Statistika

Comments Posted By zane

Displaying 1 To 12 Of 12 Comments

Ziemassvētku tradīcijas. Svētku vecītis

Kristietība ir reliģija? Kas ir reliģija? Ir taču tikai Viens Ceļš pie Dieva, pārējās visas ir reliģijas! Patiesais Ceļš - Jēzus Kristus - nav reliģija! Manuprāt!

» Posted By Zane On 2016. gada 13. decembris @ 23:30

Kremļa “troļļi”. Arī Latvijā

Vai ir iespējams šo rakstu izprintēt ar visām bildēm, nevis tikai tekstu?

» Posted By ZANE On 2014. gada 21. oktobris @ 22:50

Kā “Eirovīzija” par geju pasākumu kļuva

Diemžēl paklausoties 2015.gada pāris dziesmas, es pasekoju vārdiem. Viena bija dziesma sauciens no elles, ka kāds ellē atrodoties netaisni; dziesma par dēmoniem - dejosim ar dēmoniem; dziesma par viltus mieru, kas būšot pasaulē, bet Dieva Vārds saka 1.Kor. 5:3: “Kad sacīs: nu ir miers un drošība, - tad pēkšņi pār viņiem nāks posts, kā dzemdību sāpes pār grūtnieci, un viņi nevarēs izbēgt. Bet jūs, brāļi, nedzīvojat tumsībā, ka šī diena jūs varētu pārsteigt kā kāds zaglis”. Visas dziesma bija par tumsonību, bija dziesma, kur dziedāja, ka cilvēkiem nav jābaidās par rītdienu un drīkst mirt, atsakoties no atbildības par to, kā dzīvots.

Skatāmies subtitrus, ko dzied, tam visam ir nozīme, jo dziesma nes ziņu! Ar katru gadu būs arvien šausmīgāk, arvien trakāk - visi dzied par mīlestību, par viltus mīlestību. Starp citu, Latvijas pārstāve dziedāja par injicētu mīlestību! Bet pasaule nezina un negrib zināt, kas ir Mīlestība, Patiesība, Dzīvība -Jēzus Kristus.

Eirovīzija ir ne tikai geju un lezbiešu popularizēšana, bet šis būs pausaules vērienīgākais pasākums, kas sagatavo ceļu Antikristam, jo visu dziesmu saturs ir sacelšanās pret Dievu!

» Posted By ZANE On 2015. gada 24. maijs @ 00:09

Svētdienskolas anekdotes

Piedod, es saprotu, ka trešā poga anektodes izpratnē ir Svētais Gars, un nekādu joku es šeit nesaprotu, nevajadzētu vispār būt anekdotēm par Dievu jeb Trīsvienību! Ne jau par Dievu!

» Posted By ZANE On 2015. gada 16. februāris @ 15:33

Pirmo ankedoti palasot saprotu, ka tā ir ņirgāšanās par Svēto Garu!
Jokus var taisīt paši par sevi, bet nevis par Dievu, kas mūs dārgi atpircis! http://www.lkrtv.lv/watch.php?vid=2b7404856

» Posted By ZANE On 2015. gada 29. janvāris @ 00:23

Sātana mūzika 1: Mēs gribam tikai tavu dvēseli…

VAI šo un otro rakstu ir iespējams izprintēt ar visām bildēm? Kāpēc printēšanas versija ir tikai teksts? Vai arī man printēšanas iestatījumos ir kas jāsaklikšķina?

» Posted By ZANE On 2014. gada 22. novembris @ 15:26

Tagad manā namā skan tikai LKR, ar savu roku pausaulīgo mūziku negriežu.

» Posted By ZANE On 2014. gada 21. oktobris @ 22:13

Sakiet lūdzu, Ervīna kungs, vai es drīkstu aizrādīt draudzē, ja māsa Kristū klausās desruktīvu mūziku?
Protams, atbilde man bija, ka Dievs esot visu radījis! Es uzreiz pamanīju jau pēc nosaukuma, ka kaut kas nav kārtībā, ka viņa klausās Guns N Roses. Ir sāpīgi, ka šodien nevienam neko nevar pateikt, arī klausīties rokmūziku ir grēks diemžēl…

» Posted By ZANE On 2014. gada 21. oktobris @ 22:10

Es šodien devu draudzē liecību, kā vērsos pie Jēzus, ka viss sākās ar šo rakstu, par mūzikas ieteikmi uz cilvēkiem, patiesībā ne jau tikai rokenrolls un popmūzika ietekmē, bet arī mierīgās jeb new age, zem tām slēpjas svešs gars.

Es ceru Ervīn, ka Jūs arī ticat uz Jēzu Kristu, mūsu Kungu, jo tikai no ļaunuma var atturēties, ja patiesi ticam Pasaules Gaišumam.

» Posted By ZANE On 2014. gada 28. septembris @ 15:16

Tā kā ir vērts katrs labs darbiņš, ko daram, tulkojam un brīdinām cilvēkus. Vai varu palūgt oriģinālo angļu valodas tekstu, no kurienes tulkots? Gribu sniegt liecību un ieteikt lasīt rakstu citiem, dzīvoju Londonā.

» Posted By zane On 2014. gada 27. septembris @ 22:42

Slava Dievam un liela pateicība, kas šo rakstu ievietoja un tulkoja, Dievs jūs ir lietojis šo rakstu ievietojot, jo šis raksts mani atmodināja pat ļoti un atvēra sirdi Jēzum. Tas notika 2013.g. septembrī, nu jau esmu Dieva bērns, un visa mana ticība sākās dēļ šī raksta. Es sapratu, ka dziļi biju atkarīga no psihodēliskās un goatrance mūzikas, arī citas new age mūzikas, arī diemžēl okultiskas.

» Posted By zane On 2014. gada 27. septembris @ 22:40

Laiku lokos. Jelgavas vasarsvētku draudze

Par to beidzamo teikumu - tā joprojam pastāv, bet vai attīstās? Man ir radies cits iespaids tur esot: cilvēku maz un tāda kapu noskaņa - visi klusi sēž un viens uzstājas.

» Posted By zane On 2008. gada 3. marts @ 17:16

«« Back To Stats Page