēlista aicinājumu. “Awakenig Europe” līdzīgs pasākums “Awakening Australia” notiek arī Austrālijā.

Evaņģēlists Bens Fidžeralds un viņa “GODfest” un “Awakening” komanda.

“GODfest Ministries” rīkotās “Awakening” konferences notiek dažādās Eiropas pilsētās. To galvenais mērķis ir iepazīstināt cilvēkus ar Kristu. Vienlaikus “Awakening” komanda tic, ka par Kristu gan vārdos, gan ar savu dzīvi jāliecina ne vien evaņģēlistiem, bet ikvienam kristietim.  “Awakening” nes Kristus Draudzei vēsti, ka ikvienam kristietim ir iespēja brīvi, bez bailēm liecināt par savu Kungu savā tautā, zemē, pilsētā, skolā vai darbavietā. Viens no organizācijas mērķiem ir vienot kristiešus, stiprināt tos savstarpējā mīlestībā un Dieva Vārda atziņā. Otrs mērķis ir ar Evaņģēlija vēsti uzrunāt pasauli, iedrošinot kristiešus pārvarēt bailes, iziet ārpus dievnamu sienām un sludināt Evaņģēliju pasaulei.

“AWAKENING EUROPE BALTIJA 2018″


Kad: 30.augustā, 31.augustā, 1.septembrī, 2.septembrī
Kur: sporta hallē “Arēna Rīga”, Skanstes ielā 21

PROGRAMMA

Ceturtdiena, 30.augusts

19:30 - atklāšanas dievkalpojums

Piektdiena, 31.augusts

10:00 - konferences sesija
12:30 - pusdienu pārtraukums
14:30 - konferences sesija
15:30 - vakariņu pārtraukums un laiks evaņģelizācijai uz ielām
19:30 - vakara dievkalpojums

Sestdiena, 01.septembris

10:00 - konferences sesija
12:30 - pusdienu pārtraukums
14:30 - konferences sesija
15:30 - vakariņu pārtraukums un laiks evaņģelizācijai uz ielām
19:30 - vakara dievkalpojums

Svētdiena, 02.septembris

10:00 - konferences sesija
12:30 - pusdienu pārtraukums
14:30 - konferences sesija
17:00 - vakariņu pārtraukums
19:00 - noslēguma dievkalpojums

Pirms “Awakening Baltija” sākuma programma vēl tiks papildināta un precizēta. Sekojiet informācijai.

SLUDINĀTĀJI

Kriss Volotons - (Kris Volloton) mācītājs Bēteles draudzē, Redingā, Kalifornijā, ASV. Ceļo pa visu pasauli, lai mācītu kristiešiem veiksmīgi piepildīt savu Dieva doto aicinājumu. Darbojies arī biznesā, sniedzis konsultācijas, bijis padomdevējs. Vēlas savu pieredzi un pravieša dāvanu izmantot, lai palīdzētu draudžu un Baznīcu līderiem sasniegt savas kalpošanas piepildījumu. Sarakstījis vairāk nekā 12 grāmatas. Populārā bloga “Kris Volloton: Raw, Real & Relevant” autors.


Tods Vaits - (Todd White) bijušais ateists un narkomāns, tagad - ugunīgs evaņģēlists. Dievs 2004.gadā radikāli pārvērta Toda dzīvi, lai viņš ieraudzītu, ka Svētais Gars vēlas plūst caur katru kristieti ikdienā - darbā, skolā, pārtikas veikalā, benzīna uzpildes stacijā, jebkur. Tā ir patiesība par Debesu Valstības dzīvesveidu formātā 24/7. Toda lielākais prieks ir cilvēku sirdīs iesēt šo vienkāršo patiesību. Viņš vēlas uzmundrināt ticīgos, lai tie dzīvotu Dieva patiesībā, un sagraut melus, kas attur kristiešus būt tādiem, kādus Dievs tos radījis.

Brālis Juņs - (Liu Zhenying) leģendārais Ķīnas pagrīdes draudžu vadītājs. Dzimis nabadzīgā ģimenē. Sešpadsmit gadu vecumā kļuvis kristietis. Drīz pēc tam Dievs viņu aicināja būt Viņa lieciniekam Ķīnas rietumu un dienvidu provincēs. Savas ticības dēļ pārcietis neskaitāmus pārbaudījumus, vajāšanas un spīdzināšanu komunistiskās Ķīnas cietumos. Šajās ciešanās Kristus dēļ, viņš piedzīvoja vienu brīnumu pēc otra, ko vēlāk aprakstīja savā slavenajā grāmatā “Debesu vīrs”.


