Eiropraids… par sabiedrības naudu!

Ievietoja | Sadaļa Valsts un pilsoņi | Publicēts 15-06-2015

Ieteikt draugiemPačivini Share on Facebook Izprintē Nosūti draugam e-pastu

Klāt homoseksuāļu ilgi gaidītais slavas mirklis - “Eiropraids 2015″! Nedēļas garumā Latvijas galvaspilsētu okupēs seksuālie dīvaiņi no visas Eiropas. Ārzemju “kultūras nesējiem” beidzot būs iespēja apgaismot vietējos “tumsoņus” patiesā tolerancē! Pilsētas varasvīri kārtējo reizi izrādījušies bezspēcīgi un ierādījuši homoseksuāļiem prestižākās Rīgas centra ielas un parkus savas seksualitātes publiskai demonstrēšanai. Taču, varbūt labi, ka tā - daudziem, kas šodien ar vienaldzību izturas pret tamlīdzīgiem pasākumiem vai pat atbalsta tos, redzētais var izrādīties īsts šoks, kas ļaus saskatīt, kāds draņķis patiesībā slēpjas aiz krāšņā iesaiņojuma. Pats šokējošākais, ka viss šis balagāns tiek rīkots… par sabiedrībai domātu naudu.

Lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu (LGBT) un viņu draugu apvienība “Mozaīka” apgalvo, ka tās vienīgais mērķis esot panākt homoseksuāļiem tādas pašas tiesībās kā heteroseksuāliem ļaudīm. Bet, vai tā patiešām ir? Lai to noskaidrotu, atgriezīsimies 2007.gadā, kad uzņēmējs Armands Stendzenieks pastaigājoties “nejauši” atrada nelielu mapīti. Vēlāk izrādījās, ka netālu no tās vietas atrodas “Mozaīkas” birojs. Mapītē bija “Mozaīkas” iekšējai lietošanai domāti dokumenti, kas daudz pastāstīja par šīs organizācijas finanšu avotiem un mērķiem. Tolaik Stendzenieks daļu mapītes satura publicēja savā laikrakstā “Rītdiena”. Interesanti, ka “Mozaīka” neapstrīdēja publikācijā pausto, kas netieši pierāda šīs informācijas patiesumu. Uzņēmējam uzbruka no aizmugures - “zilo mafijas” pretdarbības dēļ būtiski tika traucētas viņa biznesa aktivitātes.

“Mozaīka” dibināta 2006.gadā. Tas gan nenotika zoodārzā, kā labākajās Latvijas politisko aizkulišu tradīcijās, bet kafejnīcā “Osiriss”. Pirms gada bija norisinājies pirmais Rīgas praids, ko organizēja vietējie homoseksuāļi - Geju un lesbiešu jauniešu atbalsta grupa. Redzot sabiedrības negatīvo reakciju uz šādu savas seksualitātes publisku demonstrēšanu, praida organizētāji nonāca pie atziņas, ka “pasākums neveicina iecietību un neizglīto sabiedrību, bet tieši pretēji - veicina neiecietības un agresivitātes palielināšanos pret seksuālajām minoritātēm, šķeļ sabiedrību un pasliktina seksuālo minoritāšu stāvokli Latvijā”. Taču, kas tev deva - uzradās veiklu personu grupa no Rietumiem, kas ātri vien atstūma malā “neizdarīgos” vietējos un sagrāba geju un lesbiešu “tiesību” aizstāvju monopolu Latvijā. Tā piedzima bēdīgi slavenā “Mozaīka”.

