Statistika

Comments Posted By Ilona

Displaying 1 To 5 Of 5 Comments

Pasaka par Latviju

Es ticu, ka Latvijā būs 5 miljoni cilvēku. Tauta atgriezīsies un uzcels nopostītās un tukšās vietas. Nebūs tukšu un sagruvušu namu. Nami būs piepildīti ar bērnu smiekliem, pagalmos būs rosība. Es ticu, ka nebūs mums vairs bērnunamu, jo katram bērnam Latvijā būs ģimene. Dievs svētī Latviju!!!

» Posted By Ilona On 2018. gada 16. novembris @ 23:48

Jaci Velasquez - sieviete ar dievišķu dzirksti

Patiess prieks, ka Dievs ir svētījis šo dziedātāju. Tie ir patiesas nodošanās augļi.

» Posted By Ilona On 2015. gada 6. marts @ 22:35

Varavīksne pār Latviju

Daudzi “kristieši” neaizgāja parakstīties, jo žēl bija 2.84 eur, bet cigaretēm naudas nav žēl. Šī ir vēl viena lieta par kuru tiesas dienā nāksies atbildēt Dievam, ja tu nebūsi iestājies par tiem, kuri paši par sevi iestāties nevarēja. Un tad būs kauns, ka bija žēl naudas vai sēdēt pie TV bija svarīgāk par to, lai aizietu un parakstītos.
Šie paraksti liecina par to, cik patiesībā ir vēl palikušies patiesi Dievam ticīgi cilvēki, nevis tie aptaujās uzrādītie neskaitāmie simtiem tūkstošu. Kur viņi bija, kad bija jāparakstās?

Kristieši Latvijā ir tikai 0.6-1%, atkarībā kā atkal skaitām. Nemānīsim sevi, ka esam kristīga zeme. Tauta soli pa solim virzās prom no patiesības. Diemžēl.

» Posted By Ilona On 2014. gada 5. decembris @ 19:08

Šindlera šķirsts

Esmu šo filmu redzējusi. Tā aizkustināja līdz sirds pamatiem, īpaši šī nožēla, ka es taču varēju vēl vairāk. Šindlers saprata to, kas ir pareizs, un darīja. Arī mums, nonākot dzīves krustcelēs, ir jāmāk izdarīt pareizo izvēli. Šis koks, kas iestādīts pie memoriāla Izraēlā, ir izaudzis jau ļoti liels. Pati to redzēju savām acīm. Lai Dievs svētī ikvienu, kas palīdz Viņa tautai.

» Posted By Ilona On 2014. gada 7. novembris @ 23:20

Pasaules karš? Cilvēces bojāeja? Ko gaidīt nākotnē?

Visam uzrakstītajam pilnībā piekrītu. Mums kā draudzei, kā ticīgajiem, paliek galvenais uzdevums - pasludināt Jēzu Kristu, krustā sisto mūsu grēku dēļ.

» Posted By Ilona On 2014. gada 30. septembris @ 11:47

«« Back To Stats Page