Seksuālā revolūcija Latvijā ir klāt!

Ievietoja | Sadaļa Jaunumi! | Publicēts 21-02-2011

Ieteikt draugiemPačivini Share on Facebook Izprintē Nosūti draugam e-pastu

Ir sākusies pieteikšanās starptautiskajam jauniešu festivālam “SEXUAL REVOLUTION. Kaila patiesība par attiecībām”, kas notiks no 4. - 6. martam Rīgā! Šajā laikā Latvijā viesosies populārā kristiešu grupa Jesus Culture, kā arī ASV kustības Moral Revolution komanda, lai festivālā atklāti diskutētu ar jauniešiem par seksuālajām attiecībām un vadītu īpašus izglītojošus seminārus par to, kā veidot stabilas un veselīgas attiecības.

Kristieši bieži vien jautājumos par seksu un seksualitāti izvēlas nerunāšanas vai arī iebiedēšanas taktiku, kas rada priekšstatu, ka seksualitāte ir pretēja garīgumam. Savukārt modernajā popkultūrā valda priekšstats par seksu kā labu sākumu attiecībām. Festivāls “SEXUAL REVOLUTION. Kaila patiesība par attiecībām” piedāvā alternatīvu skatījumu uz cilvēka un viņa ķermeņa vērtību, attiecībām un seksu, kas atbrīvo mūsu domāšanu no stereotipiem un rada iespēju sev godīgi pavaicāt, ko es patiešām vēlos, neuzspiežot “pareizo” izvēli.

Kā atklāj jauniešu festivāla “SEXUAL REVOLUTION” Rīcības komitejas vadītāja Natālija Lazukina, domāt par šāda festivāla nepieciešamību Latvijā pamudināja trūkstošā pozitīvā seksuāli izglītojošā informācija, skaidri jūtamā un ātri pieaugošā tendence ar agru seksuālo pieredzi, kā arī biežā partneru maiņa jauniešu vidū. „Jaunieši attiecībās meklē patvērumu no problēmām pašu ģimenēs, skolā, nepilnīgas informācijas un popkultūras ietekmes. Skaitļi mums atklāj tendenci - dzimumdzīvi sāk gados aizvien jaunāki cilvēki. Agra seksuālā pieredze bieži noved pie kontracepcijas līdzekļu negatīvas ietekmes uz veselību, seksuālo partneru maiņas, abortiem. Attiecības ir pamatu pamats visam. Tās ir visur - ģimenē, skolā, starp vienaudžiem, draugiem, un tādēļ tiek rīkots šāds festivāls. Mēs vēlamies atklāti runāt arī ar kristīgajiem jauniešiem par seksu. Festivālā būs pozitīvas, iedvesmojošas sarunas un kvalitatīva izglītošana, nevis moralizēšana vai nosodīšana,” vienreizējo iespēju aicina nepalaist garām Natālija Lazukina.

Jauniešu festivālu “SEXUAL REVOLUTION. Kaila patiesība par attiecībām” organizē fonds Moral Revolution sadarbībā ar vairākām Latvijas nevalstiskajām organizācijām un Latvijas Kristīgajām konfesijām un baznīcām. Jauniešiem būs iespēja piedalīties sešos atraktīvos semināros un diskusijās, ko vadīs Moral Revolution dibinātāji Kriss Valotons un Neitans Edvardsons. Slavēšanu vadīs grupa Jesus Culture un tās ilggadējie līderi Kima Volkere - Smita un Kriss Kilala. Jau pirmie grupas izdotie albumi pasaulei lika pievērst uzmanību vienai no visievērojamākajām kristiešu kustībām pēckara Amerikā. Jesus Culture ir daudz vairāk nekā tikai albumu bestselleru zīmols un varenu hītu izpildītāji. Tā pamatā ir kalpošana, kas ar enerģētisku, kaislīgu un autentisku pielūgsmes mūziku aizdedzina atmodu ikvienā vietā, kurā uzstājas.

Festivāls notiks Rīgā, kristīgajā centrā “Labā Vēsts”, Ūnijas ielā 99.

Pieteikties festivālam un samaksāt reģistrācijas maksu var festivāla mājaslapā www.sexualrevolution.lv/lv

Nenokavējiet - vietu skaits ierobežots!

Un vēl - ikviens, kas būs samaksājis reģistrācijas maksu visām trim festivāla dienām, pilnīgi par brīvu saņems Krisa un Džeisona Valotona jaunāko grāmatu “Morālā Revolūcija. Kaila patiesība par seksuālajām attiecībām”.

Sestdien 9.30-17.00 dienas semināros ieeja par brīvu visiem interesentiem!

Lai iesniegtu grupu un individuālos pieteikumus naktsmājām, lūdzu zvanīt pa tālruni + 371 2211 9000
vai rakstīt uz e-pastu: info@sexualrevolution.lv

Resursi internetā: www.moralrevolution.com, www.jesusculture.com.

Vairāk informācijas:
Natālija Lazukina,
jauniešu festivāla “Sexual Revolution. Kaila patiesība par attiecībām”
koordinatore
mob. tālrunis: + 371 2715 9442

e-pasts: info@sexualrevolution.lv

Līdzīgie raksti:

    Nekas nav atrasts

Komentāri (2)

  1. Izskatās - labs pasākums beidzot Latvijā! Citādāk, vietējie par šīm tēmām nerunā un nerunā.

  2. Laikā, kad baznīcu pedofilijas skandāli pieklusuši un pasaule šausminās par laulības pārkāpēju sodīšanu ar nāvi Irānā, diezgan izvirtušajā Latvijā jaušams trūkums pēc īsta seksa, īpaši kristiešu vidū.

    Lasīt tālāk »

Uzraksti komentāru