Statistika

Comments Posted By sirpis

Displaying 1 To 8 Of 8 Comments

Homoseksuālisms (II): ideoloģiskā cīņa

ASV psihiatru paziņojums, ka homoseksualitāte nav psihiska slimība 1973.g. ANO Pasaules Veselības organizacija homoseksualitati svītro no slimību saraksta 1992.g.

Latvijas psihiatru asociācija paziņo, ka homoseksuālisms nav slimība, ka ar to nevar aplipināt otru 2.06.2012.g. Akadēmiķis Kalnbērzs ilgi pirms 2008.g. saka, ka viņš kā ārsts homoseksuālismu nevar atbalstīt. Piebilst, ka tas nav ārstējams, tas ir no Dieva. Es kā cilveks ar medicīnisko diplomu nevaru atbalstīt anālos dzimumsakarus. Bet tos piekopj daudzas “normālās” ģimenes.

Pēc visa tā nemediķim nav morālas un juridiskas tiesības paziņot pretējo, ka homoseksuālisms ir ārstējams. Tas ir pretlikumīgi, pat amorāli. Dievs nemīl klajus, ļaunumu sējošus melus!

» Posted By sirpis On 2012. gada 11. jūlijs @ 21:13

Homoseksuālisms (III): divu pasauļu sadursme

Es piekrītu Jums, ka vīrietis ir paredzēts sievietei, bet sieviete paredzēta vīrietim. Varu uzrakstīt veselu rakstu par anālās atveres nozīmi un nepiemerotību dzimumaktam. Bet nav noslepums, ka dzimumaktu analā atverē veic ne tikai homoseksuālisti. Pie tam, tas ir maldīgs uzskats, ka to dara visi homoseksuālisti. Biseksuāļi un heteroseksuāļi to dara ne mazāk, ja ne vairāk. Par to stāsta arī Kama Sutrā. Es nekādi neatbalstu anālos dzimumsakarus, jo zinu šausmīgi smagās komplikācijas. Par to tiešām vajadzetu stāstīt skolas 11., 12.klasēs noteikti. Noslēdzot šo neauglīgo diskusiju, gribu izteikt divas domas:

*Homoseksuālisms ir cilvēces evolūcijas attīstības un izdzīvosanas fakts vairāku miljonu gadu laikā. Tas ir trešais dzimums. Par to nav teikšana nevienam. Tikai Dabai (Dievam).

* Ir tada filma “Šindlera saraksts”. Šindlers darīja daudz, lai izglābtu no fašistu nāves nometnēm ebrejus. Uz viņa kapa katru gadu tiek nolikti simtiem pateicības akmeņi. Es ceru, ka arī uz mana kapa tiks nolikti trešā dzimuma pateicības ziedi no visas pasaules gejiem un lezbietēm. Jo es nekad nenostāšos inkvizīcijas sārtu, fašistu nāves nometņu un gulagu benžu pusē.

» Posted By sirpis On 2012. gada 18. aprīlis @ 23:55

Man ir grūti runāt ar cilvēku, kas zina teoloģiju, bet nezina, kas ir Bioģenētiskais likums. Nezina zinātniski pieradītu Antropoģenēzes evolūcijas teoriju. Tāpat nezina vai negrib zināt, kas ir hermofrodītisms. Starp citu, palasiet par Žanu d’Arku un Napoleonu. Pēdējie pētījumi liecina, ka Žanna d’Arka slimoja ar vienu no hermofrodītisma paveidiem. Arī Napoleons bija hermofrodītisma skartais. Tas gan izpaudās pēdējos dzīves gados. Hermofrodītisms ir, kad vienā būtnē ir apvienoti divi dzimumi. Tas var būt gan fiziski redzamās izpausmēs, gan slēptās izpausmēs. Kad dzimumu sievietei var noteikt, izmērot testosterona līmeni asinīs, kurš ir tikpat liels kā vīrietim, bet dzimumorgāni (vīrieša) nav redzami. Domāju, ka hermofrodītisms var izpausties ārēji pilnīgi līdzīgi vīrietim. Tikai hipotalāmā ir nevis sievišķo feromonu uztverējšūnas, bet vīrišķo feromonu uztverējšūnas. Par feromoniem cilvēki uzzinaja tikai kādus 10 gadus atpakaļ. Tatad, daudzi ārsti par to nezināja. Arī mani par tiem nemācīja. Par hipotalama sieviško feromonu uztverošām šūnām kļuva zināms tikai 2008.g. Tāpēc ārstu teorijas ir dažādas. Man homoseksuālismu mācija patoloģiskās psihiatrijas sadaļā. Lai izmainītu ārstu viedokli, ir japaiet 10 - 15 gadiem. Tātad, tikai 2018. - 2020.gadā nāks ārstu paaudze, kas stingri pateiks homoseksuālisma izcelsmi. Baznīcas vietā es paklusētu. Cīņā pret homoseksuālismu tā atkal zaudēs autoritāti, ietekmi, bet galvenais - ticību Baznīcai un Bībelei.

