ALFA konference Rīgā

Ievietoja | Sadaļa Jaunumi! | Publicēts 13-10-2011

Ieteikt draugiemPačivini Share on Facebook Izprintē Nosūti draugam e-pastu

Jau trešo gadu Latvijā notiks Alfas konference, šogad Rīgā, Āgenskalnā, Mārupes ielā 14.

Jaunas idejas kalpošanai, īpašu stiprinājumu un atbalstu konferencē sniegs Šveices delegācija - komandā ir 11 cilvēki no šīs valsts, viņu vidū arī Dominiks Raiflers un Mārtins Štūsels, kas atbalstījuši un konsultējuši Alfas komandas savā zemē jau teju 15 gadus un palīdzējuši ieviest Alfa kursus Latvijas draudzēs.

Speciālus seminārus Alfas komandām vadīs pastorātu un mazo grupu lietpratēji, laulību un ģimenes kalpošanas attīstības speciālisti, pieredzējuši slavēšanas vadītāji, pasniedzēji, kas stāstīs par darbu ar bērniem un par saiknes veidošanu ar apkārtējo sabiedrību. Paralēli notiks apmācības topošajiem Alfa kursu vadītājiem, pievēršoties Alfa kursu organizēšanai, vadīšanai un to saturam, tostarp Alfas nedēļas nogales tēmām.

Reģistrējoties līdz 31. oktobrim, konferences dalības maksa rīdziniekiem ir Ls 12, bet Rīgas viesiem - Ls 7.

Pieteikšanās notiek, sūtot e-pastu uz konference@alfakurss.lv

Sīkāka informācija: www.alfakurss.lv un pa tālruni 20216655

Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks, kas Jēzu Kristu sastapis tieši Alfa kursā? Visticamāk, jūsu atbilde ir „jā”. Nav šaubu, ka Alfa ir unikāla svētība mūsu zemei, un Dievs turpina to lietot savas Valstības darbā. Alfas konference novembra sākumā ir nozīmīgs notikums garīgajā pasaulē, tāpēc neatsveramas ir mūsu lūgšanas par to un klātbūtne pašā pasākumā. Konferencē visi, kas iesaistījušies Alfa kursu rīkošanā, varēs saņemt atspirdzinājumu un iedrošinājumu tālākai kalpošanai, kā arī dalīties pieredzē ar to draudžu cilvēkiem, kas interesējas par Alfas programmām. Satiksimies 5. un 6.novembrī Āgenskalna baptistu baznīcā, lai lūgtu par Alfas nākotni mūsu baznīcās un iegūtu jaunas idejas draudzes dzīvei un attīstībai!

Inese Segliņa,
Alfas konferences koordinatore


Līdzīgie raksti:

    Nekas nav atrasts

Uzraksti komentāru