“Mozaīkas” valdē ievēlētie ārzemju emisāri panāca, ka vietējie homoseksuāļi tiek atstumti no jebkādas teikšanas. Izņēmums bija tikai tie, kas atbalstīja “Mozaīkas” agresīvā gejisma ideoloģiju. Šajā sakarā homoseksuāļu nacionālā organizācija “ILGA Latvija” pat bija spiesta publicēt oficiālu uzsaukumu vietējiem homoseksuāļiem boikotēt praidu: “”Mozaīkas” galvenais mērķis, organizējot šos pasākumus, ir nevis izglītot un veicināt iecietību, bet gan popularizēt sevi. Agresivitāti un neiecietību izprovocē tikai un vienīgi pati “Mozaīka”". Aptaujas parādīja, ka 82% vietējo homoseksuāļu neatbalsta praida rīkošanu. “Mozaīkai” nācās “geju tiesību” aktīvistus importēt no ārzemēm. Kopš 2007.gada visos Latvijā notikušajos praidos kuplā skaitā redzami homoseksuāļi no Rietumeiropas un Ziemeļvalstīm. Latvijas geju un lesbiešu vietā runā un mūsu valsts iekšējās lietās iejaucas ārzemnieki, kaut vairākums vietējo homoseksuāļu to nemaz nav lūguši.

Kāpēc “Mozaīkai” rūp runāt visu Latvijas homoseksuāļu vārdā? Kas finansē un atbalsta šo organizāciju? Sākumā galvenais finansējuma avots bija Sorosa fonds. Pirmajos mēnešos finansējums bijis tiem laikiem ievērojams - 1191,17 latu. Pēc tam summa samazinājās, taču Sorosa piešķirtie līdzekļi ļāva “Mozaīkai” nostiprināties. Kas ir šis Soross, kurš tik nekaunīgi iejaucas daudzu valstu iekšējās lietās? Ungārijas izcelsmes ebrejs, finanšu un vērtspapīru spekulants, par kuru saka, ka viņš savulaik sagrāvis Lielbritānijas finanšu sistēmu, un kuru par valūtas sistēmas graušanu notiesājusi Francijas tiesa. Vairākas valstis pasludinājušas Sorosu par persona non grata. Ar paša dibinātā fonda “Atvērtā sabiedrība” starpniecību Soross finansē dažādus nevalstiskus projektus visā pasaulē. Dīvaini tikai, ka atvērtas sabiedrības veidošanu Soross saskata tādās apšaubāmās aktivitātēs kā homoseksuāļu “tiesību” aizstāvība un marihuānas legalizēšana.

Liberālais miljardieris Džordžs Soross un viņa “ļaunuma impērija”
ir vieni no konsekventākajiem netikumības atbalstītājiem pasaulē. Arī Latvijā.

Padomju laika brīvības cīnītājs Jānis Rožkalns par Sorosu teicis: “Džordžs Soross LTV “Panorāmā” atklāja, ka viņš viens pats Latvijā ieguldījis 80 miljonus. Par šādu summu var izdarīt apvērsumu jebkurā valstī. Visus šos gadus viņi ir rīkojuši simtiem seminārus, izbraukumus uz ārzemēm, vasaras nometnes, konferences, un visur tikusi sludināta šī melīgā nāves ideoloģija”. Tomēr ne jau Sorosa dažu tūkstošu dēļ tika dibināta “Mozaīka”. Tās darboņiem padomā bija daudz brangāks kumoss. Kopš 2001.gada Latvijā pastāv tāda struktūra kā Sabiedrības integrācijas fonds (SIF). Tā oficiāli deklarētais mērķis ir finansiāli atbalstīt sabiedrības integrāciju, veicinot publiskā un nevalstiskā sektora attīstības programmu un projektu īstenošanu. Nauda nāk no valsts un pašvaldību budžeta, Eiropas Savienības finanšu instrumentiem un citām ārvalstu palīdzības programmām.

2013.gada 30.septembrī “Mozaīka” noslēdza līgumu ar SIF par finansējuma saņemšanu projekta “LGBT un viņu draugu apvienības “Mozaīka” darbības atbalsts” īstenošanai. Līguma numurs: 2012.EEZ/DAP/MAC/002/2/NAC/078. Par šī projekta naudu “Mozaīka” varējusi īstenot teju visas savas aktivitātes pēdējo gadu laikā, ieskaitot “Eiropraids 2015″. Projektu finansē Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instruments (EEZ FI) un Latvijas valsts, atbalsta Īslande, Lihtenšteina un Norvēģija. Kopējais finansējums - 62 218,14 eiro, no kuriem 95% (53 196,50 eiro) sedz EEZ FI, bet 5% (2799,82 eiro) - valsts budžets. Pašai “Mozaīkai” jāsavāc 6221,82 eiro, kas, ņemot vērā tās ārzemju draugus un Eiropas geju lobiju, nebūs bijis īpaši grūti. Projekts tiks noslēgts šogad - 2015.gada 31.decembrī.

