Statistika

Comments Posted By Uldis

Displaying 1 To 14 Of 14 Comments

Rīgas OMON - impērijas pēdējie kareivji

Palasot mazliet par Dienvidslāvijas kariem un kā viņiem tur gāja, var tikai apbrīnot, kā mums visiem tajos 90tajos paveicās, ka mums te nebija ne pilsoņu karu, ne cīņas ar paramilitārām vienībām.

» Posted By uldis On 2016. gada 27. septembris @ 12:54

Valoda, valodiņa… 2.daļa – Nenormatīvā leksika politkorektuma mērcē

Bravo! Vienreiz kāds ir normāli pateicis to, kas man jau sen nedeva mieru.

Starp citu, krievu laikos pats vārds “krievs” jau arī sāka vilkt uz politnekorektības pusi un tika aizstāts ar “krievu tautības cilvēks” ;)

» Posted By Uldis On 2016. gada 3. janvāris @ 19:14

Pārdomas par Hariju Poteru

“kristietis lūgšanā vēršas tikai un vienīgi pie Dieva”
—————————
Tātad katoļi neskaitās kristieši, jo savās lūgšanās vēršas pie Marijas…

» Posted By Uldis On 2011. gada 5. septembris @ 07:28

Pusmēness pār Eiropu

Jēkobsona onkulis, manuprāt, sirgst ar monohobiju. Liela skaita eiropiešu pievēršanās islāmam skaidrojama ar šīs reliģijas nesēju stingrajām nostādnēm homoseksuāļu un citu perversitāšu jautājumos. Islāms stiprina tradicionālo patriarhālo ģimenes institūtu, kurš kristīgajos Rietumos tiek nepārtraukti vājināts. Geju “laulību” legalizācija runā pati par sevi. Šo perversitāti cenšas uztiept arī Latvijai. Starp citu, Jākobsons neminēja, ka Zviedrijā sākumskolās “māca” bērniem, ka viņi ir nekatrais dzimums.

» Posted By Uldis On 2018. gada 3. februāris @ 22:55

Tradicionālais un kristīgais

Kāpēc es Jums vispār rakstu? Vienkārši tāpēc, ka Jūs man liekaties ļoti sakarīgs cilvēks, kas daudz zina, spēj analizēt un iedziļināties lietas būtībā. Nevis tā, kā tie no e-baznīcas u.c., kuri tik raksta kaut kādus citātus no Bībeles un viss.

Vai tiešām Baznīca nesaprot, ka valsts pašreizējā momentā ir novesta postā? Un tieši baznīca tieši šajā mirklī arī varētu teikt savu vārdu. Baznīca vienmēr visos laikos ir bijusi viens no valsts pārvaldītājiem. Atcerēsimies (ļoti rupjš piemērs), ne jau Ludviķis 14 pārvaldīja Franciju, bet kardināls Rišeljē. Lai Baznīca piedāvā kaut vai komunismu, bet kurā šoreiz galvenā būtu baznīca. Galvenais, nedrīkst klusēt.

Katrā ziņā, drīzāk kamielis izlīdīs caur adatas aci, nekā šitie ticīgie nokļūs… Kāpēc? Ir teikts: mīliet viens otru. Šeit mīlestības nav nekādas, bet savtīgs aprēķins, kā apmānīt Dievu un nokļūt…

» Posted By Uldis On 2009. gada 3. augusts @ 22:26

Paldies par padomu, domu par šo grāmatu metīšu pie malas. Kopš esmu sācis šo sarunu ar Jums, esmu palicis ļoti nelaimīgs (joks), jo visu laiku domāju tikai par garīgām lietām.

Tad nu mani moca tāda doma - ko darīt, ja pēkšņi atlaiž no darba (un tagad tiešām atlaiž par neko, jo ir lieki cilvēki). Pastāv daudzas iespējas, ko darīt, bet ir arī tāda iespēja kā pašnāvība. Protams, līdz ar to es laikam automātiski nododu sevi Sātana varai. Tad nu redziet, izmantojot šo grāmatu - Mozus 6. - rezultāts tas pats. Jautājums kāda tad starpība?

Starp citu, ja Ledjajevs arī ir no sātana, kā ļoti daudzi saka, tad rezultāts atkal tas pats. Ko līdzīgu var teikt arī par Jehovas lieciniekiem. Un Baznīca, kā jau teicu, šos jautājumus nerisina. Es nevaru noskatīties, kā biznesmenis, kas pārdevies Sātanam, dod naudu mācītājam, kas māca citus dzīvot, un mācītājs priecīgs to paņem! Tāpēc pašreiz tas, ko māca Baznīcā par samierināšanos, man ir pilnīgi nepieņemams. Es to saucu nevis par samierināšanos, bet par izlīgumu ar Sātanu. Tad tiešām, kā jau rakstīju, ir jālūdz, lai Dievs piedod Sātanam. Un pasaulē visas bēdas beigsies.

