Evaņģelizācija ar Nātanu Morisu 2014

Ievietoja | Sadaļa Jaunumi! | Publicēts 09-06-2014

Ieteikt draugiemPačivini Share on Facebook Izprintē Nosūti draugam e-pastu

„Un šis Valstības Evaņģēlijs tiks sludināts visā pasaulē par liecību visām tautām, un tad nāks gals.” (Mateja ev. 24:14).

Šogad, no 1.maija līdz 15.jūnijam, Latvijā notiek vēl nebijusi evaņģelizācijas pasākumu sērija „No mīnusa uz plusu”, ko rīko Latvijas Evaņģēliskā Alianse (LEA), sadarbībā ar Rīgas vasarsvētku draudzi „Dzīvības Avots”. Šo pasākumu laikā Evaņģēlija vēsts atskanēja daudzās mūsu valsts pilsētās un novados. Katrā pilsētā vai ciematā ar vietējo draudžu līdzdalību tika rīkoti visdažādākie evaņģelizācijas pasākumi - dievkalpojumi, koncerti, izrādes, ielu pasākumi, citas aktivitātes. Daudzos namos un pastkastītēs tika izplatīts īpašs evaņģelizācijas materiāls „No mīnusa uz plusu” - vēsts par to, ka Kristus pie Golgātas krusta pārvērta mūsu mīnusus Savā dievišķajā plusā. Cilvēki tika uzrunāti dažādos veidos, lai dotu tiem iespēju atsaukties Jēzus Kristus Evaņģēlijam.

Šo pasākumu noslēguma nedēļā no 10. līdz 15.jūnijam katru vakaru Ķīpsalas hallē Rīgā notiks īpaši dievkalpojumi, kuros aicināti piedalīties cilvēki no visas Latvijas un plašāka Austrumu un Ziemeļeiropas reģiona, lai piedzīvotu radikālas savas dzīves pārmaiņas. Pieteikušies arī cilvēki no daudzām Rietumeiropas valstīm. Lai kalpotu šajos dievkalpojumos, Rīgā atgriežas starptautiski pazīstamais evaņģēlists Nātans Moriss (Nathan Morris).

Dievkalpojumi Rīgā 2013. gadā.

Nātans ir mācītāja dēls, kurš bija pagriezis Dievam muguru un dzīvoja grēka dzīvi, līdz kādu dienu 2002.gadā Dieva spēks aizkāra viņu un pārmainīja uz visiem laikiem. Šajā dienā Nātans bija viens savu vecāku mājās. Pēkšņi pār viņu nāca Dieva uguns, un viņš tika nogāzts zemē. Pēc šī piedzīvojuma Nātans sāka sludināt Evaņģēliju uz ielām. Drīz pēc tam viņš sāka vadīt sestdienas vakara dievkalpojumus sava tēva draudzē. Cilvēki brauca no visām Lielbritānijas malām un šajos dievkalpojumos piedzīvoja jūtamu Dieva klātbūtni.

2006.gadā Nātans nodibināja kalpošanu „Shake The Nations Ministries” (www.shakethenations.com), lai sludinātu Evaņģēliju visā pasaulē. Savas kalpošanas laikā viņš redzējis vairāk nekā 100 000 cilvēku izdarot izvēli nodot savu dzīvi Kristus rokās un daudzus neveselos dziedinātus Dieva Gara spēkā.

Pēdējos gadus Nātans Moriss dzīvo ASV, Mobilā, un kalpo kopā ar mācītāju Džonu Kilpatriku - vienu no 90.gadu Pensakolas atmodas līderiem. Viņu kopīgi izveidotā kalpošana „Bay Revival” organizē atmodas dievkalpojumus dažādās ASV pilsētās. Šīs kalpošanas rezultātā cilvēki tiek atbrīvoti no grēka varas, dziedināti no dažādām slimībām un piepildīti ar Svēto Garu.

Nātans Moriss sludināja līdzīgos dievkalpojumos Rīgā arī pērn, un piedzīvotais uzrunāja viņu tik ļoti, ka šogad viņš atgriezies ar daudz plašāku programmu - līdztekus Latvijai šogad Evaņģēlija vēsts atskanēs arī Igaunijā un Lietuvā. Tallinā un Kauņā evaņģelizācijas pasākumi notika no 3.līdz 8.jūnijam, un, tāpat kā pērn Rīgā, arī tur Dievs apstiprināja sludināto Vārdu ar dziedināšanas un atjaunotnes brīnumu. Vairāki simti cilvēku atdeva savas sirdis Kristum, daudzi tika dziedināti, atbrīvoti un garīgi atjaunoti. Mēs ticam, ka Dievs arī dievkalpojumos Rīgā pagodinās Savu vārdu ar varenu spēku, zīmēm un brīnumiem.