Ko tad par šiem tūkstošiem paveikuši homoseksa pravieši? Pārsteidz homoseksuāļu milzīgās ambīcijas - par projekta virsmērķi pasludināts ne vairāk, ne mazāk, kā panākt, lai “Mozaīka” kļūtu par vienu no vadošajām cilvēktiesību organizācijām Latvijā! Ne tikai geju, lesbiešu un citu perverso “tiesību” aizstāvi , bet visplašākā spektra cilvēktiesību organizāciju. Interesanti, kādas vēl “cilvēktiesības” grasās aizstāvēt “Mozaīka”? Izvēle ir plaša - pedofili, zoofili, nekrofili un citi “diskriminētie”. Kopš 2007.gada “Mozaīka” ir starptautiskās cilvēktiesību organizācijas “Amnesty International” stratēģiskais partneris Latvijā. Organizācija, kas savulaik daudz darīja vajāto cilvēktiesību aktīvistu atbalstam daudzās pasaules zemēs, tagad nez kādēļ vairāk interesējas par homoseksuāļu “tiesībām”. Viņus neinteresē Latvijas iedzīvotāju tiesības uz pajumti un sociālo nodrošinājumu, nedzimušu bērnu tiesības uz dzīvību un citas cilvēktiesības, kas ierakstītas Vispārējā cilvēktiesību deklarācijā un mūsu valstī tiek pārkāptas, bet galvenokārt geju un lesbiešu labsajūta.

Tautas ironija par “apspiestajām” seksminoritātēm. Raimonda valtera zīmējums.

“Mozaīkas” mājaslapā izlasāmajās stratēģiskajās vadlīnijās kā viena no galvenajām prioritātēm ierakstīta finanšu piesaiste organizācijas attīstībai un ilgtspējai. SIF finansējums apmaksā “Mozaīkas” biroja uzturēšanu un administratīvās izmaksas, tostarp darbinieku un dažādu projektu vadītāju algas. Bet tās Latvijas kontekstā nav mazas. Piemēram daži skaitļi no viena “Mozaīkas” projekta tāmes: personāla atalgojums - 11 700 eiro, projekta vadītāja atalgojums - 10 800 eiro, projekta vadītāja asistents/ekonomists - 3600 eiro, grāmatvedības pakalpojumi - 3600 eiro, tulkošanas pakalpojumi - 3000 eiro, IT speciālists - 1800 eiro, starptautiskais eksperts LGBT SOS līnijas izveidei - 3000 eiro, starptautiskais eksperts LGBT tiesību jautājumos - 2000 eiro, starptautiskais eksperts LGBT kopienu attīstības jautājumos - 2000 eiro, transporta un dzīvošanas izdevumi ārvalstu lektoriem - 3200 eiro. Un šī ir tikai maza daļiņa no konkrētā projekta kopējām izmaksām.

Par ko vēl tiek tērēta Eiropas un nodokļu maksātāju nauda? LGBT kopienas redzamības kampaņu organizēšanai! Homoseksuāļi grib būt redzami visur, pamazām pieradinot cilvēkus pie domas, ka LGBT ir neatņemama un nozīmīga Latvijas sabiedrības daļa. Tāpēc tiek rīkotas dažādas skaļas akcijas un pasākumi, piemēram, Starptautiskā diena pret homofobiju un transfobiju jeb IDAHO, Starptautiskā Iznākšanas no skapja diena, Starptautiskā cilvēktiesību diena, Pasaules AIDS diena, Transpersonu piemiņas diena un, protams - slavenās Draudzības dienas ar praidu. Lai popularizētu savu kopienu, homoseksuāļi piedalās arī visai Latvijas sabiedrībai svarīgos pasākumos, piemēram, “Lielā talka” un “Rīgas maratons”, neaizmirstot īpaši akcentēt savu identitāti. Šādas publiskas PR akcijas palīdz veidot “LGBT jautājumiem informētāku un atbalstošāku sabiedrību”.