Bens Fidžeralds - (Ben Fitzgerald) “GODfest” un “Awakening Europe” kalpošanas līderis. Lielu daļu laika pavada ceļojot kā evaņģēlists. Bens dzimis Austrālijā, kur 2002.gadā piedzīvoja sastapšanos ar Jēzu. Kristus atbrīvoja viņu no narkotiku varas un radikāli pārmainīja dzīvi. Kopš tā laika Bena sirds deg atklāt pasaulei Kristu savā ikdienas dzīvē un sludināt Valstības Evaņģēliju pasaules tautām. Viņš ir pārliecināts, ka pasaules tautas reiz pieredzēs garīgu atmodu un radikālas pārmaiņas to kristiešu dēļ, kuri ir brīvi drosmīgi pasludināt Kristus vārdu.

Pasākumā piedalīsies arī īpašie viesi - Viens no Bēteles draudzes (ASV) mācītājiem Pols Manvarings (Paul Manwaring) un Starptautiskās Dziedināšanas kalpošanu asociācijas (IAHM) direktors Žans Luks Trašels (Jean Luc Trachsel), kā arī vairāku Latvijas draudžu mācītāji.

PIELŪGSMES MŪZIĶI

 • Daniel Hagen & Awakening Band - grupa izveidojusies “Awakening Europe” un “Awakening Australia” kustību ietekmē. Mūziķu mērķis ir paaugstināt Ķēniņu Jēzu un darīt Viņa vārdu slavenu pasaules tautās.
 • Jake Hamilton - dedzīgs pielūgsmes mūziķis, dziedātājs un dziesmu autors. Ceļo pa visu pasauli, izplatot Atmodas vēsti caur mūziku un sludināšanu baznīcās un konferencēs.
 • Jeremy Riddle - Bēteles draudzes (ASV) pielūgsmes vadītājs. Dziesmu autors, ierakstījis daudzus pielūgsmes mūzikas albumus.
 • Lindy Conant - misionāre, dziesmu autore un pielūgsmes vadītāja no Havaju salām. Darbojas “Jaunatne ar Misiju” projektā “Circuit Riders”, kuras mērķis ir pievest jauno paaudzi Kristum. Ik gadu apmeklē desmitiem koledžu un universitāšu pilsētiņu, sludinot Kristu. Rezultāts ir simtiem glābtu jauniešu un Evaņģēlija pārmainītas dzīves.

KONFERENCES DARBA VALODAS

Pasākums noritēs angļu valodā ar tulkojumu latviski vai otrādi. Būs pieejams sinhronais tulkojums krievu, lietuviešu, igauņu un vācu valodā, izmantojot austiņas, kuras varēs izīrēt par nelielu samaksu.

REĢISTRĀCIJA

Kristiešiem pasākums ir par dalības maksu biļešu formātā. Būtībā to var uzskatīt par jūsu ziedojumu pasākuma izmaksu segšanai. Iespējami vairāki biļešu / ziedojumu veidi.

 • Ieejas biļete (7€) - biļete nodrošina ieeju arēnā “Rīga” uz visiem “Awakening” pasākumiem. Iespēja apmeklēt pasākumu tiem, kuri nevar iegādāties Standarta biļeti.
 • Standarta biļete (20€) - šī biļete nodrošina ieeju uz visiem konferences pasākumiem, taču tā arī daļēji sedz dalības maksu tiem, kuri var iegādāties tikai Ieejas biļeti.
 • Svētības biļete (50€) - biļete nodrošina ieeju visos “Awakening” pasākumos un palīdz nosegt nomas maksu par pasākuma vietas īri. Ar tās iegādi jūs palīdzat apmaksāt sēdvietu kādam neglābtajam, kurš uzaicināts uz pasākumu ar ielūgumu.
 • Valstības izplatītāja biļete (100€) - ar šīs biļetes iegādi jūs sniedzat vērā ņemamu ieguldījumu pasākuma kopējo izmaksu segšanā. Šī biļete nodrošina ieeju uz visiem konferences pasākumiem, kā arī jūs apmaksājat sludinātāju un mūziķu ceļa izdevumus, ielu evaņģelizācijas izdevumus, bezmaksas drukātos materiālus, informācijas bukletus, skaņas nodrošinājumu un daudzas citas lietas.

Reģistrēties iegādājoties biļetes jūs varat ŠEIT. Tie, kam nav pieejams internets, biļetes var iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs (biļetes nopērkamas TIKAI kasēs, bet ne “BP” interneta vietnē). Biļešu kasu atrašanās vietas skatiet ŠEIT.

KALPOŠANA ĪPAŠĀM DALĪBNIEKU GRUPĀM

Pasākuma laikā darbosies komanda, kas palīdzēs iekļūt arēnā un atrast vietu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Šos cilvēkus komandas dalībnieki gaidīs pie arēnas “C” ieejas Grostonas ielas pusē. Invalīdiem tiks nodrošināta sēdvietu daļa, kurai būs iespējams ērti piekļūt. Savus auto cilvēki ar īpašām vajadzībām varēs novietot arēnas VIP zonā. Autostāvietu plānu skatiet ŠEIT.

Šogad īpaša kalpošana bērniem organizēta netiek, taču būs bērnu zona, kurā tie varēs spēlēties.

