Statistika

Comments Posted By Roberto

Displaying 1 To 28 Of 28 Comments

Ariadna Kostina. Galvas rota pelnu vietā

Dalību vislatvijas dziedošo talantu televīzijas šova “X Faktors” otrajai sezonai pieteikusi arī kāda aktīva kristiete no galvaspilsētas.

http://www.ebaznica.lv/talantu-sova-x-faktors-starte-kristiete-87316/

» Posted By Roberto On 2018. gada 22. augusts @ 09:46

Pētera Sproģa krustaceļš nedēļas garumā

vai biedru Sproģi varētu uzskatīt par karjeristu?

» Posted By Roberto On 2018. gada 16. jūlijs @ 07:54

Padomju boļševiku noziegumi 1917-1991. Gruzija

Vai tad Gruziju nevajadzētu dēvet par Sakartveliju?

» Posted By Roberto On 2018. gada 25. maijs @ 09:18

Brīvticība - cilvēku pievilšanas bizness

Pēdējā rindkopa tādā pavisam jokaina. Kas tas par garu, kas atklājies autoram ārpus Svētajiem Rakstiem un pretēji Svēto Rakstu vārdam?

Par maldu mācītājiem ir pietiekami daudz Bībelē atklāts – gan kas ar tādiem būs, gan ko ar tādiem darīt.

» Posted By Roberto On 2018. gada 18. aprīlis @ 15:29

Pasaules zīmolu ikonas. Hamburgers: “McDonald’s” un citi

Zivju burgers, ko pasniedz Engurē (grupas “Prāta Vētra” bundzinieka krogā - iepretīm baznīcai), ir ļoti gards.

» Posted By Roberto On 2017. gada 6. septembris @ 15:34

Nacionālais jautājums un kristīgā draudze. Vai Latvijā tas ir aktuāli?

Kristīgie lielinieki nemainās…

Lielākajās kristiešu konfesijās vadošajos amatos iefiltrēti aģenti, kam uzticēts uzturēt divvalodību. Skatieties, pat drīzumā gaidāmajā x-tīgās kopienas rīkotajā Jaungada ballītē tiek uzspiesta divvalodība…

» Posted By Roberto On 2016. gada 31. oktobris @ 15:24

Padomju arhitektūras mantojums Latvijā. Padomju modernisms, 1960 – 1970

Rigas Sporta pils vairs nav - šķiet pirms vairakiem (desmit) gadiem nojaukta.

» Posted By Roberto On 2016. gada 18. aprīlis @ 11:03

Putina “spēles” Ukrainā

Ervīn, lai bilde runā

» Posted By Roberto On 2014. gada 22. marts @ 11:24

Ervīn, vai tad par tautībām es? Bet ja nu gribi, tad paskaties, kas cīnās par krievu valodas interesēm Latvijā? Vai šie cilvēki ir krievi?

Uzticēties cilvēkiem, kuri ir atklāti pret Latvijas valsti un tās tautu un viņu puskoklecējiem līdzskrējējiem ir neprātīgi…

Notiekošais Ukrainā skaidri rāda NATO impotenci. To varēja redzēt arī tad, kad Sīrija izlaida vairākas raķetes uz Turciju (NATO dalībvalsti). Gāja boja cilvēki, un ko darīja NATO? 2 nedēļas taisīja sapulces – no sērijas: ko mums darīt? Beigās turki teica, ka tiks paši galā…

Nav lielu šaubu, kas būs ar Baltiju (īpaši ar Latviju) krievu intervences rezultātā…

» Posted By Roberto On 2014. gada 12. marts @ 15:56

Naivie kristieši par savu naudu parakstās Lindermaņa rīkotajā pretpedarastu [parakstu] vākšanā, taču nebrīnīšos, ka beigās tie tiks pozicionēti kā parakstu saraksti, kas vēlās pievienoties Putlandijai - zemei, kur aizstāv bērnus…

» Posted By Roberto On 2014. gada 10. marts @ 18:02

Vai mums vajadzīgs “kristīgais blats”?