Starp citu, gadījumā, ja mani atlaistu no darba, mans plāns bija daudz vērienīgāks (tagad Jūs mani pārliecinājāt, ka to nedrīkst darīt). Es šo te grāmatu būtu ieskenējis (jo personīgā īpašumā es to dabūt nevaru) un palaidis Internetā. Iedomājieties, kas tā būtu par traku vārīšanos, kad visi atlaistie, apkrāptie, apzagtie būtu to sākuši izmantot. Tie, kas kristieši, dabiski, ka to nebūtu darījuši. Bet pārējie - viņiem cerību tā vai tā nav nekādu. Tad kāda tur starpība. Diezgan šausmīgi, vai ne, tomēr reāli. Jeb arī, ja nekā tāda nav un tas viss ir pasakas, tad vienkārši varam pasmieties par mani - muļķa ideālistu.

» Posted By Uldis On 2009. gada 3. augusts @ 15:09

Un kā ar cīņu ar Sātanu?
Jūs rakstījāt:
“Kāpēc Dievs ir labs, bet sātans ļauns? Nu, tā vienkārši ir. Jēzus par sātanu teic: “Zaglis nāk vienīgi, lai zagtu, nokautu un nomaitātu.”
Angelius rakstīja:
“par to, cik labi butu, ja pasaule nevalditu launums… tas jau butu skaisti, bet kads ir aizdomajies tik talu, ko tas vispar nozimetu? kada tad butu jega labajam, ja nebutu launa? ka tu vari zinat, kas ir labais, ja nevar to salidzinat ar launo?”

Tātad, pēc Angelius teiktā es varu saprast, cik labi, ka valstī ir krīze, jo savādāk mēs nezinātu kā ir, kad nav krīzes. Ļoti spēcīgs domu gājiens. Un šādi te spēcīgi domu gājieni attiecībā uz Sātanu ir gandrīz visi. Nav neviena normāla sprieduma. Vēl vairāk - visur tiek uzsvērts, ka jāsamierinās ar ļaunumu.

Tiesa gan, Jūs rakstījāt:
“Kas attiecas uz sātanu, tad izlīgums starp Dievu un šo būtni nav iespējams.”
Tad kāpēc neviens nesāk konkrētu cīņu ar to? Baznīca pilnīgi neko nedara cīņai ar Sātanu (tiem, kas pārdevušies Sātanam). Vai tad Rakstos nebija rakstīts par koku, kas nenes labus augļus? Kas tiek ar tādu darīts? Ja es sāku cīņu un nogalinu cilvēku, kas pārdevies velnam, vai es būšu slepkava, vai īpaši labs Dieva kalps?

Tad, lūk, mūsu valdība nav nesusi nekādus labus augļus. Un pēc maniem uzskatiem baznīcai tas ir jāpasaka, jo tie, kas pie varas, pārdevušies Sātanam. Un nevis vienreiz to jāpasaka, bet jāatkārto nepārtraukti. Bet nevienā Baznīcā nekad sprediķī nepasaka, ko darīt. Kā zināms, viduslaikos nepastāvēja šāda problēma.

Es esmu redzējis ko citu. Aprunājas tāds biznesmenis ierāvējs ar mācītāju. Iedod mācītājam naudu. Un pats trakākais, ka mācītājs šo naudu no Sātana arī paņem. Bet biznesmenis tāds, kurš, starp citu, gatavs Latvijā ievest lēto darbaspēku (moldāvus utt.). Un tas uz pašmāju bezdarba fona. Pašu ļaudis esot par dārgu.

Par ASV sludinātājiem vispār nerunāsim. Brauc un sludina, bet paši ne reizi nav nosodījuši savas valsts izraisītos karus. Atcerēsimies demagoģiskos spriedelējumus, ka Sadams Huseins esot Antikrists. Drīzāk gan Bušs, vai ne?

Nē, tas viss nav tik vienkārši - palasa Bībeli, iedomājas ka atdevis sevi Kristum un jau Debesu valstībā. Tāpēc tagad reizēm tā vietā, lai ietu uz dievkalpojumu, kur galu galā var izrādīties, ka sprediķis ir par samierināšanos ar Sātanu, labāk ir pasēdēt krogā!

