Statistika

Comments Posted By mans vārds

Displaying 1 To 8 Of 8 Comments

Ticība uzvar autozagļus. Valda un Daces stāsti

Nē, tie nav jautājumi jautāšanas pēc. Es gribu dzirdēt atbildi: kāpēc dievs ļauj nozagt mašīnu, lai pēc tam, kad notiek lūgšanās, uzticēšanās un, piedodiet, vājprātīga bļaustīšanās policijas iecirkņos, to mašīnu atdotu’? Pat visvarenajam dievam tak vajadzētu būt kaut kādai loģikai?

Un nē, no Valda murmuļojuma neko nesapratu, tikai to, ka viņš iedomājies, kā būtu, ja nozagtu. Tad tas bija tā kā tīzeris dievam - a, davai, nozags arī tev?

» Posted By mans vārds On 2018. gada 13. decembris @ 19:18

Bet kāpēc dievs vispār ļāva nozagt? Tas bija kāds no tiem viltīgajiem dieva gājieniem, lai pārbaudītu ticību? Vai dieva darba pienākumu aprakstā ir tikai pieslēgšanās pēc ‘fakta’ nevis preventīvi?

» Posted By mans vārds On 2018. gada 10. decembris @ 13:22

Par Latviju! Par ģimeni! Par kristīgām vērtībām!

Visu cieņu par izsmeļošo paskaidrojumu, bet tā arī nesapratu, kāpēc ir jāizceļ tieši kaut kāda LATVISKĀ dzīvesziņa, izņemot to, ka tā vienkārši ir. Tad jau var uzsvērt, piemēram, bārbeliešu dzīvesziņu, jo viņi noteikti uzskatītu, ka vecumniekieši ir ne īsti normāli utt.

» Posted By mans vārds On 2018. gada 13. novembris @ 21:08

Labi, Jūsu izpratnē tātad dzīvesziņa ir tā kā morālo vērtību kopums. Bet kas tur tajā tieši tāds latvisks? Manuprāt, tā ir aptuveni vienāda visiem normālu līmeni sasniegušiem cilvēkiem/tautām. Būt labam, darīt citiem labu utt. - tās ir universālas patiesības. Kas tieši tik īpati latvisks tur?

» Posted By mans vārds On 2018. gada 12. novembris @ 17:08

Dievam, pat ja tāds būtu, varētu būt diezgan vienalga par valstīm, ne?

Un kas ir latviskā dzīvesziņa, autoraprāt? Šī bezjēdzīgā frāze tiek mētāta kā graudi vistām, bet man interesanti, ko tur katrs saskata/saprot. Es nesaprotu. Kapusvētki, aprunāšana, skaušana - kas tur vēl varētu būt?

» Posted By mans vārds On 2018. gada 5. novembris @ 17:23

Pasaka par Latviju

Indi? Es tikai pajautāju, kur liksies visi tie 4×4x4×4x4×4x4 bērni? Un kā tie pirmie 4 visi izdzīvos, jo, ja katram pakalnam nav kaut kāda darbietilpīga ražošana, tad viņiem, ja arī kartupeļi būs dzīvības izvilkšanai, no pārējā nekas nebūs. Vai tad tomēr visi nedzīvos pakalnos, bet dosies arī uz pilsētām? Un vēl es ļautu pasakas autorei un Jums izrēķināt, cik 4×4x4 paaudzēs Latvijā vairs nebūtu, kur adatai nokrist. Un tai pārapdzīvotībai būtu jādodas uz… jā, uz kurieni?

Ko es gribēju pateikt - pasakas ir jaukas, tāpēc ka pasakas. Un attīstītajās valstīs sen nav pieauguma 4 bērni pat ar visu bēgļu atražošanos. Nevar ignorēt realitāti - mūsdienās nebūs nekādas pakalnu mājas kokos ar 4 bērniem, aizmirstiet!

» Posted By mans vārds On 2018. gada 13. novembris @ 21:15

Aizdomājos, kur liksies tie 4 bērni, kad visi pakalni būs aizņemti (cik saprotu, ir jau aizņemti)? Un pēc tam viņu katra 4? Utt? Jā, jā, sapratu, sapratu, tā ir tikai ģeķīga pasaka…

» Posted By mans vārds On 2018. gada 12. novembris @ 17:01

Genderisma ideoloģijas invāzija – mīts vai skaudra realitāte?

Tālu mēs esam tikuši ar tradicionālajām un ‘kristīgajām’ (kāds tām vispār sakaras ar mūsdienām) vērtībām… Šķirto laulību proporcija milzīga, Saeimas deputātam ir harēms utt., utjpr., un tad nu homoseksuāliem cilvēkiem ļaut precēties šo visu ‘milzīgi foršo’ sagraus…

No tā, ka bērns izlasīs grāmatu par vienu dienu pretējā dzimuma lomā, viņam nekas nenotiks. Toties viņi būs plašāk domājoši, atvērtāk domājoši, gudrāki - es ceru - par jums, tradicionālajiem cietpaurīgajiem dinozauriem.

» Posted By mans vārds On 2018. gada 29. oktobris @ 16:57

«« Back To Stats Page