Pieneņpūku lietus

Ievietoja | Sadaļa Jaunumi! | Publicēts 15-10-2009

Ieteikt draugiemPačivini Share on Facebook Izprintē Nosūti draugam e-pastu

Sveiks, tu, kas turi rokās mūsu dziesmu albumu! Vai zināji, ka viduslaikos pienene simbolizēja kristīgās mācības izplatīšanos pasaulē? Priecāsimies, ja arī tu kādai no mūsu muzikālās pienenes pūkām ļausi lidot tālāk un aizsniegt cilvēku sirdis. Tāpēc klausies mūsu dziesmas un, ja iepatīkas, droši dziedi tās arī pats! - šie vārdi izlasāmi tikko iznākušajā Talsu evaņģēliski luteriskās draudzes slavēšanas grupas autordziesmu albumā. Par jauno albumu stāsta grupas darba koordinators Mārtiņš Ķīvičs.

- Albumā apkopotas pašu grupas dalībnieku sarakstītas dziesmas, Taču arī šīs autordziesmas ir slavēšanas dziesmas un tās pavisam droši var ierindot kategorijā  „Slavas un pielūgsmes mūzika”. Dziesmas ir ļoti dažādas, katra ir ar savu vēsti un domu, bet visas runā par attiecībām ar dzīvo Dievu. Mūzikas autores ir grupas dalībnieces - Egita Lukašenoka, Anna Japiņa un Linda Vicinska. Viņas ir arī tekstu autores, taču dažu dziesmu teksti ņemti no Bībeles. Visu dziesmu teksti un akordi atrodami albuma bukletiņā.

Talsu luterāņu draudzes slavēšanas grupa izveidojās ap 2001. - 2002. gadu un tās dibinātājs un pirmais vadītājs bija mācītājs un mūziķis Mareks Ignats (Skeram). Visi grupas dalībnieki ir kristieši, kam ir kalpotāju sirds un kas kopj savas attiecības ar Trīsvienīgo Dievu. Slavēšanas grupa ir draudzes sastāvdaļa, kuras galvenā prioritāte ir vadīt kristiešus Dieva pielūgsmē. Taču grupa piedalās arī dažādos misijas projektos, ir uzstājusies tādos Latvijas mēroga pasākumos kā „Padod uguni”, „Baznīcas dienas” , „Misijas dienas” un citos. Repertuārā pārsvarā ir plaši pazīstamu autoru pielūgsmes dziesmas, kā arī pašu grupu dalībnieku sarakstītas kompozīcijas.

Visbiežāk grupu var dzirdēt savā - Talsu evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kur katra mēneša trešajā svētdienā notiek jauniešu dievkalpojumi, vai arī sestdienās, kad pulksten 18 draudzes namā notiek jauniešu ALFA kurss. Grupas dziesmas var paklausīties arī portāla „draugiem.lv” mūzikas sadaļā (http://draugiem.lv/worship ), kā arī portālā www.maranathamusic.lv. Vairāk par Talsu ev. lut. draudzi un arī slavēšanas grupu var uzzināt draudzes mājas lapā www.pilsetakalna.lv.

Albumu „Autordziesmas” var iegādāties LELB Jauniešu centrā Rīgā, Mārstaļu ielā 10, Talsu evaņģēliski luteriskajā baznīcā vai sazinoties ar mani. Ja vēlaties iegādāties diskus lielākā daudzumā, lūgums sazināties ar mani (Mārtiņš Ķīvičs) pa tālruni +371 26556907 vai rakstot uz e-pastu: martins_kivics@inbox.lv.

Līdzīgie raksti:

Uzraksti komentāru