Statistika

Comments Posted By ivars

Displaying 1 To 12 Of 12 Comments

Padomju Latvija mūžos lai dzīvo… 1.daļa

Klau autor - būtu par ārstiem paklusējis.
Gribētu redzēt, kā Šveicē 1986.gada 4.maijā ieved 5 pacientus no Černobiļas avārijas. Par katru kaut vai maksājot 1$.
Ko viņi ar visām savām aparatūrām…

P.S. Izsauc ātro palīdzību mūsdienās - gulēsi koridorā un gaidīsi ārstu.

» Posted By Ivars On 2017. gada 13. augusts @ 12:19

Vergu darbs 21. gadsimta Latvijā

Par darba meklēšanu - kā lai sameklē melnu kaķi tumšā istabā, ja viņa tur nemaz nav? Ja būtu darbavietas, vai tad tik daudzi tūkstoši pieņemtu šo simtlatnieku darbu?

» Posted By Ivars On 2011. gada 8. jūlijs @ 23:02

Karš Lībijā un mēs

Jā, naftas dēļ vēl daudz ciest nāksies, un pasaules varenajiem slaidi nospļauties uz līdzcilvēku ciešanām. Baumo, ka ir izgudrots, kā iegūt lētu enerģiju, bet ar to neko daudz nopelnīt nevarēs, tādēļ tas tiek slēpts un cik vēl var, spiež uz patreizējo energonesēju cenu mākslīgu sadārdzinājumu (nesen lasīju, ka dabasgāzes pietiks vēl 240 gadiem).

» Posted By Ivars On 2011. gada 19. aprīlis @ 22:10

Tie paši vēži…

Rakstā pielaista būtiska kļūda, ko iespaidojuši māņi, kādos iemudžināta visa sabiedrība.

Latvijā nav sociālā nodokļa! Tāds neeksistē jau kopš 1998. gada 1. janvāra! Vietā ir obligātās sociālās apdrošināšanas iemaksas. Skan visai līdzīgi. Un tieši uz to spekulē tautas naudas izsaimniekotāji.

Ja nodokļu ienākumus valdība drīkst pārcelt no vienas pozīcijas uz citu un tērēt pēc valdošās koalīcijas ieskatiem, tad apdrošināšanai ir pilnīgi cita juridiskā daba. Kā automašīnu OCTA - nav domājams, ka auto apdrošināšanas naudu iztērētu, piemēram, izmaksām kuģiem. Tā arī cilvēku apdrošināšanas naudu drīkst tērēt apdrošināšanas mērķiem, un tikai tiem, kuri ir veikuši apdrošināsanas iemaksas.

Koalīcija to ignorēja, un vienmēr, tiklīdz ievajadzējās naudu citiem mērķiem, pasmēlās no sociālās apdrošināšanas. Vairak kā miljardu latu.
Tagad, kas šī mērķa nauda ir izsaimniekota, nelikumību vaininieks valdība sauc, ka jāsamazina pensijas…

Sīkāk skatiet: http://socialasreformas.wordpress.com/

» Posted By ivars On 2010. gada 27. septembris @ 13:38

Latvijas vēstures mīti - 3

1729.gada rudenī no Hernhūtes kopienas Saksijā (Vācija) Rīgā, Vidzemē, ierodas trīs brāļi Hernhūtes dibinātāja luterāņa Kristiāna Dāvida vadībā. Sākas Brāļu draudžu kustība Vidzemē.

Lasot G.Merķeļa grāmatā “Latvieši” par Allažu muižā ap 1790.gadu novēroto, un lasot par Brāļu draudzēm, uzprasās secinājums, ka vienlaikus Vidzemē iespējams bijušas divas krasi atšķirīgas latviešu grupas - vieni apātiski un nodzērušies, otri gaiši un labestīgi.

Internetā izlasīju sekojošo:

1746. gadā Brāļu draudzes Zeistas sinodē (Holandē) lemj, ka no latviešiem un igauņiem pašiem jārodas apustuliskiem ļaudīm un jāuzņemas savas darbības vadība.
1770. gadā mirst J. A. Cimmermanis – ilggadējs Vidzemes luteriskās baznīcas ģenerālsuperintendants un Brāļu draudzes vajātājs; stingrais spiediens pret latviešu Brāļu draudzi mazinās.
1776. -77. gads. Brāļu draudzes novados izceļas zemnieku nemieri, kurus asiņaini apspiež.
1779. gads. Brāļu draudzē Latvijā ir aptuveni 5000 brāļu un māsu, aptuveni 2000 bērnu, taču gājēju skaits ir lielāks. Lasītpratēju skaits Vidzemes Brāļu draudzes novados: 1780. g. ~75%; 1800. g. ~90%.
1790. gados Latvijā notiek vairāk nekā 40 saiešanu, sākas jauns Vidzemes atmodas vilnis.
1802. gadā izceļas Kauguru nemieri, par to cēloni valdības izmeklēšanas komisija uzskata hernhūtiešus.
1811. gadā Brāļu draudzes atmodas liesma uzvirmo Jaunpiebalgā un Vecpiebalgā.
1817. gada 27. oktobrī cara Aleksandra I «žēlastības manifests» legalizē Brāļu draudzes darbību Baltijā – «klusā gājiena» beigas, sākas otrie «ziedu laiki».

Avoti:
http://www.robertsfeldmanis.lv/lv/?ct=bvesture&fu=read&id=1219785380
http://www.videsvestis.lv/content.asp?ID=84&what=36

» Posted By ivars On 2010. gada 22. novembris @ 14:25

Latvijas vēstures mīti - 1

Jābūt pilnīgi jukušam, lai kaut ko tādu sacerētu!