Esmu ievērojis, ka “kristīgais biznesmenis” ĻOTI bieži kristieti patērētāju uzskata par neaptēstu (vientiesīgu) un mēģina visādos iespējamos variantos likt pārmaksāt, iesmērēt.

Jo īpaši tas manifestējas, kad tiek uzsvērts vārds “kristīgais”…

» Posted By Roberto On 2013. gada 19. augusts @ 15:59

Es mīlu šo zemi! Bet kā ar valsti?

Grūti pārmest latviešiem (vergu tautai), ka viņi nespēj novērtēt Dieva dāvanu - savu valsti. Jo 50 gadi smadzeņu skalošanas ir darījuši savu.

Spilgts piemērs: kad daudzi laukos atguva īpašumā mežus, ko viņi darīja? Izcirta un un nopirka sarūsējušu mersedesu. Vergs nevar būt par saimnieku - viņam nav nākotnes redzējuma.

Grūti ir domāt, ja pirms tam tavā vietā domājuši citi. Tāpēc daudzi joprojām gaida, kad valsts viņiem dos darbu, dzīvokļus, bezmaksas transportu, cilvēcīgu algu.

» Posted By Roberto On 2013. gada 5. februāris @ 10:16

Jānis Rožkalns. Brīvības dēļ (2)

Pediņu jautājums bijis aktuāls allaž [par to liecina gan daudzie vēstures fakti, gan Bībelē sacītais].

Vai tad nezināji, ka (b)Ļeģajevs draudzē propogandē lielkrievu šovinismu? Vai tad nezināji, ka (b)Ļeģajeva draudzes pārstāvji ir kartstākie “NoPride”-isti?
Vai ne tāpēc man ir neizprotama “nacio(anāļu) disidentu” skriešana pakaļ(ā) krieviem?

» Posted By Roberto On 2012. gada 4. aprīlis @ 19:03

Cik saprotu, Jānis Rožkalns uzskata, ka patlaban lieākais Latvijas ienaidnieki ir pediņi, nevis šovinisti, kolonisti un okupantu pēcteči… To rāda viņa ciešā sadarbība ar šovinistu organizāciju “NoPride”. Kaut kāda nekonsekvence…

» Posted By Roberto On 2012. gada 27. marts @ 08:59

Jānis Rožkalns. Brīvības dēļ (1)

Esmu dzirdējis, ka padomijas laikos uz Rietumiem tika vienīgi VDK aģenti un tie, kuri bija gatavi sadarboties… Manuprāt, tas attiecas arī uz tā saucamajiem disidentiem.

» Posted By Roberto On 2012. gada 20. marts @ 11:16

Sveiciens Uzvaras svētkos!

Nevajag aizmirst, ka pirms 1940.gada Latvija bija viena no attīstītākajām Eiropas valstīm. 50 gadi “atbrīvotās”, bet ne brīvās Latvijas, ir noveduši mūs tur, kur mēs bijām 1991.gadā. Vai ir kādas valstis pasaulē, kuras pēc 50 jūga un izpostīšanas gadiem spējušas 20 gados atgriezties iepriekšējā līmenī?

» Posted By Roberto On 2012. gada 10. maijs @ 11:54

Seksuālā revolūcija Latvijā ir klāt!

Laikā, kad baznīcu pedofilijas skandāli pieklusuši un pasaule šausminās par laulības pārkāpēju sodīšanu ar nāvi Irānā, diezgan izvirtušajā Latvijā jaušams trūkums pēc īsta seksa, īpaši kristiešu vidū.

Lasīt tālāk »

» Posted By Roberto On 2011. gada 4. marts @ 13:25

Cerības festivāla bilance

Kāds jauns mācītājs jautā savam prāvestam: “Bet, prāvesta kungs, ja jūs neatdodat Kristum savu sirdi, jūs nevarat kļūt pestīts!”

