Labam noskaņojumam un pārdomām Jauno gadu sagaidot!

Ievietoja | Sadaļa Stāsti, joki un līdzības | Publicēts 29-12-2010

Ieteikt draugiemPačivini Share on Facebook Izprintē Nosūti draugam e-pastu

Atkal Mūžības ritumā aizskrējis viens gads. Tas bijis tik dažāds - ar priekiem un bēdām, smiekliem un asarām, ikdienas trauksmi un maziem, bet mīļiem laimes brīžiem. Atskatoties uz aizvadīto gadu, domājam arī par nākamo - kāds tas būs, ko no tā varam sagaidīt, ko vēlēties. Piedāvājam dažus vienkāršus, bet ļoti iedarbīgus padomus, kā 2011. gadu padarīt kaut nedaudz skaistāku, priecīgāku un labāku. Lai Tev izdodas!

****

Katru dienu pasaule piedzīvo miljons skaistu mirkļu, jo miljons cilvēku tos pasaulei ir radījuši. Arī Tu vari būt viens no viņiem.

****

Ik rītu pamostoties, priecājies, ka esi viens no laimīgajiem, kam paveicies piedzimt uz visuma zaļākās un skaistākās planētas. 

****

Ikviens smaids izraisa citu smaidu, katrs dusmīgs vārds vairo dusmas. Smaidi un arī pasaule Tev apkārt smaidīs.

****

Ja dienā izdarīsi vismaz vienu labu darbu, samīļosi vismaz vienu cilvēku, pateiksi labu vārdu kādam, ko satiksi - ar to pietiks, lai pasaule kļūtu mazlietiņ labāka.

****

Nebaidies sapņot, jo tikai cilvēkam, kuram ir sapņi, ir iespējas tos piepildīt.

****

Spēja mīlēt ir skaistākā dāvana, kas mums šajā pasaulē dota. Mīli tā, lai sajustu, ka pakrūtē ik dienas tūkstoš laimes taureņi dejo.

****

Neaizraujies ar dzīves plānošanu - visskaistākās lietas notiek pašas no sevis. Plānošanas laikā tās var paslīdēt garām.

****

Ja Kolumbs nebūtu atklājis Ameriku, tā būtu lieliska iespēja to izdarīt kādam citam. Arī Tev ir iespēja atklāt ko nozīmīgu, atliek vien atvērtām acīm raudzīties pasaulē - viss neatklātais ir tepat mums līdzās.

****

Varonība rada dižus varoņus, spēks rotā varenus spēkavīrus, bet, lai kļūtu par īstu cilvēku, nepieciešama tikai cilvēcība.

****

Ja Tev šķiet, ka visa pasaule pagriezusi Tev muguru, tad apskaties, vai tā nav Tava mugura, kas uzgriezta pasaulei.

****

Īstus draugus iepazīst grūtībās. Ticēsim tam un cerēsim, ka pašiem par to nebūs jāpārliecinās.

****

Atrodi laiku padomāt par Tev svarīgiem cilvēkiem - ģimeni, draugiem un visiem saviem mīļajiem. Labās domas piepildās, tāpēc domā tās labi daudz, lai pietiek visiem.

****

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

****

Pesimists saka: mans mūžs kļuvis par vienu dienu īsāks, optimists: šodien es kļuvu par vienu dienu bagātāks. Lai Tev bagāta katra Jaunā gada diena.

 

SVĒTĪTU JAUNO GADU!

Līdzīgie raksti:

Komentāri (1)

  1. Tas labi. Lai katram piepildās no tā visa!

Uzraksti komentāru