Aģenta 0013 ziņojums!

Ievietoja | Sadaļa Stāsti, joki un līdzības | Publicēts 03-05-2008

Ieteikt draugiemPačivini Share on Facebook Izprintē Nosūti draugam e-pastu

AĢENTA 0013 ZIŅOJUMS ELLES PREZIDENTAM LUCIFERAM VELNOVIČAM

Jūsu Velnišķīgā Tumsība! Esmu atgriezies no manā pārraudzībā esošo mācītāju Tukšgvelža un Atmodas Lūdzēja apraudzīšanas. Ar prieku konstatēju, ka mums paklausīgais un draudzīgais Tukšgvelzis joprojām ir atsaucīgs jebkuriem meliem un kārdinājumiem. Pēc mana ieteikuma viņš aktīvi cīnās par plurālismu un demokrātiju Kristus Miesā. Viņa draudze uzstājas par kristietības un citu reliģiju vienlīdzību un mierīgu līdzāspastāvēšanu. Taču īpaši slavējamas ir mūsu liberālā drauga aktivitātes homoseksuālisma reabilitācijas jautājumā, kā arī geju un lesbiešu iesaistīšanā draudzes kalpošanā. Žēl, ka Gara draudžu stiprā spiediena dēļ izgāzās mūsu Saeimā iesniegtais likumprojekts par homoseksuālistu tiesību pilnīgu atzīšanu.

Esmu Tukšgvelzim pavēris ceļu uz televīziju un citiem plašsaziņas līdzekļiem. Tas mums dod iespēju sekmīgāk cīnīties pret Svētā Gara kontrolētajām draudzēm. Es mūsu draugam sirsnīgi ieteicu turpināt šķelt Dieva Valstības darbu, popularizējot ideju par draudžu dalījumu tradicionālajās un netradicionālajās, tāpat vēl neatlaidīgāk cīnīties pret garīgo ekstrēmismu. Viņa pēdējais raksts vakara avīzē pret Gara spēka izpausmēm mūsu nekontrolētajās draudzēs bija patiesi spožs. Par mūsu panākumu uzskatu arī ideju par konfesionālās identitātes tīrību, kā arī cīņu pret jebkādām izmaiņām un jauninājumiem Kristus Draudzē. Turpmāk Tukšgvelzim šajā cīņā palīdzēs mūsu darba grupa - Šķelšanās, Apmelojumu un Tradīciju gari.

Aizdomu un Pārmetumu garu darbības rezultātā no Tukšgvelža aizgāja viņa sieva. Viņai, redz, nepatika tās filmas, kuras mūsu draugs ar tādu dedzību skatās pēc pusnakts. Visa tā rezultātā Tukšgvelzi arvien vairāk pārņem Netiklības gars ar domām par draudzes ērģelnieci. Man ir plāns, kā mēs šajā situācijā varētu Tukšgvelzi vēl efektīvāk izmantot cīņā pret Spēka Gara draudzēm un gaidāmo Lielo Garīgo Negaisu. Iesaku jau nākošajā mācītāju sanāksmē ievēlēt viņu par bīskapu, kam arī lūdzu Jūsu Velnišķīgās Neģēlības piekrišanu.

Diemžēl arvien sliktāks kļūst stāvoklis ar Atmodas Lūdzēju. Neskatoties uz mūsu apmelojumiem un draudiem, šis briesmīgās nācariešu sektas mācītājs kļūst arvien agresīvāks un liek ciest lielus zaudējumus mūsu Pretīgās Tumsas Valstībai. Kopā ar savu draudzi viņš saista mūsu darbiniekus ne tikai šajā pilsētā, bet visā valstī. Līdz ar to mums kļuvis ārkārtīgi grūti kontrolēt šīs zemes valdību. Atmodas Lūdzēja draudze arvien vairāk sāk apzināties spēku un varu, kuru tai devis viņu Ķēniņš un pielieto to. Pret to mēs nekā nespējam darīt. Viņi atņem mums mūsu vergus un atbrīvo tos. Patiesība tiek sludināta, grēcinieki glābti, slimie dziedināti, saistītie atbrīvoti. Viņu draudzē pat atļaujas mīlēt viens otru un rūpēties par cilvēku vajadzībām. Ja tā turpināsies, var atnākt Lielais Negaiss.

Nolēmu rīkoties stingri. Kopā ar saviem stiprākajiem palīgiem Aprunāšanu, Lepnību, Reliģiozitāti un Kompromisu centāmies ielauzties Atmodas Lūdzēja mājā, taču cauri apsardzībai tiku tikai es viens. Mājās bija viņa jaunākais dēls, kas neielaidās ar mani nekādās diskusijās, bet stingri sasēja un atdeva kalpojošajam eņģelim. Tas mani aizsvieda tik tālu prom, ka domāju - ārā vairs netikšu. Labi, ka viens no Tukšgvelža draudzes mani caur savām kārībām atraisīja un atsauca atpakaļ.

Es lūdzu Jūs, Nelietības Valdniek, cīņai pret Atmodas Lūdzēju sūtīt papildspēkus un atļaut lietot radikālas metodes. Esmu nolēmis uzsūtīt viņa meitai leikēmiju, šķelt viņa draudzi, tās vadītājos sēt lepnību un konkurenci. Sagatavoju arī jaunu rakstu avīzei par to, kā Atmodas Lūdzējs hipnotizē cilvēkus un izkrāpj no tiem naudu.

Dodoties apmeklēt citus uzraugāmos man uzticētajā iecirknī, novēlu Jūsu Velnišķajai Nekrietnībai atpūsties pēc tikko pārciestās evaņģelizācijas un pārāk nedomāt par gaidāmo Uguns Jūru. Tas izraisa vienīgi galvas sāpes.

                                                                                                                                                     Elles aģents 0013

 

P.S.  Visi rakstā minētie personāži un notikumi ir izdomāti. Jebkura līdzība vai sakritība ir pilnīgi nejauša un redakcija par to atbildību neuzņemas.

 

Šis raksts bija paredzēts publicēšanai LVDA izdevuma „Dzīvības Avots” 5. numurā, kurš finansiālu iemeslu dēļ tā arī neieraudzīja dienas gaismu.
© Aivars Alksnis. Pārpublicēšanas vai citēšanas gadījumā atsauce uz autoru un interneta vietni www.laikmetazimes.lv obligāta.

Līdzīgie raksti:

Uzraksti komentāru