Lielu uzmanību homoseksuāļi pievērš dažādām sabiedrības mērķgrupām, piemēram, bērniem, jauniešiem, senioriem. Ar dažādu aktivitāšu palīdzību LGBT mērķu īstenošanā tiek mēģināts iesaistīt pēc iespējas plašāku sabiedrības daļu - sporta entuziastus, grāmatu mīļotājus, dažādu jomu profesionāļus, politiķus, nevalstiskās organizācijas, interneta aktīvistus, mākslas un kultūras interesentus. Tiek organizētas izstādes, kino festivāli, kultūras un sporta pasākumi, semināri un konferences. LGBT idejas “Mozaīka” cenšas integrēt bērnudārzu un skolu izglītības programmās, ārpusskolas pasākumos, plašsaziņas līdzekļu redakciju politikā, pašvaldību pasākumos, politiķu un PR speciālistu runās, izklaides industrijā, literatūrā, videofilmās - visur, kur vien tas iespējams.

Viens no svarīgākajiem homoseksuāļu darbības virzieniem ir darbs ar politiķiem un politiskajām partijām sev izdevīgu likumdošanas iniciatīvu lobēšanai. “Mozaīkas” stratēģiskajās vadlīnijās kā mērķis izvirzīta aktīva dalība valsts politikas veidošanā, tāpat regulāra līdzdalība valsts, pašvaldību un starptautisko institūciju pasākumos, darba grupās un sanāksmēs. Savulaik par nozīmīgu homoseksuāļu lobiju bija kļuvis Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts (ĪUMSILS), kopīgi projekti ir īstenoti arī ar Labklājības ministriju. 2015.gada “Mozaīkas” plānos bija paredzēta aktīva dalība Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības padomē programmā un pasākumos. Homoseksuāļi piedalās Partnerattiecību likumprojekta un tiesiskā regulējuma dzimuma maiņas jomā izstrādāšanā un šo jautājumu aktualitātes uzturēšanā sabiedrībā. “Mozaīkas” pārstāvji cer darboties arī ANO Cilvēktiesību padomes darbā. Tas viss par mūsu kopējo naudu.

Neskatoties uz ieguldīto darbu un lielajām finansēm, Latvijas sabiedrība joprojām nav pietiekami toleranta homoseksuāļiem, tāpēc jāapklusina aktīvākie homoseksa kritiķi. Šī iemesla dēļ izveidota “naida noziegumu” ziņošanas sistēma “naidanoziegumi.lv”, kur jebkurš apbižots homoseksuālis var uz nebēdu stučīt ikvienu, kas uzdrošinās skaļi paust savu attieksmi pret perversajiem. Ielūkojoties minētajā vietnē, redzam, ka naida noziegums tiek definēts kā fiziska vai verbāla vardarbība, kas balstās uz “dzimumu, rasi, etnisko piederību, seksuālo orientāciju, dzimuma identitāti, reliģisko piederību, invaliditāti, valodu, vecumu, sociālo stāvokli, politisko piederību” un citām pazīmēm. Tomēr visi šie skaļie nosaukumi ir tikai dūmu aizsegs patiesajai vietnes mērķgrupai. Atverot sadaļu, kur jāziņo par naida noziegumu, aizpildāmās anketas jautājumi skar vienīgi jūsu seksuālo orientāciju. Ko nu kaut kādi invalīdi un pensionāri - patiesie naida upuri ir tikai geji un lesbietes!