EVAŅĢELIZĀCIJA UZ IELĀM

Reizi nedēļā evaņģelizācija uz ielām Rīgā notiek visas vasaras garumā. Taču pirms “Awakening Europe” sākuma notiks trīs dienu evaņģelizācijas pasākumu sērija “Piepildi Rīgu” (Flood Riga). Tās mērķis ir salauzt kristiešos bailes sludināt Evaņģēliju, kā arī ielūgt cilvēkus uz lielo pasākumu arēnā “Rīga”. Uz šo ielu evaņģelizāciju ieradīsies evaņģēlistu grupas no visas Eiropas un pasaules (YWAM, Bethel Church, Circuit Riders u.c.). Katru dienu būs cita satikšanās vieta. Plaša evaņģelizācija uz ielām notiks arī “Awakening Baltija” konferences laikā.

Pirmdiena, 27.augusts, 16:00-20:00 - satikšanās pie “Laimas” pulksteņa
Otrdiena, 28.augusts, 16:00-20:00 - satikšanās Esplanādē
Trešdiena, 29.augusts, 16:00-20:00 - satikšanās Vērmanes parkā


PAR KO LŪGT

Mums vajadzīgas jūsu aizlūgšanas. Lūdziet par “Awakening Baltija” sekmīgu norisi ik dienas 19:00. Kopā ar jums lūgs cilvēki visā Eiropā un pasaulē.

Lūdziet

 • par Latvijas valsti, pateicieties Dievam par savu valsti un svētījiet Latvijas zemi un tautu;
 • par garīgu atmodu tautā, Latvijas pilsētās un visā valstī;
 • par to, lai tūkstošiem pazudušu cilvēku piedzīvo Kristu;
 • par to, lai nekādi šķēršļi nespēj ierobežot Dieva spēku Baltijas valstīs;
 • par to, lai ikviens kristietis spētu domāt Dieva Valstības kategorijās un nebaidītos dalīties ar Evaņģēlija vēsti;
 • par brīvību Svētā Gara darbībai, lai kristieši būtu sagatavi mācīt jaunos ticīgos;
 • par jaunām idejām un inovācijām Baltijas valstīs, par dievišķu gudrību šo valstu politiķiem.


KĀ PIEDALĪTIES

Pasākuma sekmīgai norisei vajadzīgs ļoti daudz brīvprātīgo! Pievienojieties mūsu kalpošanai, lai Jēzus vārds tiek pagodināts! Pierakstīties, lai kļūtu par brīvprātīgo, varat ŠEIT.

Piedalieties ielu evaņģelizācijā, kas notiek katru nedēļu. Dažas dienas pirms pasākuma un arī pasākuma laikā evaņģelizācija uz ielām kļūs īpaši aktīva.
Kontaktpersona - Marks Ozolinkevičs, tālr. +371 29676301
.

Jūs varat arī atbalstīt šo pasākumu, atverot savas draudzes nama durvis brīvprātīgajiem un piedāvājot naktsmājas. Ideāli, ja piedāvātajā miteklī būtu pieejamas dušas.
Ja vēlaties uzņemt brīvprātīgos no ārzemēm savā dzīvoklī vai privātmājā, publicējiet savu piedāvājumu šeit: https://www.facebook.com/groups/857155044378349/
Ja vēlaties uzņemt brīvprātīgos no Latvijas savā dzīvoklī vai privātmājā, publicējiet savu piedāvājumu šeit: https://www.facebook.com/groups/849905031806362/

INFORMĀCIJA

No 16.jūlija katras darbadienas rītu 8:45 Latvijas Kristīgā Radio ēterā skan raidījums “Awakening Eirope Baltija”, kurā varat uzzināt jaunāko informāciju par pasākumu, kā arī dzirdēt liecības no cilvēkiem, kuru dzīvi pārmainījis kāds no “Aweakening” pasākumiem, vai kuri piedalās šī gada konferences rīkošanā. Šīs liecības saīsināti variet lasīt arī raidījuma lapā sociālajā tīklā “Facebook”: www.facebook.com/radioawakeningeuropebaltija/

Pasākuma koordinatori Latvijā: kristine.dundure@awakeningeurope.com

Web: www.awakeningeurope.com/awakening-baltija-lv/
“Awakening Europe” Facebook: www.facebook.com/awakeningeurope/
“Awakening Latvija” Facebook: www.facebook.com/groups/849905031806362/about/
Instagram: www.instagram.com/awakening_europe/

Līdzīgie raksti:

  Nekas nav atrasts


Raksts atrodams vietnē Laikmeta zīmes: http://www.laikmetazimes.lv

Saite uz rakstu: http://www.laikmetazimes.lv/2018/07/23/lielakais-kristiesu-pasakums-baltija-sogad/

© 2009 - 2013 Laikmeta zīmes. Visas tiesības aizsargātas.