Dievs cilvēciskos mīnusus pārvērš plusos

Ievietoja | Sadaļa Jaunumi! | Publicēts 30-05-2016

Ieteikt draugiemPačivini Share on Facebook Izprintē Nosūti draugam e-pastu

Jau ceturto gadu Rīgā norisināsies evaņģelizācijas dievkalpojumu sērija “No mīnusa uz plusu” ar britu/amerikāņu evaņģēlista Nātana Morisa (Nathan Morris) piedalīšanos. Arī šogad, tāpat kā pēdējos divus gadus, dievkalpojumi notiks Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrā un uz tiem solījuši ierasties viesi no vairākām Eiropas zemēm - Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Vācijas, Norvēģijas, Spānijas. Taču lielākā apmeklētāju daļa, protams, būs no Latvijas - visiem mūsu brīnišķīgās zemes novadiem un pilsētām un ciemiem.

Nātans Moriss piedzima mācītāja ģimenē, kurš pagrieza Dievam muguru, līdz Dieva Gars viņu aizskāra un pārmainīja uz visiem laikiem. Nātans sāka sludināt Evaņģēliju uz ielām un vadīt sestdienas vakara dievkalpojumus sava tēva draudzē. Cilvēki brauca no visas Lielbritānijas un piedzīvoja reālu Dieva klātbūtni. 2006.gadā Nātans Moriss nodibināja kalpošanu “Shake The Nations Ministries” (www.shakethenations.com) un pārcēlās uz dzīvi ASV, kur kopā ar mācītāju Džonu Kilpatriku kalpoja tā sauktajā Līča atmodā (Bay Revival). Savas kalpošanas laikā viņš redzējis vairāk nekā 250 000 cilvēku izdarām izvēli atdot savu dzīvi Kristum. Viņa sludināšanu pavada zīmes un brīnumi - cilvēki tiek atbrīvoti no grēka varas, dziedināti no slimībām un piepildīti ar Svēto Garu.

Dievs Nātana Morisa dievkalpojumā dziedina zēna smadzeņu audzēju.
Mazā Kāleba un viņa vecāku liecības.

Visus iepriekšējos gadus evaņģelizācijas pasākumus ar Nātanu Morisu rīkoja Latvijas Evaņģēliskā alianse, sadarbībā ar Rīgas vasarsvētku draudzi “Dzīvības Avots”, taču šogad dievkalpojumus “No mīnusa uz plusu” organizēt apņēmusies Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienība (LVDA). Pasākuma organizatori čakli strādājuši pie tā, lai dievkalpojumos būtu labāks apgaismojums, labāka skaņa, kvalitatīvāks attēls video tiešraidēs. Pielūgsmi šogad vadīs Nauris Malahovs ar mūziķu komandu un vairāk nekā 40 cilvēku lielu pielūgsmes kori. Repertuārā būs iekļautas daudzas visiem zināmas Dievu pagodinošas dziesmas, tostarp tādas, kas pazīstamas kristiešiem visā pasaulē.

Iepriekšējos gados bija vecāki, kas nevarēja piedalīties evaņģelizācijas dievkalpojumos tikai tāpēc, ka nebija kur atstāt bērnus. Šogad ir padomāts, lai bērni dievkalpojumu laikā tiktu ne vien pieskatīti, bet lai viņiem arī kalpotu ar Dieva Vārdu. Dievkalpojumu laikā atsevišķā telpā bērniem notiks pašiem savs minidievkalpojums, ko vadīs pieredzējuši svētdienskolu skolotāji. Būs arī dažādas spēles un rotaļas. Tāpēc vecāki ir laipni aicināti nepalikt mājās, bet nākt un piedalīties šajos dievkalpojumos. Jums būs izvēle vai nu ņemt savu bērnu līdz uz dievkalpojumu, vai arī nodot svētdienskolotāju gādībā.

Šogad “No mīnusa uz plusu” ietvaros notiks arī divi īpaši pasākumi. Tā kā daudzu iemīļotā pielūgsmes vadītāja un sludinātāja Lidija Stenlija Marova (Lydia Stanley Marrow) šogad Latvijā ierasties nevarēs, jo Dievs Marovu ģimeni svētījis ar dēliņu, ierastā semināra sievietēm vietā sestdien, 4.jūnijā, būs konference vīriem. Kristīgajā sabiedrībā tiek rīkots daudz pasākumu sievietēm, bet Dieva aicinājums kalpošanai dots pirmkārt vīriem. Vīri, nolieciet malā savu lepnību un nāciet, lai kopā ar citiem pielūgtu Dievu un saņemtu Viņa svētību. Pielūgsmi vīru konferencē vadīs Valdis Indrišonoks ar grupu.