Nodokļu maksātāju naudiņa aizgājusi arī LGBT kopienas stiprināšanai un jaunu biedru, atbalstītāju un brīvprātīgo piesaistei. Interesanti, no kādiem cilvēkresursiem jaunie biedri piesaistīti? Vai tie ir homoseksuāļi, kas līdz šim vēl nav pievienojušies “Mozaīkai”, vai arī pavisam jauni homoseksa adepti? Un kādus darbus veic “Mozaīkas” brīvprātīgie? Aģitē skolās par homoseksa priekšrocībām un izplata propagandas bukletus? “Mozaīka” to sauc par “kvalitatīvas informācijas pieejamības nodrošināšanu par LGBT tiesību jautājumiem”. Mūsu kopīgā naudiņa tiek tērēta gan vietējai un starptautiskai sadarbībai NVO tīklos, gan veselības profilakses pieejamībai homoseksuāļiem, gan apvienības biedru un aktīvistu apmācībai pašu mājās un ārzemēs. Par projekta naudu izveidota un attīstīta “Mozaīkas” mājaslapa un jauniešu portāls “skapis.eu”, notiek LGTB ideju propaganda sociālajos tīklos. Izveidota arī homoseksuāļu literatūras bibliotēka.

Kurš gan pilnvarojis SIF mūsu kopējo naudu izlietot sabiedrībai svešiem un nepieņemamiem mērķiem? Fonda padomē, kas pieņem visus lēmumus, ir LR ārlietu ministrs, izglītības un zinātnes ministrs, kultūras ministrs, labklājības ministrs, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, tieslietu ministrs, valsts prezidenta pārstāvis, pa vienam pārstāvim no Kurzemes, Latgales, Rīgas, Vidzemes un Zemgales reģioniem, sešu nevalstisko organizāciju pārstāvji. Pēc nolikuma SIF atbalstītajiem projektiem jāveicina sabiedrības vienotība, taču finansēta, izrādās, tiek ideoloģija, kuru lielākais vairākums sabiedrības kategoriski noraida. Latvijas uzņēmēji, zemnieki, strādnieki, skolotāji, ārsti, studenti un pārējie iedzīvotāji - vai jums kāds no valsts un Eiropas budžeta jebkad ir apmaksājis visus iespējamos izdevumus, ieskaitot nodokļus? Nekas tāds līdz šim nav dzirdēts. Homoseksuāļi gan, acīmredzot, bauda valsts varas labvēlību.

Projekts “LGBT un viņu draugu apvienības “Mozaīka” darbības atbalsts” nav vienīgais finansējums, ko homoseksuāļiem sniedzis Sabiedrības integrācijas fonds. Pirmo naudu no SIF “Mozaīka” saņēma jau 2007.gadā (2005/017-495-03-01/2-71/16). Tā bija paredzēts viena konkrēta mērķa - praida sarīkošanai. Toreiz piešķirtā summa bija 36 937,73 eiro, kas sedza 89,79% no projekta kopējām izmaksām. Finansējums praidam tika piešķirts ES Pārejas programmas 2006.-2007.gadam ietvaros no grantu shēmas “Sabiedrības integrācijas veicināšana Latvijā”. Tad tā valsts ierēdņi saprot integrāciju? Tas viss neskatoties uz faktu, ka pēc SKDS aptauju datiem 65% Latvijas iedzīvotāju ir pret LGBT kauna parādēm, bet tās atbalsta vien nepilni 4%. Pārējiem ir neitrāla attieksme, kaut 11% tomēr uzskata, ka “drīzāk neatbalsta” šādu publisku seksualitātes izrādīšanu galvaspilsētas centrā.

Taisnības labad jāteic, ka SIF finansēto projektu sarakstā ir arī daudz labu un sabiedrībai noderīgu projektu. Tomēr vairāku neviennozīmīgi vērtētu organizāciju atbalstīšana liek bažīties par mūsu kopējās naudas pareizu izlietošanu. Regulāra SIF finansējuma saņēmēja ir gan bēdīgi slavenā bērnu un jauniešu agrīnas seksualizācijas organizācija “Papardes zieds”, gan resursu centrs sievietēm “Marta”, ko “Mozaīka” min kā labu sadarbības partneri. Par SIF naudu tiek drukāti arī bērnu tikumību degradējoši bukleti un brošūras. Lai gan Latvijas lielākā problēma integrācijas jomā ir mazākumtautību, galvenokārt krievvalodīgo integrācija un vienotas sabiedrības izveidošana, šajā ziņā ar panākumiem nevaram lepoties, kamēr geju un lesbiešu lobēšanā esam izrādījušies gana čakli. Žēl, ka valsts institūcija, kāds ir SIF, sabiedrības vairākuma viedokli vērtē zemāk nekā greizi orientētu indivīdu šaurās intereses.

