Statistika

Comments Posted By Nils Graustiņš

Displaying 1 To 5 Of 5 Comments

Pareizticība un krievu imperiālisms

Korekti būtu rakstā ievetot hiperpersaites uz K.Dimitera blogu un citiem avotiem. Hipersaites un konkrētu avotu norādes ceļ materiāla vērtību. Tas pats sakāms par karikatūrām un fotogrāfijām. Ja jau analītika, tad faktu daudzums neskādēs.

» Posted By Nils Graustiņš On 2015. gada 24. februāris @ 11:10

Informācijas tehnoloģiju bums - viena no pēdējo laiku zīmēm?

Turpinām cepties?

Ceru, ka izstumto būs gana daudz, lai tie varētu veidot savas struktūras un dzīvot savā vidē. Fantāzijas. Tieši tāpēc opensource un peer to peer tehnoloģijās ir spēks! Neviens tās nevar sagraut, jo nav centra, kodola. Nav pret ko vērsties. Ir izkliedēta horizontāla struktūra. Redz, cik grūti ir apkarot zagļus kas lieto bittorent tehnoloģiju.

Nupat aizdomājos, vai tik vidusmēra amerikānim pase ir sveša lieta. Kur nu vēl pieraksts - kas tas tāds, amīši nezin tiešām.

Un šādi simtus gadu dzīvojuši nu tie paklausībā visi čiposies? Kālab? Es tagad lielā mērā oponēju LKR raidījuma viedokļiem par šo tēmu. Iesūdzēs par cilvēktiesībām tādus projektus tīra sporta pēc.

» Posted By Nils Graustiņš On 2015. gada 12. februāris @ 21:27

Ja viss notiek pēc Dieva plāna, tad kur ir problēma?

» Posted By Nils Graustiņš On 2015. gada 12. februāris @ 11:05

Ervīn, es Tevi joprojām nesaprotu. Vai arī Tu kaut ko nesaproti. Visupirms čipā neglabā visu informāciju, bet tikai identitātes datus. Un tad, balstoties uz šo identitāti dažādās datu bāzēs, kā Tu pareizi mini, var atrast informāciju par personu. Tu saki, nevarēs ne pirkt ne pārdot. Hm, tātad pazīme ir, kad pasaule sasniegs tādu tehnoloģisko stāvokli, kurā bez čipa nevarēs veikt nevienu darījumu.

Tad lūdzu, būsim aktīvi un iesaistīsimies tādu atvērtu maksājumu sistēmu augšanā kā bitcoin. Pasaulē ir daudz atvērtas korporatīvas sistēmas, kuras balstās uz brīvprātīgo darbu. Būsim tik nesavtīgi radot, atbalstot un attīstot šādas sistēmas, kuras NEPIEDER NEVIENAM un kuru juridiskais un autortiesiskais statuss ir tāds pats kā tautasdziesmai.

Ieskatam:
http://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin
Turpat:
The system works without a central repository or single administrator, which has led the US Treasury to categorize it as a decentralized virtual currency.

» Posted By Nils Graustiņš On 2015. gada 12. februāris @ 10:04

Ja gribas ļoti pieķerties burtam, tad to RDF, vai kā nu tur to čipu, nevajag likt zem ādas, bet nēsāt kaklā pakārtu.

No raksta ir noprotams, ka tieši āda, kā ģeometriska robeža ir rādītājs? Nu nu. Arī es šodien savā darba pienākumu veilšanai izmantoju čipu, kaklā pakārtu. Veikalos lietojam kartes. E-identitāte, e-paraksts.

Treškārt, āda ir pietiekoši viegli ievainojama instance, lai kļūtu par identitātes aizsargrobrežu tādā mērā, kādā tas šeit tiek pasniegts. Nu nobrāzīsi pamatīgi roku, un tavs RDF-s paliks kaut kur dubļos uz klintīm. Vai tas ir nopietni?

» Posted By Nils Graustiņš On 2015. gada 11. februāris @ 08:07

«« Back To Stats Page