Savukārt svētdien, 5.jūnijā, būs kopīgs draudžu dievkalpojums ar pielūgsmi un Svēto Vakarēdienu. Piedalīties šajā dievkalpojumā aicinātas visas Rīgas un tuvākās apkārtnes draudzes, to mācītāji, kalpotāji un draudžu locekļi, neatkarīgi no konfesionālās piederības. Bībele teic, ka visi kristieši ir vienas Kristus Miesas locekļi. “No mīnusa uz plusu” organizatori uzskata, ka vienas Miesas locekļi, kas piedzimuši no viena Dieva Gara, ir arī tiesīgi kopīgi baudīt Svēto Vakarēdienu. Šī dievkalpojuma mērķis ir pagodināt Dievu un būt vienotiem Jēzū Kristū. Pērn līdzīgā dievkalpojumā piedalījās četras draudzes un 13 dažādu konfesiju mācītāji. Arī šogad vairākas draudzes atcēlušas savus regulāros dievkalpojumus, lai kopīgi ar citiem kristiešiem pagodinātu Kristu. Arī tu esi laipni lūgts.

Evaņģelizācijas dievkalpojumus “No mīnusa uz plusu” šogad plāno apmeklēt ievērojams skaits ārzemju viesu, tostarp no bijušajām PSRS republikām, tāpēc organizatori sarūpējuši lielāku skaitu austiņu tulkojumam krievu valodā. Iepriekšējos gados austiņu nereti pietrūka. Cilvēkiem, kuri tomēr nevarēs ierasties uz dievkalpojumiem, būs iespēja tos redzēt interneta tiešraidēs. Arī internetā tiks nodrošināts sinhronais tulkojums krievu valodā, bet Igaunijas iedzīvotājiem - igauņu valodā.

****

Evaņģelizācijas dievkalpojumi “No mīnusa uz plusu”

Kad: 3. - 5.jūnijs, 2016.gads
Kur: Ķīpsalas Starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīga

  • Piektdien, 3.jūnijā, 19.00 - vakara dievkalpojums ar Nātanu Morisu
  • Sestdien, 4.jūnijā, 11.00 - konference vīriem
  • Sestdien, 4.jūnijā, 18.00 - vakara dievkalpojums ar Nātanu Morisu
  • Svētdien, 5.jūnijā, 13.00 - draudžu dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu
  • Svētdien, 5.jūnijā, 18.00 - vakara dievkalpojums ar Nātanu Morisu

Ir iespējama sēdvietu iepriekšēja rezervācija!
E-pasts: info@nominusauzplusu.lv
Tālrunis: 20311837 (Ilva Kalve)
BRĪDINĀJUMS! 15 minūtes pirms dievkalpojuma sākuma rezervācija tiek anulēta, tāpēc jāierodas savlaicīgi - vismaz 15 minūtes pirms dievkalpojuma.

Līdzās izstāžu hallei atrodas liela un ērta bezmaksas autostāvvieta.

Ja vēlaties atbalstīt evaņģelizācijas pasākumu “No mīnusa uz plusu”, savu ziedojumu pārskaitiet:

SDD LVDA
Reģistrācijas Nr. 90000081655
Swedbank, AS
Konts: LV78HABA0551041274344

Vairāk informācijas par pasākumu:
www.nominusauzplusu.lv
www.facebook.com/No-m%C4%ABnusa-uz-plusu-594334620652930/?fref=nf

****

LŪDZ! ZIEDO! PIEDALIES!

Dievkalpojumu “No mīnusa uz plusu” moto ir - lūdz, ziedo, piedalies! Vispirms ir lūgšana. Lūdz par tiem, kas vēl nepazīst Kristu. Lūdz par tiem, kas kalpos šajos dievkalpojumos, un par to, lai kristieši vienmēr būtu gatavi apliecināt Kristu. Lūdz par konkrētiem cilvēkiem, kurus vēlies uzaicināt uz dievkalpojumiem. Lūdz, lai Svētais Gars pārliecina cilvēkus par grēku, taisnību un tiesu.