Prāvesta atbilde ir patiesi kristīga: “Tas tiesa, manu zēn. Bet taisnība ir arī tas - ja tu domā, ka kļūsti pestīts, atdodot Kristum savu sirdi, tad tu netiksi pestīts. Redzi, manu zēn,” viņš turpināja, raudzīdamies tieši jaunieša acīs, kurās atspoguļojās cīņa starp nedrošību un pretestību, “viena lieta ir izvēlēties Jēzu par savu Kungu un Pestītāju, atdot Viņam savu sirdi un sevi pašu, lai tiktu uzņemts Viņa mazajā ganāmpulciņā, taču otra lieta ir ticēt Viņam kā Pestītājam, kurš izpircis visus grēciniekus, ieskaitot mani, vislielāko no visiem. Saproti, mēs neizvēlamies savu Pestītāju un neatdodam Viņam savu sirdi. Mūsu sirds ir nekam nederīgs lūznis, kas izmetams mēslainē. Atradis dāvanu! Bet tad garām iet mūsu brīnišķais Kungs, apžēlojas par šo lūzni, uzdur to uz sava ceļa spieķa, izvelk no mēslaines un aiznes mājās. Lūk, kā tas notiek.”

» Posted By Roberto On 2010. gada 29. novembris @ 12:26

Demokrātija “latvijiešu” gaumē

Kaut kur i-netā izlasīju sekojošo:

Nesen notika gājiens par godu vācu karaspēka ienākšanai Latvijā.

Policija un politiķi gājienu izjauca tikai formāli - vairākums cilvēku tomēr spēja nolikt ziedus.

Šo gājienu asi kritizēja gan Valsts prezidents Valdis Zatlers, gan premjers Valdis Dombrovskis, gan ārlietu ministrs Aivis Ronis.

Pat portāli (dellfi, tvnet) sāka rakstīt tādus virsrakstus kā “Policija izjauc nacistiskās (!) armijas piemiņas gājienu”.

Kopīgā paziņojumā Dombrovskis un Ronis norādīja: “Nacismam nav attaisnojuma, tā noziegumi pret cilvēci ir sāpīgi vēl šodien. Hitlera un Staļina uzskatu propagandēšana ir pazemojoša mūsu tautai un valstij. Latvijas valdība respektē Satversmē garantētās cilvēktiesības un tiesas neatkarību, taču vārda brīvība nevar attiekties uz nacisma propagandu. Provokatoriem un kolaboracionistiem vienmēr jāsaņem adekvāts sods. Esam pārliecināti, ka šādu nostāju atbalsta arī visas Latvijas politiskās partijas.”

Nu, vai nav brīnišķīgi?

No vienas puses - pirms 1941.gada 1.jūlija latvieši Baigajā gadā savām acīm bija ieraudzījuši krievu režīma zvērības, zaudējuši savus tuviniekus. Toreiz tika sveikta ne tik daudz nacistu atnākšana, kā krievu aiziešana. Tomēr no otras puses - ir pilnīgi skaidrs, ka šāda diena nav atzīmējama.

Taču, kas provocēja sākt to atzīmēt? Kas 13. oktobrī līda pie okupācijas pieminekļa, lai svinētu krievu armijas ienākšanu Latvijā? Vai tik tas nebija lielās saskaņas meklētājs Nils Ušakovs?

Kā tad sanāk?

16.martu nedrīkst atzīmēt, bet 9.maiju - drīkst?
1.jūliju nedrīkst atzīmēt, 13.oktobri - drīkst?

Tā ir divkosība! Kāda tad ir Latvija? Krieviska vai latviska?

Gribētos, lai ir kaut kāda KONSEKVENCE!
Ja portāli raksta - “nacistiskās armijas piemiņas gājiens”, tad 9.maijā un 13.oktobrī vajadzētu rakstīt “komunistiskās armijas piemiņas gājieni”!

Ja politiķi nosoda nacismu, tad vajag arī nosodīt komunismu un to slavinātājus.

