Statistika

Comments Posted By zebra

Displaying 1 To 7 Of 7 Comments

Grēta Tūnberga – klimata cīnītāja vai globālistu upuris?

Labs raksts. Ja apdomājas, tad, protams, ne viss ir tā kā izskatās. Latvijā pirmais signāls bija liberastu sašutums par Grētas kritiķiem, tas jau parāda, no kuras puses pūš vējš. Ja jau tāds satraukums par klimata pārmaiņām, tad jāsāk ar plastmasas iepakojumiem un ne jau jāpadara par vainīgajiem pircēji, bet gan ražotāji. Ja jau uz pilnu banku, tad jāierobežo gan patēriņš, gan arī ražošana. Lai iztiek uzņēmumi bez peļņas, katru gadu cenšoties iesmērēt jaunu telefonu, TV vai dīvānu. Tā vietā ir iespējams ražot preces, kas kalpo vismaz 10 gadus un nezaudē kvalitāti tā vietā, lai katrreiz pie mazākā bojājuma nebūtu izdevīgi remontēt, bet gan pirkt jaunu. Protams, cilvēks sevi pasaulē ir parādījis ar spēju iznīcināt resursus vairāk, nekā nepieciešams. Ir izzuduši dzīvnieki, augi, upes un izrakteņi.

» Posted By zebra On 2019. gada 10. oktobris @ 14:42

Nejaušība vai Dievs – kas bija iesākumā? 1.daļa

Saprotams, ka lai absolūti nejauši rastos dzīvībai piemēroti apstākļi un pati dzīvība, ir absurds. Neviens jau neapstrīd komplicēto dzīvnieku un cilvēku uzbūvi un funkcijas, kuras pat līdz galam nav izpētītas. Ir tik daudz dzīvības formu gan vulkāna krāteros, gan okeāna dzīlēs, gan citās vietās, kas sākotnēji šķiet nepiemērotas. Jauni atklājumi notiek ik dienas. Pat vīrusi evolucionē, lai atrastu sev jaunus “saimniekus”, tā kā nav iespējams absolūti noliegt evolūciju. Arī cilvēku rase ir ieguvusi jaunus vaibstus. Vistuvāk savam pirmsencim vizuāli izskatās Austrālijas aborigēni pateicoties noslēgtajai videi. Jaunākā teorija par cilvēka migrāciju pārsteidza pašus zinātniekus. No Āfrikas nākušie cilvēki Tuvajos Austrumos, kas ir dabisks ģeogrāfiskais ceļš, satikās ar Eiropas neandertāliešiem, kas devās uz dienvidiem. To apliecina arī neandertāliešu DNS klātbūtne eiropiešu kodā, bet tā iztrūkums Āfrikas iedzīvotājos. Vienīgais interesantais jautājums - kur radās neandertālieši? Dzīvības izcelšanās ekvatoriālajā zonā ir loģiska, jo klimats ir visatbilstošākais. Par formu un veidiem un teorijām cilvēki strīdēsies mūžīgi, jo ir taču tik svarīgi, ka “mans viedoklis ir vispareizākais, man ir taisnība ” utt.

» Posted By zebra On 2019. gada 11. oktobris @ 10:43

Vai “čekas maisu” publiskošana padarīs Latviju laimīgāku?

Un vēl autoram nevajadzētu smīkņāt par Rozālijas komentāru, jo Jūs jau nevarat zināt, vai viņa par to spriedīs pie kafijas ar draudzenēm (ja nu vien Jums nav tādas vīzijas…), vai pati sijās tūkstošiem kartiņu, vai arī cilvēkam sāp kāds gluži konkrēts jautājums. Tā ir katra personiskā darīšana pēc savas izpratnes. Varbūt cilvēkam tiešām nevajag, lai kāds viņam galvā ielej gatavu viedokli.

