Statistika

Comments Posted By Kurms

Displaying 1 To 7 Of 7 Comments

Nejaušība vai Dievs – kas bija iesākumā? 1.daļa

Jautājumā par Zemes vecumu atklājas nopietna pretruna starp bībeles burtisko tekstu un ledus urbumu paraugu analīzēm, kurās ir redzamas gadskārtu pēdas.

Pieļauju, ka reiz zinātne atklās, kā darbojas lūgšanas. Uzrakstīs formulu. Iedomājaties? Un to mācīs 3.klasē tādā priekšmetā, kādu mēs šodien nepazīstam. (Vai pirms simts kāds zināja, kas ir informātika vai datorika?) Nu tad, man par nožēlu, kristiešiem būs jāsaka lielais: Mnjaa. Tas, ko mēs tūkstošiem gadu esam praktizējuši, ir process, kurš darbojas saskaņā ar šo formulu. Easy! Kā un vai katrs to izmanto savā dzīvē, tā jau ir viņa problēma. Tāpat, kā šodien daudzi neizmanto datorus. Kādi tur blogi un draugi… Kas, lūdzu, ir dators? Priekš kam man tas? Par ko Jūs runājat?

» Posted By Kurms On 2019. gada 31. augusts @ 10:02

Ja Dievs būtu vēlējies, viņš radītu pat evolūciju. Viņam viss ir iespējams. Pieļauju, ka Dievs radīja evolucionējošu pasauli. Radīja un palaida lai evolucionē. Kāpēc ne?

» Posted By Kurms On 2019. gada 31. augusts @ 09:46

Ticība uzvar autozagļus. Valda un Daces stāsti

Tātad skaista, kopta mašīna ir Latvijas “viduvējā kristieša standarts”? Tāpat kā koptas drēbes un vispārēja sakoptība miesā? Nezinu kāpēc kristieši (un es tajā skaitā) nebraukā ar sarūsējušām vecām, nevienam zaglim nevajadzīgām mašīnām? Kāpēc nevalkā TIKAI tās drēbes, kuras citiem ir kļuvušas liekas? Tādējādi mēs “nošautu divus zaķus” - samazinātu planētas eko slogu un palielinātu labdarībai ziedotos apjomus.

Es varu atbildēt tikai par sevi. Mani ģimenes locekļi pret to iebilst. Es to daru viņu dēļ. Daži ir norādījuši, ka man pietrūkst pašcieņas. Mani joprojām nodarbina jautājums, vai Kristum bija pašcieņa. Gribētu dzirdēt citu domas. Atbrīvošanās no citu cilvēku smakām, pieļauju arī ir pašcieņas jautājums. Vai kristiešiem ir jākontaktējas ar smakojošiem cilvēkiem?

Manam onkulim, kurš baudījis gana pārticības svešās zemēs, par mašīnu ir teiciens: “Durvis nevajag slēgt. Ja kādam kaut ko vajag, lai ņem, bet lai nelauž durvis”.

» Posted By Kurms On 2018. gada 26. decembris @ 15:21

“Bērtuļa nakts” Rīgas Latviešu biedrībā un tā atskaņas

Pavalstnieks, Nr.12 (23.03.1993)

18.Novembra Savienības
PAZIŅOJUMS
par Rīgas Latviešu biedrību

Neapmierinātas ar iekšējiem procesiem Rīgas Latviešu biedrībā, varas iestādes kopš 1992.gada jūlija izvērsušas pret to policejisku teroru. Varas interesēs tiek interpretēti biedrības statusa un īpašuma jautājumi. Notiek sistemātiska varas iestāžu iejaukšanās biedrības iekšējās lietās ar mērķi to sašķelt, diskreditēt sabiedrības acīs un pakļaut savai kontrolei.