» Posted By sirpis On 2012. gada 18. aprīlis @ 23:38

Kas tas par faktu, kas pielicis punktu vairākus desmitus gadus ilgajam strīdam? Ar jūtīgu magneto rezonanses aparātu ir dabūts pierādījums, ka homoseksuāļa hipotalāms reaģē uz vīriešu sviedru paraugu, bet heteroseksuāļa hipotalāms nereaģē uz to. Vīriešu sviedri satur vīriešu feromonus. Sieviešu sviedri satur sievišķos feromonus. Feromoni uzbudina hipotalamusu. Hipotalāms NEPAKĻAUJAS cilvēku gribai. Tas ir veģetatīvās sistēmas augtākais komandpunkts. Lūk, atbilde, kāpēc pat nāves draudi neaptur homoseksuāļus. Mīlēt viņiem liek Daba (Dievs). Tieši tāpēc ANO Vispasaules Veselības organizācija svītro homoseksuālismu no slimību saraksta. Iet pret ANO VVO ir noziegums. Tā ir nostāšanās inkvizīcijas, linču tiesas, Hitlera un Staļina noziegumu pusē. Es to darīt nevaru savu zināšanu dēļ.

» Posted By sirpis On 2012. gada 17. aprīlis @ 22:27

Lai apgalvotu, ka homoseksuālisms ir izvēles variants, jābūt kaut mazākajam mediķa diplomam un neapgāžamiem argumentiem. Pretējā gadījumā tā ir pretlikumīga ārstniecības prakse. Arī cilvēku kūdīšana uz vardarbību. Man ir mediķa diploms un 30 gadus lektora pieredze. Ja cilvēks sameklētu internetā, kas ir Anropoģenēzes evolūcijas teorija, Bioģenētiskais likums, Hermofrodītisms, Testosterons, vazopresīns, oksitocīns, feromoni un to nozīme, Vomeronazālais orgāns, Hipotalams, tad kļūtu vairāk nekā skaidrs, ka Bībele ir novecojis izziņu avots. Tas ir grūti, jo prasa mācīšanos. Vieglāk ir atkārtot 2000 gadus vecas muļķības. Pēdējais atklājums, kas veikts Zviedrijas un Anglijas zinātnes centros, vispār pieliek punktu šai retorikai.

» Posted By sirpis On 2012. gada 17. aprīlis @ 22:17

Šī raksta autors ir vienīgais, kas atļauj diskutēt. Tas priecē. Bet cienījamais autors nav mediķis, cik saprotu. Tāpēc iebildumi par homoseksuāļu iespējām izvēlēties vai neizvelēties ir pamatoti uz novecojušiem datiem. Kurš normāls cilvēks ies uz homoseksuālām darbībām, ja par to draud kopienas nopēlums, cietumssods un pat nāvessods? Arī kristīgās baznīcas nopēlums. Nesen redzēju fotogrāfijas, kur Irānā publiski pakar divus jauniešus par homoseksuālām attiecībām. Bet tur par Korānu runā no mazotnes. Jau akadēmiķis V.Kalnbērzs sakot, ka kā ārsts nevar atbalstīt homoseksuālas attiecības, piebilda: bet to izmainīt nevar. Tas nāk no Dieva (dabas). Zemes cilvēku (apustuļu) sarakstītas atklāsmes nevar nosaukt par Dieva vēstījumu. Tas ir pierādīts simtiem gadu laikā. Bībeles tekstos teiktais ir nepārtrauktā cīņā ar zinātni. Un vienmēr gala vārds ir piederējis zinātnei.

» Posted By sirpis On 2012. gada 17. aprīlis @ 22:08

Baznīca pieļauj lielu kļūdu, mēģinot atkal uzņemties inkvizīcijas viszinošo lomu. Homoseksuālisms ir feromonu un dzimumhormonu disbalansa sindroms. Šeit jāstrādā endokrinologiem, farmaceitiem un seksologiem. Cilvēkus kropļo celibāts - pretdabisks aicinājums. Bērniem ir bīstams kailais vīrieša līķis, ko katoļu prieseri aicina mīlēt. Pat Itālijā ir pieprasīts to aizvākt no skolām.

» Posted By sirpis On 2011. gada 11. decembris @ 00:09

Zemes civilizācija ir pavairojusies kā nekad. Skaitlis iet jau 8-9 miljardos. No visas cilvēku populācijas homoseksuāļi sastada 2 -10%. Tāpēc liekas, ka viņi ir vairāk. Baznīcas lielākā kļūda ir karot pret šo dabas untumu. Cilvēks neizvēlas šo novirzienu pats. Vidudslaiku inkvizīcija, Hitlera nāves nometnes un Staļina necilvēciskā cilvēku iznīcināšanas mašinērija bija pret dabu (Dievu) bezspēcīgas. Baznīcas lielākā kļūda ir rīdīt ticīgos pret dabas īpatnību. Baznīca nedrīkst ne atklāti, ne slēpti nostāties inkvizīcijas, Hitlera un Staļina pusē. Tie bija sātana kalpi! Vienīgais, kur es varu piekrist baznīcai, ir nosodīt geju parādes. Ar savu novirzi nevajag plātīties.

» Posted By sirpis On 2011. gada 14. aprīlis @ 10:06

«« Back To Stats Page