Statistika

Comments Posted By Normunds

Displaying 1 To 6 Of 6 Comments

Četras dienas, kas satricināja “Arēnu Rīga”. Vai arī Latviju?

Ja to būtu noformulējuši tikpat vienkārši un skaidri, kā Tu šeit, iespējams, ka būtu mazāk pārpratumu. Proti, ka dienā tā ir KONFERENCE, kas ir maksas pasākums, bet vakarā ir EVAŅģELIZĀCIJA, kur ieeja ir brīva. Taču informācijas telpā par šo lietu valdīja pilnīgs haoss. Mājas lapā bija tikai biļešu opcijas un nekādas informācijas, ka vakari būs bez maksas. Tikai 4 biļešu cenu opcijas un viss. Vien piebilde, ka dalīs bezmaksas biļetes. Tās iedeva brīvprātīgajiem, kuri nezināja, ko ar tām darīt. Bezmaksas biļetes bija 40 000. Man rakstīja FB un burtiski pat piedāvājās atsūtīt bezmaksas biļetes pa pastu. Ļaudis uz ielām ņemot negribīgi. Bet paralēli man raksta kāda jauna māmiņa, kura atbraukusi no laukiem. Nopirkusi biļetes arī draugiem, kopā iztērējot 50 EUR tikai par biļetēm + ēdiens, ceļš un lēta viesnīca. Un jaunā māmiņa teica, ka nedēļu pēc tam dzīvojusi uz maizes un ūdens, jo nav bijis ko ēst. Nauda iztērēta. Māmiņai nebija paveicies dabūt bezmaksas biļetes no brīvprātīgajiem. Dīvaini vispār. Vispirms pārdod biļetes, tad pasaka, ka vakara pasākumi bez maksas, bet cilvēki biļetes jau ir sapirkuši. Starp citu, ceturtdienas vakars neesot bijis bez maksas. Vispār totāls bardaks!!! Tad vajadzēja jau sākumā nodalīt šos 2 jēdzienus un pasākumus - maksas konference un bezmaksas evaņģelizācija. Bet sapludināt šos abus pasākumus ar dezinformāciju… tad arī iznāca tas, kas iznāca,diemžēl.

» Posted By Normunds On 2018. gada 19. oktobris @ 19:25

Es arī nepiekritu, ka par ieeju Dieva Namā ir jāpērk biļetes. Kāda māsa, kura tur piedalījās, uzdeva jautājumu: ”Kāpēc nauda tagad nosaka ieeju Dieva Namā? Līdz šim tā nav bijis. Vienmēr ir vākti ziedojumi, bet ne biļetes”. Kāpēc evaņģelizācija tagad ir maksas pasākums? Tas ir pret Dieva Vārdu. Mēs nedrīkstam aicināt pie Dieva par maksu! Protams, ka par visu ir jāmaksā. Bet tāpēc to nevajag noteikt par obligātu maksas pasākumu. Vajag vākt ziedojumus, nevis tirgot biļetes. Bet tur darīja abus - tirgoja biļetes un vāca ziedojumus.

Ja par pasākuma augļiem, tad jautājums - aizejiet uz draudzēm un paskatieties. Vai tās tiešām ir augušas? Par nožēlošanu jāsaka - kādas tās bija pirms Awakening, tādas tās palika arī pēc Awakening. Kristus Miesai šis pasākums gan bija svētki, bet pieaugumu tas diemžēl nedeva.

» Posted By Normunds On 2018. gada 18. oktobris @ 19:46

Rubeņu Jura jaunie piedzīvojumi. “Kristus+” seriāls turpinās…

Paldies ! Ļoti izsmeļoši un skaidri !

» Posted By Normunds On 2018. gada 7. marts @ 19:17

Eiropas “vērtības”. Drīz arī Latvijā

Atsauce uz Lauru.

Es arī ilgus gadus dzīvoju Vācijā. Nu par bērnudārziem un skolām runājot, tādas muļķības gan nav, vismaz manu paziņu lokā neviens bērns netiek pakļauts šīm perversijām.

Jā, pidarasiem šeit ir savi TV kanāli, sabiedriskās izdarības, un tauta jau pie tā visa ir pieradusi un pieradināta.

» Posted By normunds On 2014. gada 18. maijs @ 21:34

Zolitūdes traģēdija. Pārdomas atceroties

Cik svētīgi! Tik daudz atziņu! Šo notikumu kontekstā es saņēmu tikai vienu atziņu, proti - Jēzus tolaik teica:
ja jūs neatgriezīsieties no saviem grēkiem, tāpat visi iesiet bojā.

» Posted By Normunds On 2013. gada 6. decembris @ 11:20

Tautas dziednieki

Paldies par šo rakstu. Tas ir diezgan nopietni.

» Posted By Normunds On 2012. gada 6. aprīlis @ 17:51

«« Back To Stats Page