Organizatori saka lielu paldies visiem, kas jau ziedojuši šim pasākumam. Taču ziedošana nav izmērāma tikai naudas izteiksmē. Ziedošana ir arī tad, kad esi gatavs ziedot savu laiku un runāt ar cilvēkiem, uzaicinot viņus uz dievkalpojumiem. Ja ir kāds cilvēks, kuru tu gribētu uzrunāt, ziedojies viņa labā un pastāsti, ko esi dzirdējis, vai ko Dievs ir darījis tavā dzīvē dievkalpojumos ar Nātanu Morisu. Mūsu liecība iedod Svētajam Garam rīkus, ar kuriem strādāt pie šiem cilvēkiem. Tāpēc runājiet ar radiniekiem, kaimiņiem, darba vai skolasbiedriem, un aiciniet viņus uz dievkalpojumiem.

Kā piedalīties? Atnāc pats un paņem līdzi to, par kuru esi lūdzis un kam esi liecinājis. Lūdz, pastāsti, paņem līdzi - tie ir trīs vienkārši soļi, kādus izmanto ikviena evaņģelizācijas kampaņa. Nepietiek tikai informēt cilvēku, ka šāds pasākums notiks. Esi gatavs izdarīt mazliet vairāk - piedāvā aiziet uz kādu no dievkalpojumiem kopā ar viņu, aizvest uz pasākumu savā automašīnā. Neierastā vidē mēs visi jūtamies nedroši, bet ja mums līdzās ir pazīstams cilvēks - tas rada drošības sajūtu.

Cilvēki, kam dievkalpojumu laikā radīsies garīga rakstura jautājumi, tiks aicināti pieteikties Alfa kursā, kas sāksies jau drīz pēc pasākuma - 2016.gada 8.jūnijā 18.30. Vairākas nedēļas kristīgajā centrā “Labā vēsts” Rīgā, Ūnijas ielā 99, reizi nedēļā brīvā, nepiespiestā gaisotnē kopīgi tiks meklētas atbildes uz cilvēkus interesējošiem jautājumiem par Bībeli, kristietību, Dievu un līdzīgiem. Valoda šoreiz nebūs šķērslis, jo kursa laikā tiks nodrošināts sinhronais tulkojums uz krievu valodu.

Pieteikšanās Alfa kursam pa tālruni: +371 278 34 538+371 278 34 538
E-pasts: taivarst@gmail.com
Vairāk par Alfa kursu lasiet: http://pentecost.lv/kalposanas/alfa-kurss/

Eiropā, tostarp Latvijā, šobrīd notiek liela garīga cīņa. Sekulārisms, islāma invāzija, bēgļi, homoseksuālisms - tas viss cenšas pārņemt Eiropu. Tās ir garīgas lietas, kas ietekmē ne tikai šodienu, bet arī paaudzi, kas vēl tikai nāk. Tās ietekmē garīgo klimatu mūsu kontinentā un sekas ir garīgs sausums un garīgs bads. Kas to visu rada? Grēks! Kas savulaik iznīcināja Sodomu un Gomoru? Grēks! Tāpēc mūsu kā Dieva vēstnešu atbildība ir iestāties garīgajā cīņā par Eiropu un Latviju, lūgt un kalpot Dievam, lai pār mūsu zemi un kontinentu nāktu spēcīgs Svētā Gara lietus!

****

Noskatieties video par sievietes, kas 22 gadus pavadīja ratiņkrēslā, brīnumaino dziedināšanu. Vēsts par šo notikumu savulaik aplidoja visus ASV nacionālos plašsaziņas līdzekļus. Pat ja jums kaut kas nav saprotams pašā dziedināšanas notikumā, atrodiet laiku, lai noskatītos videoierakstu līdz beigām, jo tālāk seko pašas dziedinātās Delias Noksas (Delia Knox) liecība par savu invaliditāti un brīnumaino izdziedināšanu. Šī liecība ir ļoti svarīga šī Dieva brīnuma pareizai izpratnei. Esiet svētīti!

© No mīnusa uz plusu; Ervīns Jākobsons. Pārpublicēšanas vai citēšanas gadījumā atsauce uz interneta vietni www.laikmetazimes.lv obligāta.

Līdzīgie raksti:

    Nekas nav atrasts

Uzraksti komentāru