Statistika

Comments Posted By Lūdzu

Displaying 1 To 7 Of 7 Comments

Krievu militārās vienības Hitlera armijā. 1.daļa – ģenerālis Vlasovs un viņa ROA

Liels paldies par pilnīgi nezināmas vēstures lekciju.

» Posted By Lūdzu On 2017. gada 9. maijs @ 20:53

Je ne suis pas Charlie… Es neesmu Čārlijs. Un negribu būt

Nepiekrītu tikai par šo: “Protams, reliģiju kā tādu kritizēt drīkst, taču jārespektē iekšējie noteikumi vai reglamenti, kas pastāv katrai ticībai”. Es domāju, ka nevis jārespektē katras reliģijas iekšējie noteikumi, bet jārespektē katras VALSTS ieksējie likumi un noteikumi. Būtībā sanāk valsts politiskais virziens. Tāpat kā ciemos esot, tev ir iespēja aiziet un nekad vairs neviesoties, ja šīs mājas kārtība tevi neapmierina.

Citādi var sanāk pilnīgi absurdi. Vienā ticībā nedrīkst rādīt seju, otrā celi, trešajā runāt, tad vēl būs sektas kurās jāstaigā ar kājām uz augšu un jebkāda makaronu attēlošana ir aizliegta, zaimošana. Un lai to tagad visu respektētu un neaizvainotu, publicēt nedrīkstēs neko, kino, foto arī aizliedzams. Tā atgriezīsimies pie laika, kad pat uz alu sienām nezīmēja…

» Posted By Lūdzu On 2015. gada 2. februāris @ 10:36

Seksuālā revolūcija boļševiku gaumē

Nu dažas bildes jau izskatās kā MS Paint pārzīmētās: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Breast_care_USSR_poster.jpg

» Posted By Lūdzu On 2015. gada 19. janvāris @ 02:15

Bērna ticība

Kāpēc ziemas vidū esošos svētkos tiek uzspiesta kaut kāda džeka dzimšana, kas reāli notika vasarā. Ja mēs smejamies par pareizticīgo šķībo kalendāru, kas gadiem ejot nobīdījās arvien vairāk, tad kā dzimšanas diena var nobīdīties par bezmaz pusgadu?

Nu tad nākošajā gadā, tik par to pasiesību!

» Posted By Lūdzu On 2015. gada 3. janvāris @ 23:21

Ziemassvētku tradīcijas. Svētku vecītis

Gribēšu parunāt par kristietību, došos pie sava sena laba klases biedra, kas nu kā mācītājs kļuvis diezgan populārs un interesants (ko varēja gaidīt no tāda smadzeņu potenciāla).

Kristietības pamatideju izrāvumi kā tādi manās acīs galīgi nekas slikts nav. Kā nekā vispār reliģijas pozitīvā ietekme uz kopienas kopproduktu ir nenoliedzama un apdomājama. Taču vēstures un pat tagadējie notikumi pierāda to, ka šī (samērā jaunā reliģija) neko nelabo cilvēku attiecībās un to sliktajās īpašībās (pakļaut un valdīt), gluži pretēji - kristietības vārdā notikušas tādas asinsizliešanas, kuras var sacensties ar vēstures lielākajiem tirāniem. Tātad, kaut kas nav kārtībā ar šo reliģiju. Uzskatu, ka tā cilvēkus nemaina (varbūt kādu cietumnieku). Jebkura lielāka itāļu mafija nevar sacensties ar to, kas darījās (varbūt arī darās) Vatikānā. Būtībā katra pilsētas baznīca man asociējas ar tādu kā liekulības bastionu. Un mēs te varbūt sašutinamies par izšķērdēto naudu mūsu zelta tiltā Rīgā.

Tagadējie notikumi islama reliģijas vārdā. Krusta kari? Es uzskatu, ka arī šī reliģija ir bumba ar laika degli. Un nevajag te visu novelt uz dumjajiem viduslaikiem. Lūk, mūsdienu aptauja par spīdzināšanu http://www.msnbc.com/rachel-maddow-show/week-god-122014

Ja man vajadzētu reliģiju, es pieslietos pie latviešu dievturības. Vēsture rāda, ka Laimas vai Māras vārdā neviens nav spīdzināts, nogalināts vai vardarbīgi pakļauts.

» Posted By Lūdzu On 2015. gada 8. janvāris @ 18:01

Nu, es jau arī saku, ka tie ēbreju svētki nav jāsvin ;) Kā nekā, tas nenotika ne mūsu zemē, ne ar mūsu tautu.
Tagad tik pamanīju, ka šis saits ir kristietisks. Varētu pat teikt - žēl… jo raksti interesanti. Vēstures raktus turpināšu lasīt. Paldies par tiem.

» Posted By Lūdzu On 2015. gada 6. janvāris @ 01:02

Lūdzu vairāk uzrakstīt par tām pagāniskajām tradīcijām, kuras esot saplūdušas ar kristīgajām. Citādi sanāk robs stāstā.

» Posted By Lūdzu On 2014. gada 23. decembris @ 10:17

«« Back To Stats Page