Ko īsti darīt? Es domāju, ka jāmeklē Rakstos. Un tieši tajos, kas oficiāli ir izņemti. Piemēram, tā pati Mozus 6.grāmata. Kam viņa nav patikusi un kas viņu ir izņēmis? Tas, kas baidās. Mozum taču šie Dieva dotie vārdi palīdzēja cīņā ar ienaidniekiem. Katrā ziņā es domāju, ka varbūt vērts pamēģināt (it īpaši tāpēc, ka ir iespēja to dabūt).

» Posted By Uldis On 2009. gada 1. augusts @ 14:21

Jūs esiet mani nedaudz pārpratis. Es varbūt ne tā uzrakstīju, jo esmu ļoti slikts orators, bet rakstīju, ka esmu par reliģijas pirmsākumiem bez konfesijām. Vienkārši lasi Bībeli un vari apmeklēt baznīcu - Romā katoļu, Grieķijā pareizticīgo, Vācijā luterāņu, Latvijā es eju gan Jāņa (tajā esmu gan kristīts, gan laulājies pie mācītāja Liepiņa), gan Aglonas un Mateja draudzē. Ceru, ka manu domu sapratāt.

Un to savu neprecīzo tekstu es speciāli tā uzrakstīju un domāju: “Bet sakarā ar ceļu uz Debesu valstību, viss taču ir ļoti vienkārši. Ir tādi vienkārši un visiem saprotami vārdi, ka, ja mani palūgs, tad paņemšu. Tātad tikai jāpalūdz. Viss!”

Protams, ka Bībelē tie ir nedaudz savādāki. Bet es domāju, ka galvenais šajos vārdos ir ielikt dvēseli, lūk, tad sasniegs Mērķi. Un kā tad kādreiz bija ar lauku sievām, kuras nemācēja lasīt? Domu sapratāt?

» Posted By Uldis On 2009. gada 31. jūlijs @ 14:37

Pag, pag, par buramvādriem es ne vien neko nebiju minējis, bet pat iedomājies. Bet to lūgšanu es esmu domājis pašu vienkāršāko. Vienkārši pirms nāves ir jāpalūdz: “Jēzu, mans Kungs, esi tik žēlīgs un ņem mani savā valstībā.” Un Tu tiksi paņemts. Tik vienkārši.

Bet, ja jau tika pieminēta arī buršana, tad es uzskatu, ka šis jautājums nav vispār pētīts. Ir dzirdēts par tādu Melno Bībeli (ar baltiem burtiem uz melnām lapām). Runā, ka tā ir Sātana bībele. Bet izrādās, ka tā ir Bībelē neiekļautā Mozus 6.grāmata. Un Dievs taču to dodot cilvēkiem gribēja ko pateikt. Un runā, ka ar to tiešām varot ārstēt slimos. Tātad tam ar Sātanu nav nekāda sakara. Jo, ja jau to Mozum devis Dievs, tad apgalvot, ka tā ir no Sātana…

» Posted By Uldis On 2009. gada 30. jūlijs @ 15:18

Jūs uzrakstījāt tā, kā tam vajadzētu būt. Ja tā būtu, tad jau būtu skaisti. Diemžēl realitāte ir cita - skaudība, nenovīdība, pārējo apvainošana par ķeceriem un tā bez gala. Viens no spilgtākajiem piemēriem ir jau pieminētā e-baznīca. Un, protams, visi kopā metas virsū nabaga Jehovas lieciniekiem, kuriem arī par visu ir nedaudz savādāka atklāsme un redzējums.

Personīgi es domāju, ka Jēzus tajos vārdos: “Ak, vai, rakstu mācītāji un farizeji” ir ietvēris daudz dziļāku domu, ko diemžēl pētījuši ļoti maz. Pēc manām domām tā viņš jau paredzēja un zināja, ka notiks šķelšanās, jo katrs sevi uzskatīs par gudrāko.

Bet sakarā ar ceļu uz Debesu valstību, viss taču ir ļoti vienkārši. Ir tādi vienkārši un visiem saprotami vārdi, ka, ja mani palūgs, tad paņemšu. Tātad tikai jāpalūdz. Viss!

» Posted By Uldis On 2009. gada 30. jūlijs @ 14:30

Jā, pārāk cītīgs baznīcas apmeklētājs es neesmu. Tāda gan ir mana sieva un vecākais dēls. Bet ziniet, tas tādēl, ka jo vairāk lasa par reliģiju, jo vairāk neskaidrību. Es domāju katoļus, luterāņus, adventistus utt. Un vēl piedevām Ledjajevs un e-baznīca.

Ja, piemēram, es esmu adventists un pēc nāves viņā saulē izrādās, ka taisnība ir bijusi man, jo adventisti vispareizāk ir sapratuši Svētos Rakstus, vai tas tad nozīmētu, ka visi pārējie ir bijuši uz maldu ceļa un Debesīs nebūs nonākuši? Vai, ja taisnība ir luterāņiem, tad katoļi Debesu valstībā nenonāks? Ļoti vienkārši jautājumi, bet kurš man var sniegt atbildi?