» Posted By zebra On 2018. gada 24. decembris @ 10:11

Vai 40. -50. gadu stukači ir “vērtīgāki” tikai tāpēc, ka tad, atšķirībā no 70. - 90., bija taisnāks ceļš pie baltajiem lāčiem? Tāpat skaidrs, ka toreiz arī stučīja aiz skaudības un bailēm. Un paši savējos. Un ko tad darīt tagad ar aģentu, kam 80 - 90 gadi? Vest uz cietumu vai pa kluso novākt kā Mossads? Bet tā kopumā - prese jau arī bija labi iebarota, jo laicīgi publicēja “atklāsmes”. Jo vairāk izskatījās pēc tirliņa, jo parocīgāks “aģents”. Tā sakot - nu nav jau velns tik melns kā mālē. Mēs te tā - neko īpašu… spēlējamies, tēlojam aģentus, vislabāk dubultos! Esam “kruti”! Nu tādi Džeimsi Bondi… tiešām - īstie veči var tikai pasmieties, jo izrāde ir laba. Spiegi mums vispār ir īpaši - viens uz trepēm veikalā paskatījās, otrs uz vilcienu, kurš jau puspasauli bija apbraucis (laikam neredzamais). Garlaicīga zeme, ne īstu stukaču, ne spiegu, nav te nekāda adrenalīna. Un tā valstī viss ir kārtībā- vilki paēduši, aitas vēl elpo.

» Posted By zebra On 2018. gada 24. decembris @ 09:09

Par Latviju! Par ģimeni! Par kristīgām vērtībām!

Lai cīnītos, ir jāzina ienaidnieka stratēģija. Pētījums par to, kā tik tālu viss nonāca, kā sākās, pārņēma varu un ietekmi genedrisma idejas. Atbalstītāji, sponsorētāji, klaigātāji, izpildītāji un beigās likumdevēji. Kā tika ieņemts “pasts un telegrāfs”. Ar petīcijām nekas nebūs līdzēts. Tā ir ilūzija. Uz ilūziju pamata pēc tam var nākt liela vilšanās.

» Posted By zebra On 2018. gada 10. novembris @ 09:28

Genderisma ideoloģijas invāzija – mīts vai skaudra realitāte?

Rezultātus redzēsim vēlāk. Cerams, ka uzvarēs hormoni un gēni. Bet… ir iespējams arī “ķīmiskais uzbrukums”. Tas varētu būt galvenokārt orientēts uz zēniem, jo tas ir vienkāršāk un efektīvāk dažādu medicīnisku aspektu dēļ. Parupji sakot - vispirms morālā un pēc tam ķīmiskā kastrācija. Tā kā sievietes vēl pagaidām noder kā neaizstājams bioloģiskais materiāls, tad tās nepārveidos. Ja nu sāksies inkubatoru un mēģeņu laiks, tad gan, kas zina…

» Posted By zebra On 2018. gada 10. novembris @ 14:22

Edvīns Inkēns. Rezidents

Diemžēl ļoti ticami. Ak, šis brīnumainais pārvērtību laiks astoņdesmitajos. Skolā vecāko klašu zēni bija izlīmējuši “pretvalstiskas” lapiņas. Ieradās čekisti. Pēc tam pa skolu ārdījās direktore un klases audzinātāja. Kliedza pilnā balsī, kādas šausmas esot notikušas un kā zēni sev sabojājuši dzīvi. Pagāja neilgs laiks un šie paši personāži ar putām uz lūpām kliedza par brīvo Latviju. Tik vienkārši. Es tomēr ceru, ka šie zēni satiekoties roku nesniedz. Skolotājam galvenokārt būtu jāpasniedz savs mācību priekšmets, bet sanāk tā, ka pie visām varām ir jābūt ideoloģiskajam “karotājam”. Un es ticu, ka mūsu elastīgie mācību spēki mācīs jebko, kas tajā brīdī ir jāmāca.

P.S. No skolotājiem tajā laikā viens bija Interfrontes atbalstītājs, kurš automātiski kļuva “sliktais”, bet visi pārējie jau bija “labie”.

» Posted By zebra On 2018. gada 23. augusts @ 09:27

«« Back To Stats Page