Statistika

Comments Posted By Ilgvars Vermelis

Displaying 1 To 6 Of 6 Comments

Latvieši un žīdi – attiecības gadsimtu garumā. 2.daļa

Liels paldies Tev, Ervīn, par ļoti labu un līdzsvarotu rakstu! Tas noteikti bija jautājums, ko vajadzēja pacelt. Ir vēl papildus materiāli A.Ezergailim angļu valodā “Nazi Soviet Disinformation ” un Nauma Lifšica raksti “Čikāgas Ziņās”, kur viņš ziņo, ka Arāja vietnieks bija tāds Boris Kinstlers - NKVD aģents, kurš pēc kara ilgus gadus turpināja strādāt Rīgas čekā. To, pateicoties Lifšica meklējumiem, KGB arhīvos 91. un 92.gadā atklāja, bet ko Zurofs un viņa šaika nepiemin. Kas attiecas uz Rumbulas šaušanu, tajā nepiedalījās neviens latvietis, bet šāvēju komanda bija 12 vīru sastāvā - visi brīvprātīgi vācieši. Lai Tev turpmāk arī veicas apgaismot mūsu tautai tās vēsturi.

» Posted By Ilgvars Vērmelis On 2019. gada 1. marts @ 22:06

1983.gada politiskās prāvas Latvijā

Liels Paldies Ervīn! Šo rakstu derētu pārpublicēt arī Latvijas presē un vēl pievienot pilnu sarakstu ar visiem VDK aģentiem un virspavēlniekiem, kā arī ierindas čekistu pilno sarakstu ar visām koordinātēm. Tad ierosināt krimināllietu pret katru par noziegumiem pret cilvēci un tautas nodevību.

» Posted By Ilgvars Vērmelis On 2019. gada 7. februāris @ 19:51

Vai visi ceļi ved pie Dieva?

Mēs visi reiz ‘tiksim’ pie Dieva - jā, pat ateisti (tici vai netici). Visas reliģijas un filozofijas reiz novedīs mūs pie Dieva. Vienīgais jautājums: kad nu reiz pie Dieva tiksi un stāvēsi Viņa priekšā, vai stāvēsi savos grēkos - notiesāts uz mūžību ellē, vai glābts - caur Jēzus asinīm mūžīgai dzīvošanai?

» Posted By ilgvars Vērmelis On 2011. gada 29. novembris @ 10:54

1961. gada Berlīnes krīze

Fakti par Berlīnes mūri.

1) Pēc nesekmīgā Kubas karagājiena “Cūku līcī” (Bay of Pigs) 1961.g. aprīlī Hrusčovs saprata, ka jaunais ASV Prez. Kenedijs ir nepieredzējis un nenopietns, kas attiecas uz ārpolitiku.
2) Jūlija beigās ASV Sen. Viljams Fulbraits intervijā izteicās: “Nesaprotu, kapēc Austrumvācija neslēdz savu robežu, jo domāju, ka viņiem ir tiesības to darīt.” Kendijs neiebilst.
3) Augustā Kenedijs “NY Times” intervijā izteicās, ka austrumvāciešiem ir bijuši 15 gadi, kuros tie varēja mukt uz Rietumiem.
3) Komunisti sāk celt Berlīnes mūri 1961.g. 13.augustā.
4) Gļēvie Amerikas liberāļi, kuri pārvaldīja ASV ārpolitiku kopš 1930. gadiem, “runāja kā Cērčils, bet uzvedās kā Čemberlens”. Tikai ar drošsirdīgo Reigana politiku pret PSRS beidzot kādam bija mugurkauls stāvēt pret komunistiem.

» Posted By Ilgvars Vērmelis On 2011. gada 22. augusts @ 18:38

Lielā nodevība. Kā Rietumi “uzmeta” baltiešus - 1. daļa

Pilnīgi pareizi! Tie jaunās pasaules cēlāji, kā Vilsons & ko, bija ieintersēti globālā valdībā, ne Latvijas suverenitātē. Vēlāk Rūzvelta administrācija bija pilna ar komunistiem. Viņa galvenais padomnieks Harijs Hopkins izrādās bija NKVD aģents pēc ASV ārlietu ministrijas 1995.g. deklasificēto dokumentu datiem. Rūzvelta viceprezidents Henrijs Valess bija liels Staļina draugs un beidzot pats kandidēja par prezidentu kā radikāls sociālists. Par angļiem un frančiem vispār nav ko runāt, tās ir izkurtušas valstis. Latvijas vienīgais aizsargs ir dzīvais Dievs Jēzus Kristus - citur glābiņu meklēt velti!

» Posted By Ilgvars Vermelis On 2009. gada 10. novembris @ 04:30

Latvijas okupācija (II): valsts iznīcināšana

Gadiem ilgi kreisie ir centušies nomelnot Ulmani, bet neviens vēl nav varējis argumentēt pret to valsts uzplaukumu, ko viņš ieveda. Pat sociāldemokrāts Voldemārs Bastjānis savos memuāros bija spiests atzīt, ka visas politiskās partijas, ieskaitot sociķus, bija noveduši valsti līdz kliņķim ar savu savtīgo strīdēšanos un deformēto koncepciju par demokrātiju. Ulmanis nebija ne perfekts, ne Dievs, bet valsts vadītājs un saimnieks, kas mīlēja savu tautu un veicināja tās labklājību. Tādi kā Graudiņš un viņa liberālie trimdas latviešu ‘kulturņiki’ kopā ar pašmāju bijušajiem komjauniešiem un sorosiešiem cenšas galīgi iznīcināt latvisku Latviju par labu jaunam, multikulturālam, daudzvalodīgam zaņķim. Latviešu tauta un Latvijas Republika zēla un plauka līdz 1940.gada bolševiku uzbrukumam - tad sākās sistemātiska latviešu tautas iznīdēšana, kas turpinās līdz šai dienai. Demokrātija pati par sevi nav panaceja un var būt kā divpusējs zobens.

Argumenti par to, kas būtu varējis būt, ja Ulmanis nebūtu bijis pie varas, ir mēmi un tukši, jo nebija nevienam tādi resursi, ar ko atspēkot tālaika pasaules divas lielākās totalitārās diktatūras. Ulmaņlaiki bija Latvijas vēsturē zelta laiki un tas ir neapgāžams fakts.

Latviju latviešiem!

» Posted By Ilgvars Vermelis On 2009. gada 27. augusts @ 17:48

«« Back To Stats Page