Statistika

Comments Posted By Gatis

Displaying 1 To 17 Of 17 Comments

Grēta Tūnberga – klimata cīnītāja vai globālistu upuris?

A varbūt Grēta ir antikrists?

Bet vispār, tā jau nu nav, ka neviens politiķis nav iedrošinājies viņai iebilst. Reku, Tramps pamatīgi nokritizēja viņu. Ja pareizi atceros, arī Latvijā daži kaut ko runāja pretī. Tiesa, kas viņos klausās, bet, nu, tas cits stāsts…

» Posted By Gatis On 2019. gada 29. oktobris @ 09:47

Nejaušība vai Dievs – kas bija iesākumā? 1.daļa

Par bitēm - evolucionisti teiks, ka milj… cik tur gadu laikā pielāgojušās. Bet kopumā, atmetot visu kristīgo pārliecību, es vēl varētu pieņemt evolucionāro pasaules skatījumu, miljardus gadu, nejaušības, pielāgošanās un visu pārējo, ja vien… ne tā dzīvības rašanās.

» Posted By Gatis On 2019. gada 16. augusts @ 11:07

Brīvticība - cilvēku pievilšanas bizness

Paldies, Ervīn, par šo rakstu - pārņem šausmas, saprotot cik tumsonīga ir mūsu tautas lielākā daļa, ka nesaprot Bībeles mācību un Baznīcu pielīdzina lielveikalam. Tādēļ arī vilks avju ādā var darboties bez bēdu.

» Posted By Gatis On 2018. gada 19. aprīlis @ 01:10

Vardes kurkst, pa grāvi atkal Ruben’s rūc… Pārdomas par kādu grāmatu - 2.daļa

Domāju, ka tas drīzāk varētu būt tāpēc, ka šodien ir citi laiki un, otrkārt, Rubenis tautā ir visai mīlēts, ne tikai kristišu vidū. Liela tautas daļa (ķipa kristieši - nu, tie, kuriem ir svarīgi, ka tikai labs cilvēks) LELBu noēstu bez sāls un, domāju, ka arhibīskaps tāpēc, piekrītu - gļēvi, bāž galvu smiltīs, it kā uz viņu tas neattiektos.

» Posted By Gatis On 2017. gada 8. februāris @ 14:47

Cik atceros, Cālīti izslēdza ne jau par aizraušanos ar Austrumiem un ezotēriku, bet par atbalstu homoseksuāļiem. Bet varbūt kļūdos.

» Posted By Gatis On 2017. gada 7. februāris @ 22:42

“kaut privātās sarunās gandrīz visi piekrīt Biķa un Tālberga nostājai”

Vai uz šīm “privātajām sarunām” ir kāda atsauce, vai arī autors it kā privāti ir runājis ar visiem bīskapiem?

» Posted By Gatis On 2017. gada 7. februāris @ 11:11

Nacionālais jautājums un kristīgā draudze. Vai Latvijā tas ir aktuāli?

Nez, Ļedjajevs ir iemācījies latviešu valodu? Vēl, kad tika aicināts uz Kristīgo radio, uz jautājumiem latviešu valodā konsekventi atbildēja krieviski…

» Posted By Gatis On 2016. gada 31. oktobris @ 22:16

“Tautas tribunāls” - trakonams vai provokācija?

Ir tāds teiciens - uz slimajiem neapvainojas. Neviens puslīdz domājošs cilvēks neņems pa pilnu vienu jukušu onkuli, kuram vieta būtu Tvaika ielā vai līdzīgā iestādē. Sen jau varēja un vajadzēja viņu apklusināt, kā arī to portālu aizklapēt ciet. Bet Grantiņa lieta parāda, cik beztiesisks īstenībā var būt cilvēks, ja viņš kaut kā uzkāpj uz varžacīm, kam nevajag. Līdz ar to mazliet izbrīna, kāpēc autors ne vārda neminēja par metodēm, ar kādām viņš tika aizturēts, ka viņam diezgan ilgi tika liegta medicīniskā palīdzība utt.

» Posted By Gatis On 2015. gada 7. augusts @ 11:06

Kas mūs sagaida nākotnē? 2.daļa – protestantu atmoda un Latvija ideoloģiju globālajā sadursmē

Atļaušos nepiekrist par nabadzības saistību ar katoļu vai pat pareizticīgo zemēm. Itālija ir diezgan augsti attīstīta valsts, tāpat Portugāle. Polija šobrīd ļoti attīstās, kaut vai tajā pašā Lietuvā arī…

» Posted By Gatis On 2015. gada 29. marts @ 23:08

Juvenālā justīcija - sātana smaids ģimenei

Tad atkal būs cita problēma - kamēr izies caur tiesu, kāds vardarbīgs vecāks paspēs kaut vai tajā pašā 1/10 gadījumu to bērnu nosist vai nomērdēt badā. Un, kad tauta protestēs, būs pamats pateikt - a jūs taču paši gribējāt, lai bāriņtiesas pilnvaras ierobežo.