Bez SIF un Sorosa fonda Latvijas homoseksuāļi saņem finansējumu arī no dažādām Eiropas un pasaules geju organizācijām un sponsoriem. Ievērojams atbalsts tiek saņemts no dažu valstu vēstniecībām. Tā 2007.gada praida laikā Lielbritānijas vēstnieks uzsauca homoseksuāļiem vakariņas, kurās piedalījās prominenti britu un vietējie geji. Aktīvu atbalstu homoseksuāļiem sniedz Nīderlandes vēstniecība. Taču vislielākais “Mozaīkas” sponsors, kura logo redzams teju visos organizācijas projektos, ir ASV vēstniecība Latvijā. Praida laikā šīs valsts diplomāti pat atļaujas pie vēstniecības demonstratīvi pacelt varavīksnes karogu. Bez jau minētajām, “Eiropraidu 2015″ sponsorē arī Vācijas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas diplomātiskās misijas. Šķiet, ka dažu valstu vēstnieki tā vietā, lai darītu savu tiešo darbu un stiprinātu saites ar pārstāvniecības zemes sabiedrības vairākumu, par savu galveno uzdevumu uzskata pederastu atbalstīšanu. To nevar novērtēt citādāk, kā par rupju spiedienu un iejaukšanos Latvijas iekšējās lietās.

Šīs un daudzas citas organizācijas, ārzemju vēstniecības un uzņēmumi
finansē un atbalsta morāli degradējošas ideoloģijas izplatīšanu Latvijā.

Aktīvi homoseksuāļu atbalstītāji ir mūsu trimdas tautieši. Šī sērga krietni skārusi klaida latviešus. Daudzu sabiedrībā pazīstamu trimdinieku bērni, mazbērni vai radinieki ir homoseksuāli. Tāpēc no trimdas tautiešiem reti kad gadās dzirdēt ko negatīvu par geju un lesbiešu aktivitātēm, drīzāk pretēji. Taču ne jau ārzemnieki vien atbalsta un sponsorē geju aktivitātes. To dara arī Latvijā reģistrēti uzņēmumi un biznesmeņi. Ne velti “Mozaīkas” vadlīnijās iekļauta regulāra komunikācija ar uzņēmējiem. Savus apartamentus homoseksuāļu saietiem labprāt piedāvā virkne viesnīcu - “Hotel de Rome”, “Reval Hotel Latvija”, “Hotel Valdemārs”, “Radisson Blue”, citas. Varētu jau teikt, ka tas ir parasts bizness, ka uzņēmējiem vienalga, kas ir viņu klienti. Taču viesnīcas importētos gejus un lesbietes ne vien izmitina, bet nereti uzsauc pusdienas un dzērienus, reizēm pat sedz kādas prominences uzturēšanās izdevumus. Tas ir ļoti konkrēts atbalsts tieši homoseksuāļiem.