» Posted By ivars On 2011. gada 23. jūlijs @ 23:14

Būtu labi, ja autors varētu izpētīt un sniegt ieskatu, kāpēc notika asiņaini kari kristiešu starpā. Piemēram, Livonijas [katoļu] kristiešu uzbrukums Polockas un Novgorodas [pareizticīgiem] kristiešiem. Lielās Lietuvas kristiešu iebrukums Krievzemē līdz pat Maskavai. Zviedru, krievu, poļu, franču, leišu, vācu [kristiešu] karapūļu iebrukumi [ar laupīšanu un slepkavošanu], kur valdnieki visi izlūdzās Dieva svētību šiem kariem. Kāpēc kristieši karo un nogalina viens otru, turklāt katrs piesaucot Dieva vārdu?

» Posted By ivars On 2010. gada 9. novembris @ 09:52

Pusmēness pār Eiropu

Domāju, ir neiespējami, ka Svētajā Garā kristīti sludinātāji atkāptos no Jēzus Kristus un iekļūtu maldos vai padotos naudas kārdinājumam. Svētais Gars no tā sargā un brīdina.

Komentārā vērsu uzmanību iespējamībai: ja liela sveša nauda apgrozās Latvijā, tad tā noteikti kārdinās un meklēs ceļus ietekmēt šejienes ļaudis sev vēlamā virzienā. Atradīs kritušas avis, kuras nesargā Aizstāvis. No kurienes mūnisti, jehovieši u.tml. iegūst līdzekļus? Kāds viņiem tos dod. Vai tikai draudze?

Sensens austrumnieku paņēmiens - atbalstīt un veicināt tādu maldu izplatību, kas sašķeļ pretinieku. Vēsturē ir pieredzēta gan tieša uzpirkšana, gan aplinkus - caur iesūtītiem “labvēļiem” veicinot kāda apmāta cilvēka darbību un popularitāti.

Nauda ne vienmēr tiek nodota tieši. Paņēmieni ir aprakstīti vēstures grāmatās. Pēdējā variantā austrumnieku pārstāvis pat neizsaka savu gribu un vajadzību, bet ar slavēšanu un glaimiem mudina apmātā cilvēka rīcību sev vēlamā virzienā.

» Posted By ivars On 2010. gada 21. aprīlis @ 11:48

Musulmaņu svētā grāmata Korāns tā pati Vecā Derība vien ir, tikai nedaudz pārveidota.

Latvijā ir sastopami kristieši, kuri paģēr latviešiem atteikties no “liberalizācijas” un stingri sekot Vecās Derības kanoniem. Piemēram, latviešu sievietēm nedrīkstot būt vienlīdzīgas tiesības ar vīriešiem. Vienlīdzība tiesībās esot sātana izgudrojums.

Pēc būtības ortodoksālie kristieši sagatavo ceļu musulmaņu tradīcijām un Korānam Latvijā. Deputāts un patriotiskais dzejnieks Imants Kalniņš steigšus iztulkojis Korānu, darbs aizņēmis divus mēnešus. Vai tāds darbs ir paveicams divos mēnešos?

Pēc teritorijas Latvija ir lielāka par Beļģiju vai Nīderlandi un ir pietiekami iekārojama. Ievērojot, ka musulmaņu spiegošanas māksla ir jau gadsimtiem slavena, es pieļauju, ka no Saūda Arābijas, Irānas vai citas zemes nāk bagātīgs finansējums. Un attiecīgi sarodas Latvijā dažādi “kristīgie pravieši”, kas sagroza latviešiem prātus.

» Posted By ivars On 2010. gada 20. aprīlis @ 15:02

Latviešu leģions patiesības gaismā

Ļoti vienkārši ir izskaidrot krieviem, ja runā pragmatiski un konkrēti.

1. Hāgas konvencija aizliedz iesaukt armijā okupētās valsts iedzīvotājus.
2. Hitlers to ievēroja un armijā (vērmahtā) nevienu neiesauca.
3. Toties SS nebija armija, bet nacistu partijas personīgā gvarde. Salīdzinoši - kaut kas līdzīgs, kā tagad policija un apsardzes firmas.
4. Tāpēc okupētās zemes Latvijas iedzīvotājus iesauca SS, lai nebūtu pārkāpta konvencija.

Kad šādi pastāstīju kādam krievam (kuram tieši tā SS būšana nepatika sakarā ar 16.martu pie Brīvības pieminekļa), tad viņš teica: nu man viss skaidrs. Bet kāpēc neviens cits to nekur nestāsta?

» Posted By ivars On 2010. gada 18. marts @ 08:17

Darba devēju patvaļa. Cik ilgi vēl?

Esmu neizpratnē par kristiešu vidē populāro aicinājumu nekādi nepretoties ļaunumam (Sātanam). Klusēt, neiebilst, padoties, ar to veicinot un atbalstot ļaunuma vēršanos plašumā, kristiešu vajāšanu un Kristus noliegšanu.

“Ja sliktu cilvēku spēks slēpjas to vienotībā, tad labiem cilvēkiem, lai kļūtu par spēku, jādara tas pats”.
/Ļevs Tolstojs/

No gļēvulības, kas neuzdrošinās skatīties patiesībai acīs, no kūtrības, kas samierinās ar puspatiesību, un no iedomības, kas jūtas zinot visu patiesību, - mīļais Dievs, pasargā mūs!

» Posted By ivars On 2010. gada 25. janvāris @ 09:39

13. janvāris: cēloņi un sekas

Faktu precizējums: tautas manifestācijā 1991.gada 13.janvārī Daugavas krastmalā piedalījās ap 700 000 (septiņi simti tūkstoši) cilvēku. Šī ir lielākā manifestācija tautas tūkstošgadu vēsturē.

» Posted By ivars On 2010. gada 5. jūlijs @ 12:36

«« Back To Stats Page