Statistika

Comments Posted By Irina

Displaying 1 To 10 Of 10 Comments

Latviešu mākslas klasiķi. Vilhelms Purvītis

Paldies par rakstu.

Apbrīnojams un patiešām Dieva dots talants…

» Posted By Irina On 2017. gada 21. marts @ 09:59

Krievijas ietekmes aģents. Vai tas neesi tu?

es negribu ne krievus, ne amerikanus…
es domaju lidzi…
…un ticu Aronam Russo

Ja tagad paskatas uz Sirijas, Libijas valstim un ne tikai - par kara planiem, teroraktiem u.t.t., par to Arons jau runa 2013.gada intervija youtube.

» Posted By Irina On 2017. gada 22. marts @ 13:19

Šī kristiešu pravieša un kalpotāja Kena Pītera pravietiskā atklāsme un LIECĪBA ir ļoti interesanta un īpaši aktuāla. Televīzijā sāk parādīties informācija par radioidentifikācijas elektronisko čipu ieviešanu. Tie ir tie paši RFID čipi, par kuriem pirms gada tika runāts saistībā ar jauno pasaules kārtību intervijā ar Āronu Russo (http://www.messcom.org.ua/2008/08/04/glob2/), ko viņš sniedza žurnālistam Aleksim Džonsam. Šo visai slepeno informāciju Āronam pastāstīja viens no lielāko globālistu saimes locekļiem Nikolass Rokfellers, cenšoties piesaistīt viņu pievienoties vispasaules globālistu elites “izredzēto” pulkam. Piezīmēsim, ka uz Russo jautājumu: “Kāds ir jūsu mērķis, jo jums jau tāpat pieder visas pasaules nauda,” Rokfellers atbildēja, ka viņi gatavojas ieviest čipu norēķinu un kontroles sistēmu, iešujot cilvēkam zem ādas radiofrekvenču identifikācijas mikroshēmu. Tām tiks piesaistīta pasaules vienotā norēķinu sistēma, bet tiem, kas pretosies viņu režīmam, šis čips tiks izslēgts… Tā būs, kā parādīts Atklāsmē 13, globālā ekonomiskās kontroles sistēma.

Lūk, izvilkums no šīs intervijas:
https://www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiC95Dy–nSAhVMDMAKHYO2CtEQFgglMAE&url=http%3A%2F%2Fwww.vvm.lv%2Flv%2Fnews%2Flist.html%3Fnews_id%3D174&usg=AFQjCNHqzxPsgYDd9sFm0IUih1gS16e4Gw&sig2=i2JK1PJCk1YMkvrZ9bUGdw

Video ir angļu valodā, es ieliku krievu: https://youtu.be/kMRnSs8LEzc

Ārons Ruso par ASV “demokrātiju”. Un tas nav krievs, tas ir amerikānis, kurš maksāja cenu par to, ka sauca lietas īstos vārdos. Viņš tika nogalināts. šis video ir par ASV pasaules kolonizāciju. Par ASV plāniem. Un kā pašu cilvēki dzīvo ASV. Par čipošanu, par totalitāro kontroli. To saka ne krievu aģnets, to saka Ārons Russo.

Kas viņš bija? Izkopeju no Vikipedijas:

Aaron Russo (/ˈrʊsoʊ/; February 14, 1943 – August 24, 2007) was an American entertainment businessman, film producer and director, and political activist. He was best known for producing such movies as Trading Places, Wise Guys, and The Rose. Later in life, he created various Libertarian-leaning political documentaries including Mad as Hell and America: Freedom to Fascism. After a six-year battle with bladder cancer, Russo died on August 24, 2007.

» Posted By Irina On 2017. gada 22. marts @ 13:14

Es nekada gadijuma neesmu par Krieviju, tikai baidos, ka abas sis lielvalstis cinas par ietekmes sferam pasaule.

Otrkart, kuru valsti nebrada amerikanu karaviru zabaki? Ieviesot “demokratiju” paliek drupas un izputinatas valstis. :-(

Ta ka nav tikai vienos vartos, diemzel…

» Posted By Irina On 2017. gada 21. marts @ 10:03

Grēks pret Svēto Garu

Nav nekāds grāvis…
Tiem, kuriem nav tādi īpašumi uz ziedojuma un 10 tiesas balstīti - viņi nedzīvo tādās villās… Ja ir tāds dzīvesveids kā Jēzum un ja ir Kristus sekotāji, tad tai naudas vākšanai nebūtu tāds uzsvars, kas ir neatņemama visu šo dziedināšanas dievkalp. sastāvdaļa… Dziedināšanas dievkalpojumi iet roku rokā ar labklājības evaņģēliju, jo ziedojumu un 10tiesas vākšana ir šādu pasākumu neatņemama sastāvdaļa… Tāds arī ir labklājības teoloģijai sakars ir ar šī raksta tēmu…

» Posted By Irina On 2015. gada 3. decembris @ 12:22

Джон Пайпер. Евангелие процветания - мерзость!
Pārdomām!
https://youtu.be/E3k3b5OeGiM

» Posted By Irina On 2015. gada 27. novembris @ 12:41

Ziemassvētku tradīcijas. Svētku vecītis

Ja ir velna sinagoga un pa virsu tam uzrakstīsim Dievs - vai no tās kas mainīsies…
Tāpat ir ar šiem svētkiem…
Mēs būtībā pagānismam pievelkam kristīgo…
Kas ir kopīgs ticīgam ar neticīgo???

» Posted By Irina On 2016. gada 19. decembris @ 18:41

Viss, manuprāt, ir ļoti vienkārši. Kristus ir teicis Jāņa ev.10:10: “Es Esmu nācis, lai jums būtu dzīvība un pārpilnība. Velns nāk zagt, nokaut un nomaitāt”. Tātad, būtu labi uzzināt, no ka ir cēlusies katoļu mācība. Kādas saknes tai ir. Vai patiešam kristīgs pamats? Vai katoļi nevajāja īstenos ticīgos, kuri redzēja, ka dieva vārdā tiek kultivētas 3 lietas - vara, nauda, sekss.

Tātad - kāda dieva? Kad velns Jēzum piedāvā viņu pielūgt, viņš saka - es tev došu šīs pasaules godību. Vatikāns - kam tas patiesībā kalpo kristīgās ticības aizsegā? Jēzus saka - pēc augļiem jums būs tos pazīt.

» Posted By Irina On 2016. gada 19. decembris @ 18:38

Varavīksne pār Latviju

Paldies Jums par to, ka saucat lietas īstos vārdos!

» Posted By irina On 2014. gada 3. decembris @ 14:24

Homoseksuālisms (III): divu pasauļu sadursme

Tā arī ir viena no homoseksuālo pasakām, ka tika iznīcināti Staļina un Hitlera režīma laikā. Palasiet “Rozā svastiku”. Visi Hitlera rokaspuiši bija ar šo neirozi. Un agresija viņos ir tādēļ, ka iekšēji jau paši zina, ka tā nav norma, tāpēc arī ir tik svarīgs sabiedrības akcepts. Tai pat laikā kopē normālas attiecības - no lesbietēm viena ir sievišķīgāka, otra kā likums - vīrišķīga. Lai Dievs ir žēlīgs pasaulei!

» Posted By Irina On 2011. gada 29. maijs @ 02:43

«« Back To Stats Page