Geju un lesbiešu pasākumus sponsorējušas arī tūrisma firmas “Inspiration Riga”, “Patricija”, “Kolumbs”, aviokompānijas “Ryanair” un “Air Baltic”, klubi “Golden”, “Aristīds”, Kaņepes kultūras centrs un laikmetīgās mākslas centrs “Kim”, kinoteātris “K Suns”, vīna tirgotava “Tinto”, uzņēmums “Latvijas Balzams”. Būtu tikai normāli, ja tā sabiedrības daļa, kas seksuālo minoritāšu publisku zīmēšanos neatbalsta, boikotētu šādus radikālā gejisma sponsorus. Reizēm tikai boikota draudi vien var pamudināt uzņēmējus pārtraukt pederastu atbalstīšanu. Tā 2007.gadā “Mozaīka” ar reklāmas aģentūras “Bad Dog” (SIA “Mobile Marketing”) pastkaršu starpniecību izplatīja savu propagandu sabiedriskās vietās, tostarp kafejnīcu tīklā “Double Coffee”. Īpašnieki tika brīdināti: ja pastkartes netiks izņemtas no publiskiem stendiem, sabiedrība būs aicināta boikotēt šo kafejnīcu tīklu. “Double Coffee” vadība nekavējoties izņēma pastkartes no apgrozības.

Tikai dažu gadu laikā “Mozaīka” kļuvusi par vienu no starptautiskā gejisma aktīvām organizācijām, kas īsteno jau citur pasaulē izmantoto shēmu (lasiet ŠEIT) - vispirms savu seksuālo novirzi padarīt par normu, mērķtiecīgi noskaņojot sabiedrisko domu homoseksuāļu labā, pēc tam izveidot lobiju politiķu vidū un īstenot homoseksuāļiem labvēlīgas izmaiņas likumdošanā, bet noslēgumā apklusināt homoseksa kritiķus, pataisot tos par krimināli sodāmiem radikāļiem. Patiesībā “Mozaīkai” nav liela atbalsta Latvijas homoseksuāļu vidū, kas nav pilnvarojuši šo organizāciju runāt viņu vārdā. “Mozaīka” ir Starptautiskās lesbiešu, geju, biseksuāļu, trans un interseksuāļu asociācijas ILGA Eiropas nodaļas biedrs. Arī finansējums pārsvarā nāk no Rietumiem, vien neliela daļa no valsts budžeta. Kaut organizācijas valdē šobrīd formāli ir vietējie homoseksuāļi, tas viennozīmīgi ir ārzemju projekts.

Pārsteidz dažu valsts un pašvaldību institūciju gļēvā pakļaušanās geju spiedienam. Budžets, kam vienmēr pietrūkst naudas dzimstības veicināšanas un ģimeņu atbalsta programmām, skolotāju algām un veselības aprūpei, piešķir līdzekļus LGBT, genderisma un tamlīdzīgu ideoloģiju izplatīšanai sabiedrībā. No visai sabiedrībai domātās Eiropas naudas un valsts budžeta līdzfinansējuma tiek apmaksāta homoseksuāļu biroja telpu īre, komunālie maksājumi un citi pakalpojumi, dažādu sabiedrībai kaitīgu brošūru izdošana. Labklājības ministrija par budžeta līdzekļiem izdod un izplata genderisma literatūru bērnudārzos un skolās. Te vairs nevar runāt par homoseksuāļu vērtībām. Ja tās viņiem būtu patiesas vērtības, viņu pašu ļaudis, kuriem ir savs bizness, visus izdevumus segtu no savas peļņas. Šeit jārunā par nekaunīgu dīkdieņu baru, kas atraduši veidu, kā, spekulējot ar cilvēktiesībām, tikt pie valsts un Eiropas finansējuma - mums visiem piederošas naudas.

“Eiropraids 2015″ nāk ar milzīgu izaicinājumu visai sabiedrībai. Šim sabiedrību šķeļošajam un morāli kropļojošajam pasākumam atvēlēta galvaspilsētas centrālā maģistrāle - Brīvības iela. Diez vai pilsētas tēvi, dodot ielai Brīvības vārdu, bija domājuši šādu brīvību - netikumības un grēka slavināšanu. Diemžēl mūsu ievēlētie tautas priekšstāvji parlamentā, valdībā un pašvaldībās daļu valsts suverenitātes ir atdevuši Briselei un Vašingtonai, bet sociāldarvinisms, sabiedrības seksualizācija, porno un vardarbības kults, LGBT ideoloģija, juvenālā justīcija, bērnu tiesības bez pienākumiem, genderisms un tamlīdzīgas ideoloģijas ir daļa no Briseles un Vašingtonas politikas. Pret valstīm, kas ierobežo LGBT propagandu, tiek vērstas bargas soda sankcijas. Šī uzspiestā politika ir pasaules tautu, tostarp latviešu tautas kultūras un tikumiskā koda totāla pārprogrammēšana.