Varas iestādes, kas pašas izprovocējušas konfliktus Rīgas Latviešu biedrībā, turpina jaukties tās iekšējās lietās, bez biedrības piekrišanas paziņojot, ka uzņemas samierinātājas misiju. Mūsu rīcībā esošā informācija rada aizdomas, ka samierināšana ir tikai iegansts, lai ievēlētu paklausīgu Rīgas Latviešu biedrības vadību, kuras aizsegā valdošās aprindas varētu realizēt personīgās intereses, izmantojot RLB vārdu un īpašumus, pirmām kārtām - namu Merķeļa ielā 13.

18.Novembra Savienība pieprasa ielaist 27.martā izsludinātajā kopsapulcē visus Rīgas Latviešu biedrības biedrus neatkarīgi no iestāšanās laika un aicina tos savus biedrus, kuri vienlaikus ir arī RLB biedri, aktīvi piedalīties šajā sapulcē ar mērķi nepieļaut varas iestāžu nodomu īstenošanu.

Rīgas Latviešu biedrību - latviešu tautai, nevis korumpētajai varai!

» Posted By Kurms On 2019. gada 26. septembris @ 09:07

Meklējot ziņas par to laiku periodika.lv

Pavalstnieks, Nr.16 (20.04.1993)

Rīgas Latviešu biedrības
PAZIŅOJUMS

1993.gada 27.martā Rīgas pilsētas galva A.Teikmanis, it kā lai atrisinātu RLB sakarā radušās problēmas, Kongresu namā noorganizēja saietu ar neskaidru juridisko statusu. Kaut arī A.Teikmanis bija apsolījis ielaist šajā namā uz saietu visus RLB biedrus, notika to šķirošana pēc nesaprotamiem kritērijiem. Neielaisto pulkā bija arī RLB priekšnieks I.Drullis. Daļu no tiem, kurus ielaida pa ārdurvīm, neielaida zālē. Savukārt daļai no zālē ielaistajiem nedeva iespēju piedalīties debatēs un balsošanā. Zemessargu formās ģērbušās personas izgrūda ārā RLB biedru, kas bija uzdrošinājies painteresēties, kā sauc personu civilapģērbā, kura regulēja ielaišanu, kādas ir šī cilvēka pilnvaras un kas tās piešķīris.

RLB paziņo, ka A.Teikmaņa organizētajam farsam nav nekāda juridiska seguma un tajā pieņemtie lēmumi attiecībā uz RLB nekādas tiesiskas sekas nerada. RLB vēlreiz apstiprina savas pretenzijas uz namīpašumu Rīgā, Merķeļa ielā 13, pieprasa A.Teikmanim izbeigt nama okupāciju un atdot to RLB valdījumā. RLB, kas atjaunojusi savu darbību 1992.gada 18.jūlijā uz 1938.gadā reģistrēto statūtu pamatiem, laikus brīdina visas biedrības, nama izmantošanā ieinteresētas organizācijas un privātpersonas: slēdzot līgumus ar viltvāržiem, kas ar varas iestāžu atbalstu uzurpējuši tiesības runāt RLB vārda, tās var ciest zaudējumus pēc nama atgūšanas RLB valdījumā, kā arī pēc tiesiskas valsts atjaunošanas.

Paziņojums pieņemts pilnsapulcē 1993.gada 27.martā.

Sapulces vadītājs: I.Drullis
Protokolists: E.Biseniece

» Posted By Kurms On 2019. gada 26. septembris @ 09:02

“Rīgas sargi” - varoņfilma vai farss?

Uzmanību! Šīs filmas skatīšanās atņem laiku Jūsu vēstures studijām. Skumji, ja viss ko filmā redz, ir tika vēsture.

» Posted By Kurms On 2019. gada 27. aprīlis @ 08:20

Šo lasot, atcerējos anekdoti. Skaņu režisoram kolēģi vaicā - kā jaunā filma?
- Kreisajā pusē viduču skaļrunis čarkstēja. Balanss nebija izlīdzināts. Un vispār - 64 bitu kodējumā 5 kanālu skaņu tā neraksta.
Piedod, bet Tev ir sanācis līdzīgi.

» Posted By Kurms On 2019. gada 27. aprīlis @ 08:16

«« Back To Stats Page