Statistika

Comments Posted By Laura

Displaying 1 To 5 Of 5 Comments

Alutiņi, vecais brāli! 2.daļa

Varbūt Tev, Ervīn, vīna vai alus glāze neko nenozīmē, bet kādam tas var būt pirmais solis atpakaļ Ēģiptē, atpakaļ verdzībā.

“Bet kas apgrēcina vienu no šiem mazajiem, kas tic man, tam būtu labāk, ka viņam kaklā piesietu dzirnakmeni un nogremdētu jūras dziļumos.”

Ja studē vēsturi, tad ir skaidrs, kāpēc attiecīgajā laika periodā un vietā dzēra vīnu, ūdens bija ļoti netīrs, kā arī vīns nebija tik grādīgs, kā mūsdienās.

» Posted By Laura On 2015. gada 24. jūlijs @ 20:26

Pievienojos Vilks teiktajam. Bībelē minētie principi padara neiespējamu apgalvot, ka jebkāda daudzuma alkohola lietošana varētu būt darbība, kas pagodina Dievu.

» Posted By Laura On 2015. gada 14. jūlijs @ 15:53

Eiropas “vērtības”. Drīz arī Latvijā

Cik paraksti vēl vajadzīgi?

» Posted By laura On 2014. gada 10. aprīlis @ 14:20

Mani tik ļoti iepriecināja demogoģiskie izteikumi, it īpaši par Vāciju, kur pašreiz dzīvoju, un nekas no rakstītā nav patiesība. Tie visi ir plāni, kuri jau pirms ilgāka laika ir cietuši sakāvi, jo redzi, Norvēģija pamēģināja un nesanāca. Atsauksmes un izmantoto literatūru/interneta lapas var jau beigās publicēt, lai tie, kurus tas interesē, var apskatīties. Vismaz tā dara žurnālisti, kuri neizpūš no mušas ziloni.

» Posted By Laura On 2014. gada 27. janvāris @ 22:31

Aizraujošā kolekcionēšanas pasaule

Sveiki!

Šobrīd strādāju pie projekta par kolekcionāriem. Sakiet lūdzu, vai Jums ir zināmi kādi statistikas dati par to cik, apmēram, kolekcionāru ir mūsu valstī? Manuprāt, to nav iespējams noteikt, bet projekta problēmas aprakstā jāsniedz statistikas dati. Centrālajā statistikas pārvaldē šādu datu nav. Vai tiešām būs jāblefo…?

» Posted By Laura On 2016. gada 1. jūnijs @ 22:25

«« Back To Stats Page