Evaņģelizācijas dievkalpojumi Tallinā, vecās Olevistes baznīcas senajos mūros.

****

Evaņģelizācijas dievkalpojumi ar Nātanu Morisu notiks no 10. - 14.jūnijam Rīgā, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā, Ķīpsalas ielā 8.
15.jūnijā dievkalpojums ar Nātana Morisa piedalīšanos notiks kristīgajā centrā „Labā Vēsts”, Ūnijas ielā 99.

Pasākuma programma:

  • Otrdien, 10.jūnijā 19. 00 - dievkalpojums ar Nātanu Morisu
  • Trešdien, 11. jūnijā 19.00 - dievkalpojums ar Nātanu Morisu
  • Ceturtdien, 12. jūnijā 19.00 - dievkalpojums ar Nātanu Morisu krievu valodā
  • Piektdien, 13. jūnijā 14.00 - pielūgsmes seminārs ar Lidiju Marovu
  • Piektdien, 13. jūnijā 19.00 - dievkalpojums ar Nātanu Morisu tiem, kas jūtas jauni
  • Sestdien, 14.jūnijā 11.00 - seminārs sievietēm ar Lidiju Marrovu
  • Sestdien, 14.jūnijā 19.00 - dievkalpojums ar Nātanu Morisu
  • Svētdien, 15.jūnijā 17.00 - noslēguma pateicības dievkalpojums ar Nātanu Morisu

Dievkalpojumos cilvēkus Dieva pielūgsmē vadīs draudzes „Dzīvības Avots” pielūgsmes grupa, ceturtdienas dievkalpojumā - draudzes „Dieva ģimene” pielūgsmes grupa, bet piektdienas vakara dievkalpojumā un sestdien, seminārā sievietēm - grupa „History Makers”.

Dievkalpojumu valodas - angļu un latviešu, ceturtdien - angļu un krievu. Taču, ja nesaprotat kādu no valodām, visos dievkalpojumos būs pieejamas austiņas un tiks nodrošināts tulkojums.

Ja kādu iemeslu dēļ nevarēsiet piedalīties kādā no dievkalpojumiem, varat tos noskatīties tiešraidē internetā http://www.nominusauzplusu.lv/page/broadcast.

****

Šo pasākumu ietvaros ikviens ir aicināts piedalīties Globālajā evaņģelizācijas dienā (Global Outreach Day; www.GlobalOutreachDay.com) 2014.gada 14.jūnijā, kas jau trešo gadu tiek organizēta daudzās pasaules valstīs. Šīs kustības mērķis ir, lai katrs kristietis dalās Evaņģēlija vēstī viņam pieņemamā veidā un vietā, uzrunājot šajā dienā vismaz vienu cilvēku.

****

Lai sasniegtu mērķi - daudzu dvēseļu glābšanu, pasākuma organizētāji vēlas mobilizēt Kristus draudzi Latvijā un ārvalstīs, lai kopīgi lūgtu, ziedotu un iesaistītos pasākuma norisē. Arī tu vari lūgt par dvēseļu pestīšanu, gavēt un ziedot, kā arī plānot personīgu piedalīšanos pasākuma norisē.

Būsim pateicīgi par jūsu lūgšanām un finansiālo atbalstu!

Konts ziedojumiem:
Biedrība „Latvijas Evaņģēliskā Alianse”
Reģ.Nr: 40008071054
SWEDBANK AS
BIC: HABALV22
Konts: LV91HABA0551004210895
Ar norādi: evaņģelizācijai

Paypal: lea@lea.lv

****

Kontaktinformācija:
Tālr. +371 2972655
www.nominusauzplusu.lv
www.pentecost.lv

Modris Ozolinkevičs - „No mīnusa uz plusu” direktors
modris@nominusauzplusu.lv

Ina Ralstone - Rīgas dievkalpojumu direktore
ina@nominusauzplusu.lv

****

Mēs lūdzam un ticam, ka Evaņģēlija glābjošā vēsts uzrunās daudzus Latvijas iedzīvotājus, kuriem tiks dota iespēja atsaukties šai vēstij, ka tiks dibinātas jaunas draudzes, bet jau esošās iedrošinātas turpināt Dieva Valstības izplatīšanu mūsu zemē ar vēl lielāku degsmi. Mēs vēlamais, lai šā pasākuma centrā ir vienīgi Jēzus Kristus, lai vienīgi Viņš tiek pagodināts!

Aicinām ikvienu kristieti uzaicināt uz šiem dievkalpojumiem savus neticīgos piederīgos, radus, draugus, darba un skolasbiedrus, kaimiņus, paziņas, un nākt arī pašiem. Dievs vēlas izglābt, atbrīvot, dziedināt un atjaunot katru. Nāc un piedzīvo dzīvo Dievu savā dzīvē!


Līdzīgie raksti:

Uzraksti komentāru