Statistika

Comments Posted By Kristīne

Displaying 1 To 5 Of 5 Comments

Rīgas porcelāns. 1.daļa - Kuzņecovu leģenda

Fantastisks raksts! Paldies autoram!

» Posted By Kristīne On 2016. gada 29. decembris @ 17:52

Varavīksne pār Latviju

Jebkurām oficiālām attiecībām ir sākums un ir arī beigas. Kurā brīdī beidzas reģistrētas partnerattiecības? Vai to pārtraukšanai vajadzīga abu pušu piekrišana un klātbūtne, vai arī to var ierosināt un paveikt viena no pusēm? Vai vienu partnerattiecību darbības laikā var reģistrēt vēl arī citas partnerattiecības? Kas jādara ar partnerattiecībām pirms laulības noslēgšanas - ar šo pašu vai citu partneri? Vai laulības, kas slēgtas esošu partnerattiecību ar citu personu laikā, ir leģitīmas? Kā var pārbaudīt, vai tavs jaunais draugs nav jau reģistrējis kādas partnerattiecības?

Kā redzams, šī reģistrācija nebūs pievilcīga nevienam heteroseksuālam pārim, jo praktiski nestu sev līdzi tās pašas konsekvences kā laulība (izņemot neuzliek par pienākumu izdot naudu plašām kāzām) - vai arī no tām nav nekādas jēgas, ja tās nenes sev līdzi tās pašas konsekvences kā laulība (viens partneris, oficiāla kopdzīves atzīšana un pārtraukšana, papīru kārtošana utt.). Ja nu vienīgi partnerattiecības gribētu stāties precēti (ar citu otro pusi) cilvēki - tā teikt, būtu oficiāli mīļākie. Tātad - tas var kļūt pievilcīgs tikai tiem, kas ir nelaulājami - viena dzimuma personas.

Cita lieta - par ko varētu runāt Zolitūdes gadījuma dēļ - ka varētu būt noregulēts statuss pārim periodā no laulību pieteikšanas datuma līdz laulību datumam. Noteikts laulību datums - vai arī tiesiski pierādāms fakts (ar liecībām piem.) - ka cilvēki tiešām bija plānojuši tuvākā laikā (kādā? precizējams!) stāties laulībā - tam vajadzētu būt argumentam, kad viena partnera nāves gadījumā iestājas laulāto attiecībām līdzīga tiesiskā aizsargātība. Un tas ir viss! Tad būtu taisnīgi un nekādus partnerattiecību likumus nevadzētu!

» Posted By kristine On 2014. gada 4. decembris @ 17:27

Eiropas “vērtības”. Drīz arī Latvijā

Jautājums - kas sagaidītu tos, kas pārkāptu bērnu tiesību likuma paredzētajā grozījumā izteikto aizliegumu? Neesmu lietas kursā par likumdošanu vienkārši:)

» Posted By Kristīne On 2014. gada 3. februāris @ 11:36

Vai visi ceļi ved pie Dieva?

Pret 1.bausli tas viss paliek nederīgs.

» Posted By Kristīne On 2011. gada 30. novembris @ 16:22

Patiesība par “Patiesības mirkli”

Raksts garš, bet ne plašs!

Abi autori ir viens otra precīzs atspulgs. Viens runā padomju laika klišejās, otrs jaunās Latvijas klišejās! Nez vai vēsture, un vispār dzīve, ir tikai melna vai balta, kā to attēlo abi autori.

» Posted By Kristīne On 2011. gada 30. novembris @ 16:03

«« Back To Stats Page