Pārveidojot Dombrovska un Roņa šīs nedēļas paziņojumu, tas 9.maijā un 13.oktobrī izklausītos šādi: “Komunismam nav attaisnojuma, tā noziegumi pret cilvēci ir sāpīgi vēl šodien. Hitlera un Staļina uzskatu propagandēšana ir pazemojoša mūsu tautai un valstij. Latvijas valdība respektē Satversmē garantētās cilvēktiesības un tiesas neatkarību, taču vārda brīvība nevar attiekties uz komunisma propagandu. Krievu un ebreju provokatoriem un kolaboracionistiem vienmēr jāsaņem adekvāts sods. Esam pārliecināti, ka šādu nostāju atbalsta arī visas Latvijas politiskās partijas”!

Bet prasīt konsekvenci no tādas valsts gļēvajiem politiķiem, kuru prezidents brauc svinēt 9.maiju uz valsti, kas okupēja Latviju un nemaz to nenožēlo, tas, acīmredzot, būtu pārāk daudz prasīts…

» Posted By Roberto On 2010. gada 7. jūlijs @ 05:33

Atbrīvotāji vai agresori (I) - Kas iesāka 2.Pasaules karu

pajautājiet Rīgas mēram:

vai Latvija bija okupēta pēc II pasaules kara?

ko viņš parasti atbild?

» Posted By Roberto On 2010. gada 3. maijs @ 09:16

Latviešu leģions patiesības gaismā

Dīvaini, ka lietuviešu pretošanās kustība, gan kopā ar waffen ss, gan individuāli, pēckara posmā bija daudz masīvāka, daudzskaitlīgāka, organizētāka un ilgtspējīgāka. Bet pasaules un Krievijas nosodījumu regulāri saņem Latvija. Tas ir kā? Un par ko? Arī pēckara okupantus Lietuva mazāk interesēja.

» Posted By Roberto On 2017. gada 20. marts @ 14:56

Lielā nodevība. Kā Rietumi “uzmeta” baltiešus - 1. daļa

Latvieši allaž ir bijuši vergi un tie laika sprīži, kad Latvija bija/ir neatkarīga, rāda, ka latvietim vajag vagaru….

» Posted By Roberto On 2009. gada 10. novembris @ 06:49

Krīze medicīnā vai iejūtības deficīts?

Ervīn, kā ja visi, arī mediķi ir grēcinieki… daži ir sava amata patrioti, bet citi katrā pacientā saskata tikai $$$… kā stāv rakstīts: jo visa ļaunuma sakne ir mantas kārība.

» Posted By Roberto On 2009. gada 3. novembris @ 06:33

LR Satversmē sacīts:

Valsts aizsargā cilvēku veselību un garantē ikvienam medicīniskās palīdzības minimumu.

» Posted By Roberto On 2009. gada 2. novembris @ 15:57

Krievi nāk!

Rodas iespaids, ka latviešiem “asinīs” ir būt vergiem (krieviem, zviedriem, vāciem), un papildus tam katra latvieša sirds kambarī mājo skaudības un nodevības gars [ala Kangars]…

P.S. Apsveicu ar 100. publikāciju!

» Posted By Roberto On 2009. gada 19. oktobris @ 08:47

“Jaunais vilnis” - krievu tusiņš Piebaltijā

man šķiet, ka kinvik-u vislabāk raksturo šī te bilde:
http://asbojesus.files.wordpress.com/2009/07/blogging.jpg

» Posted By Roberto On 2009. gada 2. augusts @ 17:13

Homoseksuālisms (I): norma vai morāla kroplība

Bībeles ekskurss: homoseksuālisms

» Posted By Roberto On 2009. gada 21. maijs @ 18:44

Laiku lokos. Jelgavas vasarsvētku draudze

Iesaku palasīt e-publikāciju Sieviešu ordinācija

» Posted By Roberto On 2010. gada 8. novembris @ 22:34

«« Back To Stats Page