» Posted By Gatis On 2015. gada 19. janvāris @ 15:00

Eiropas “vērtības”. Drīz arī Latvijā

Es arī neesmu vēl izlēmis - parakstīties vai nē. No vienas puses, ideja pareiza, bet ir jāsaprot, ka jebkura ideja pārsvarā tomēr tiek identificēta ar tās autoriem. Šajā gadījumā nav noslēpums, ka autori ir Kaspars Dimiters, kurš publiski ir aicinājis nemaksāt nodokļus, savā blogā (uz ko manuprāt ļoti nelietderīgi un pat kaitīgi norāda arī raksta autors) un te tikai ir publicējis melīgu un nepārbaudītu informāciju (kaut vai par to pašu Estrellas ziņojumu), kā arī Vladimirs Lindermans, kurš starp citu arī kultivēja ideju par Latgales autonomiju, ierosināja referendumu par divvalodību un ir veicis neskaitāmas Latvijai kaitnieciskas darbības. Par pirmo tā kā būtu skaidrs - pusjucis mākslinieks un ķipa kristietis-staigātājs, kurš jau cik draudzes nomainījis, plus vēl, sludinot ģimenes vērtības, cik reizes savu sievu krāpis un vēl apbižojies uz visu pasauli, ka viņam jāatmaksā aizņemtais kredīts. Tādu tiešām nebūtu vērts ņemt par pilnu. Bet ar Lindermanu ir cita lieta. Tikai pagalam naivs cilvēks nesaprastu, ka šī ideja ir kārtējā manipulācija ar tautu. Jo kurš tad būs tas varonis, ja gadījumā izdosies šo referendumu sarīkot? Protams, Lindermans. Vai tiešām mums - kristiešiem vajadzīgs, lai mūs identificē ar šo tipu? Tā jau kristiešiem īpaši labas slavas nav.

Un, manuprāt, prasība šajā gadījumā norādīt avotus ir visai pamatota, vismaz, ja es būtu publicists, tad noteikti tos norādītu, jo kā patiesība šeit tiek pasniegta nepārbaudīti fakti un ķipa liecības internetā. Citādi tas viss izklausās pēc vienkāršas baidīšanas. Jo bieži vien, veicot šāda stila publikācijas (es to nesaku par Ervīnu), tiek pasniegta nepārbaudīta informācija ar domu - tak tāpat neviens neies rakties. Par to pašu Norvēģijas gadījumu, kur it kā bērnu atņem un nodod ģimenēs, kurās viņi tiekot seksuāli izmantoti… vai kādam ir dajebkādi dokumentāli avoti par to vai arī ir tikai vienas neapmierinātas sievietes bļaustīšanās internetā? Vai, piemēram, par šo te: “Bet Amerikas psihiatru asociācija jau gatavojas izslēgt pedofiliju no seksuālo perversiju saraksta un aicina būt tolerantiem pret pedofiliem kā seksuāli normālu orientāciju.” Ja godīgi, es kādas 2-3 stundas rakot internetā, mēģinot sameklēt kādus puslīdz ticamus avotus. Nav man īpaši laba angļu valoda, bet, nu, gribētos zināt, no kurienes Ervīnam šāda informācija.

» Posted By Gatis On 2014. gada 19. marts @ 15:13

Nāves vai Dzīvības kultūra. Ko izvēlēsimies?

Paldies, ļoti labs raksts, bet… nevajadzētu šādos rakstos pieminēt tādu cilvēku kā I.Parādnieks. Šaubos, vai cilvēks, kurš dzīvo ar 2 sievietēm un ir pieķerts slimīgi perversu pornolapu aplūkošanā, būtu baigais paraugs, uz ko atsaukties. Tas nu tā… ;)

» Posted By Gatis On 2012. gada 17. oktobris @ 11:24

“Mincenīšu” dumpis saviļņo pasauli

Vienīgi, manuprāt, neforša bija Pareizticīgo baznīcas attieksme, kurai, kā piedodošai Kristus miesai, tomēr būtu jādemonstrē žēlastība. Bet nē - sodiet!

» Posted By Gatis On 2012. gada 13. septembris @ 10:22

Labs raksts, Ervīn, paldies.

» Posted By Gatis On 2012. gada 29. augusts @ 11:48

Pārdomas par Hariju Poteru

Kristietim - āmen. :)

» Posted By Gatis On 2011. gada 18. septembris @ 11:47

Teen Challenge. Jēzus faktors

es jutu, ka Dievs grib mani izmantot, lai es vismaz meginu uzsakt centru sievietem, kaut tas man tagad liekas neiespejami, bet es katra zina nepadosos, ta vienkarsi ir mana degsme, jo teen chalenge ir mainijis ari manu dzivi…

» Posted By gatis On 2011. gada 18. oktobris @ 22:35

Homoseksuālisms (II): ideoloģiskā cīņa

“Ja homoseksuālisms būtu pārmantots, tam ar laiku vajadzēja izzust no cilvēku genofonda, jo homoseksuāļi nemēdz radīt pēcnācējus.”
—————————
Vai tad nerada, izmantojot surogātmātes vai lesbietei pārguļot ar vīrieti, vai ļaujoties mākslīgajai apaugļošanai? Tur jau tie gēni var pārmantoties, vai ne tā?

» Posted By Gatis On 2012. gada 5. februāris @ 20:48

«« Back To Stats Page