Izraēls - durvis uz svētību

Ievietoja | Sadaļa Jaunumi! | Publicēts 17-12-2009

Ieteikt draugiemPačivini Share on Facebook Izprintē Nosūti draugam e-pastu

No 2009. gada 18. - 19. decembrim Rīgā notiek festivāls „IZRAĒLS - durvis uz svētību”. Festivālā piedalās vairāki starptautiski pazīstami kristīgie kalpotāji. Tie ir:

Rozmarija Klauzena (Zviedrija) - Ādolfa Hitlera krustmeita. Viņas tēvs bija augsta ranga nacistu ģenerālis, kam Hitlers uzdeva „ebreju jautājuma” praktisko atrisināšanu Vācijā. Tomēr viņa sirdsapziņa un godaprāts nepieļāva šādu rīcību, viņš atsacījās pildīt šo pavēli un pat palīdzēja ebrejiem bēgt, kādēļ tika nogalināts. Šis notikums, kā arī padomju karavīru pastrādātās zvērības Vācijā, piepildīja Rozmarijas sirdi ar naidu, rūgtumu un nepiedošanu. Taču pateicoties Dieva brīnišķīgajai žēlastībai, viņa saņēma dziedināšanu no bērnībā piedzīvotās dvēseles traumas. Tagad Dievs lieto Rozmariju, lai dziedinātu un atjaunotu cilvēkus visā pasaulē. Rozmarija Klauzena ir ordinēta kristīgā kalpotāja un “Joshua Mission” prezidente Zviedrijā.

Boriss Grisenko (Ukraina) - Eiropā lielākās mesiānisko ebreju draudzes rabīns. Mācītāju Borisu Grisenko aicina uzstāties konferencēs, lasīt lekcijas teoloģijas skolās un koledžās dažādās Eiropas valstīs, Āzijā, ASV, Kanādā, Dienvidāfrikā. Tas izskaidrojams ar strauji augošo ebreju kalpošanas lomu visā pasaulē.

Leons Mazins (Izraēla) - mesiāniskās draudzes “Shavei Tzion” vadītājs. Rabīna Mazina kalpošana sākās 2001. gadā no mazas draudzītes Haifā. Pateicoties plašajam labdarības darbam, draudze “Shavei Tzion” iemantojusi cieņu un labvēlību vietējo sociālo darbinieku un pašvaldību acīs, kas arvien biežāk mēdz ieteikt to cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās. Kopā ar citām mesiāniskajām draudzēm “Shavei Tzion” cenšas ar Dieva vārdu uzrunāt visus sabiedrības slāņus.

Viktors Kļimenko (Somija) - starptautiski pazīstams kristīgais dziedātājs un lektors. Viktors dzied somu, krievu, zviedru, angļu, vācu, ukraiņu un abās ebreju valodās - ivritā un jidišā. Festivāla ietvaros viņš izpildīs mesiānisko ebreju mūziku, kā arī visiem iemīļotās atmodas dziesmas. Vairāk par Viktoru Kļimenko var uzzināt ŠEIT un ŠEIT.

Festivāls notiks kristīgajā centrā „Prieka Vēsts”, Rīgā, Bērzaunes ielā 6.

  • Piektdien, 18. decembrī 15.00 un 18.00
  • Sestdien, 19. decembrī 11.00 un 15.00
  • Sestdien 19.00 - Viktora Kļimenko koncerts, ieeja - 2 Ls.

Festivālā tiks nodrošināts tiešais tulkojums latviešu valodā.

Vairāk informācijas par festivālu jūs varat iegūt ŠEIT.

Līdzīgie raksti:

    Nekas nav atrasts

Komentāri (3)

  1. Šalom!

    Vai nav iespēja iepazīties ar Borisa Grisenko kalpošanu Latvijā un Ukrainā? Vai viņiem pastāv mājas lapa? Esiet svētīti!

  2. Borisa Grisenko draudzes mājas lapas adrese ir http://www.baruhaba.org.ua. Krievu internetā ir ļoti daudz interviju ar rabi, viņa svētrunas gan teksta, gan video failu veidā. Google meklētājprogrammā krievu valodā jāieraksta “Борис Грисенко” un programma iedos saites uz šiem materiāliem.

  3. Šis bija lielisks festivāls - ļoti svaidīts un pozitīvām emocijām pilns :)

Uzraksti komentāru