- Laikmeta zīmes - http://www.laikmetazimes.lv -

Vēstures veidotāji - savienojieties!

Ievietoja Ervīns Jākobsons 2011. gada 7. jūlijs 12:00 sadaļā Jaunumi!

History Makers United nav tikai nometne. Tā nav tikai viena no lielākajām kristīgo jauniešu sanākšanām šogad. Tas ir kaut kas daudz vairāk. Tas ir aicinājums meklēt un pielūgt Ķēniņu. Lieliski mācītāji, spēcīgi sprediķi, varena slavēšana, vairāk nekā 500 jaunieši no visas Baltijas, krāšņas gaismas un dekorācijas. Tomēr tas ir kaut kas vairāk arī par to. Tas ir sirds sauciens par pārmaiņām šajā paaudzē. Vai arī Tu būsi daļa no paaudzes, kas veido vēsturi mūsu zemē? Vai Tu būsi History Makers?

History Makers („Vēstures Veidotāji”) ir lūgšanu nometne, kas regulāri notiek jau kopš 2006. gada. Šobrīd jau notikušas 13 nometnes un sākts Slavēšanas Skolas projekts. Vasaras nometnes pulcējušas 100 - 200 jauniešus no visas Latvijas. Jaunieši ir nākuši kopā, lai lūgtu, slavētu un meklētu Dievu. Taču šogad nometne gaida ciemiņus arī no citām zemēm. Nometne paredzēta jauniešiem no 15 gadu vecuma. Nometnes vietā būs iespējams nopirkt dažādas grāmatas, kristīgus aksesuārus, t-kreklus u.tml.

Nometnē History Makers United uzstāsies mācītāji: Vilnis Gleške (Latvija), Samuel Thomas Valuthadathil (Latvija - Indija), Aleksandrs Rodionovs (Latvija), Nikolajs Zaluckis (Krievija), Jevgēnijs Semčenko (Lietuva), Nikolajs Rjutkinens (Igaunija) un citi. Slavēšanu vada History Makers slavēšanas grupa.

Nometne notiks no 24. - 27. augustam Rīgas rajona Ropažu novadā kristiešu atpūtas centrā „Norkalni”. Tas ir apmēram 35km no Rīgas, braucot Ērgļu virzienā. Vairāk informācijas iegūstama www.norkalni.lv.

Nenokavē, bet piesakies!

Piesakoties līdz 15.jūlijam.

  1 cilvēks 5 cilvēki 10 cilvēki
Vasaras mājiņa 30 Ls 28 Ls 25 Ls
Telts 21 Ls 18 Ls 15 Ls

 

Piesakoties no 16.jūlija.

  1 cilvēks 5 cilvēki 10 cilvēki
Vasaras mājiņa 35 Ls 32 Ls 28 Ls
Telts 23 Ls 20 Ls 17 Ls

 

Nometnes cenā ietilpst pilna ēdināšana 3 reizes dienā. Nometnes vietā būs arī iespējams papildus nopirkt dažādas pārtikas lietas un saldumus.

Reģistrācija dalībai nometnē iespējama arī internetā. Adrese: www.historymakers.lv.

Vairāk informācijas:
E-pasts: info@historymakers.lv
Tālrunis: (+371) 26 396 365 (Ilona)

Mēs ticam, ka arī šajās dienās Dievs mums ir sagatavojis ļoti īpašu vārdu tieši no debesīm. Lūgsim, lai mūsu sirdis būtu atvērtas un gatavas to pieņemt. Jo History Makers nometne nav par lieliem Dieva vīriem, kas tajā kalpo. Šī nometne ir mūsu slāpēm pēc dzīvā Dieva un par vēlmi redzēt izmaiņas mūsos un mūsu tautā. Paturēsim mūsu sirdis tīras Dieva priekšā un gaidīsim sastapšanos ar Viņu!Līdzīgie raksti:


Raksts atrodams vietnē Laikmeta zīmes: http://www.laikmetazimes.lv

Saite uz rakstu: http://www.laikmetazimes.lv/2011/07/07/vestures-veidotaji-savienojieties/

© 2009 - 2013 Laikmeta zīmes. Visas tiesības aizsargātas.