Bet, ja nonāks visi, tad kāda vairs starpība starp mormoni un kalvinistu vai katoli? Tāpēc es saku tā: Galvenais ir visiem piedot, lai arī Tev taptu piedots, būt pazemīgam. Ņem savu Bībeli un lasi, kā Tu to saproti. Un Tu izlasīsi tieši to, kas ir priekš Tevis.

Un, ja Tu gribi iet dievnamā, tad Tev arī nav ko daudz domāt, kāda novirziena tas ir. Piemēram, ja Tu esi Romā, tad Tu vari apmeklēt Romas dievnamus, un tie, kā zināms, ir katoļu. Pagājušogad biju uzkāpis Sinaja kalnā un sagaidīju tur saullēktu (tur, kur Mozus no Dieva saņēma 10 baušļus). Turpat apskatīju arī klosteri, kurā vēl tagad aug krūms, no kura Dievs runāja ar Mozu. Un, kā zināms, šis klosteris ir pareizticīgo.

Tātad, lai šitie “rakstu mācītāji un farizeji” iet galīgi pupās. Ņem Bībeli un apgūsti to no pirmsākumiem, tīrā veidā, jo tikko Tu kādam konkrētāk pievērsīsies, tā tas uzreiz vilks uz savu pusi.

» Posted By Uldis On 2009. gada 30. jūlijs @ 09:59

Jums te ir saites uz e-baznīcu. Kādu brīdi atpakaļ tur centos piedalīties diskusijās, bet tādu naida izpausmi vēl nebiju redzējis nekur. Ja tie ir no Dieva, tad es esmu Romas pāvests.

Es jautāju, ko viņi domā par baptistiem (mēs esam Mateja baptistu draudzē). Uz šo jautājumu man e-baznicā tāds Talis atbildēja - iespējams, ka par spīti visam, daži Debesu valstībā arī tiks.

Starp citu, īsts baptists, atšķirībā no citiem, nedzer un nesmēķē. Un arī mums ir nometnes netālu no Talsiem, kas tā arī saucas - Mateja Jāņi. Lūk, Jāņu svinēšanas paraugs apvienojumā ar baznīcu. Un neviens tur nelieto alkoholu.

Bet e-baznīcā to visu atļaujas nosaukt par ķeceriem. Un ko nozīmē šādi te spriedelējumi: http://www.ebaznica.lv/?p=209#more-209
Šeit atklāti ir atļāvušies nosaukt kristietības simbolus par elku zīmēm. Vismaz tā parasts cilvēks to saprot. Un mazāk izglītots vispār var saprast, ka krusta zīme nāk no Sātana. Jūs ko, visi galīgi jau prātu esiet zaudējuši!?

» Posted By Uldis On 2009. gada 29. jūlijs @ 22:57

Ziniet, es domāju, ka jebkuri tautas svētki ir jāsvin un tradīcijas jāgodā. Jo mūsdienu pasaulē tas ir vienīgais, kas atšķir vienu tautu no otras. Paskatieties pats, kas notiek pasaulē. Vairs nevar atšķirt latvieti no vācieša, holandieti no angļa. Visi ir ģērbušies vispasaules tautas tērpā - džinsu kostīmā, visi dzīvo pilnīgi identiskas dzīves. Un tas nemaz nav labi.

Starp citu, apmeklējot papuāsu ciltis Jaungvinejā (kuri vēl joprojām lieto kaula nažus un akmens cirvjus), ir aizliegts viņiem dāvināt kādas mantas (būtu taču tik vienkārši aizvest viņiem maiņai pret suvenīriem labus nažus un cirvjus). Kāpēc? Tāpēc, ka tad pavisam īsā laika sprīdī zudīs viņu dzīvesveids un tradīcijas. Un viņi ģērbušies noplukušos džinsos papildinās lielpilsētu bezdarbnieku rindas.

Runājot par Sātanu - ja reiz Dievs ir tik žēlsirdīgs, tad jālūdzās par to, lai Dievs un Sātans izlīgst un kļūst draugi. Tad pasaulē automātiski beigtos visas nelaimes - mantkārība, zādzības, noziegumi. Nu, vai nav elegants risinājums?

» Posted By Uldis On 2009. gada 28. jūlijs @ 18:02

Tam, ko Jūs rakstāt, nav pilnīgi nekādas vērtības. Jo Jums autoritāte arī Ļedjajevs. Tātad Jūs esiet no Sātana.

» Posted By Uldis On 2009. gada 28. jūlijs @ 11:16

«« Back To Stats Page