Satversmē ierakstīts, ka suverēnā vara Latvijā pieder Latvijas tautai. Tā nepieder Rietumu “ekspertiem”, Eiropraida organizētājiem vai biedrībai “Mozaīka”. Ja gribat, lai jūs turpina nekaunīgi aplaupīt un par jūsu pašu naudu uzspiest jūsu bērniem homoseksuālu ideoloģiju, varat palikt sēžam savā dīvānā un padevīgi klusēt, kā latvieši to gadsimtiem darījuši. Taču, ja neesat ar mieru to visu paciest un samierināties, atcerieties - tieši jūs esat suverēnā vara Latvijā! Jūs esat tie, kas ievēl Saeimu un dod darbu deputātiem un ministriem, kas ir tikai tautas kalpi. Tāpēc neesiet bailīgi un kūtri - nelokāmi pieprasiet saviem deputātiem un partijām, par kurām atdevāt savu balsi, izbeigt liekt muguras Briseles un Vašingtonas priekšā, ievērot tautas vairākuma gribu un nepieļaut tikumību graujošas ideoloģijas izplatīšanu Latvijā. Ja mēs stāvēsim malā, mūsu tautai nav izredžu - morāla un tikumiska degradācija agri vai vēlu iznīcina jebkuru sabiedrību.

NEĻAUSIM LATVIJAI PIEDZĪVOT SODOMAS LIKTENI!

© Ervīns Jākobsons. Pārpublicēšanas vai citēšanas gadījumā atsauce uz autoru un interneta vietni www.laikmetazimes.lv obligāta.

Līdzīgie raksti:

    Nekas nav atrasts

Komentāri (4)

  1. Ir dīvaini dzirdēt par geju problēmām - neuzbāzieties ar savu ideoloģiju un nevienam tas neizsauks riebumu. Praids? Amerikā jau notiek psihologu semināri, kuros cenšas pierādīt, ka pedofīlija arī esot normāla seksuāla tieksme. Pēc cik ilga laika varam gaidīt pedofīlu parādi? Un par tava bērna seksuālo izmantošanu (izvarošanu) vairs nedrīkstēs nevienu sodīt…

  2. Man jau liekas, ka Bībelē tak bija pat solīts, ka pasaule saies sviestā, tā ka Dieviņš beigās viņu nokūpinās (vai tas būs kodolkarš, vai saule uzvelsies virsū, vienalga).

    Es šajā visā zilajā padarīšanā redzu tikai vienu - savi tuvinieki un dārgie jātur pa gabalu no šī visa. Jo grib vai negrib, demagoģija cilvēkā ir ieprogrammēta, un ja cilvēks pats ar to necīnās, tad neviens nepalīdzēs. Sargiet sevi un tuvos!

  3. Ak, šīs valsts nožēlojamā sabiedrība. Skataties tik, ka drīz neizmirstat visus projām sūtot. Ups, jūs taču jau izmirstat, mazāk par diviem miljoniem esat palikuši! Cik nožēlojama tauta. Vēlu veiksmi netolerantiem latvju homofobiem! ;)

  4. Plague over this country,
    tavs dzīvesveids ir tava personīgā izvēle un neviens tev neliedz dzīvot un strādāt šajā valstī. Ak, nepatīk dzirdēt, ka homoseksuālisms nav norma, bet novirze? Nu, piedod, sabiedrībai nav obligāti jābūt tolerantai pret to, kas pašā saknē nepareizs un ačgārns. Dzīvo, kā tev tīk, tikai zini sekas un nebāzies ar savu ačgārnumu virsū citiem. Braukt prom no Latvijas - tā ir tava izvēle, tāpēc nav ko vainot sabiedrību.

Uzraksti komentāru