Statistika

Comments Posted By Gačs

Displaying 1 To 5 Of 5 Comments

Homoseksuālisms (I): norma vai morāla kroplība

Ervīn, diemžēl nedara vis. Vai vari nosaukt vēl kādu piemēru, kur tas tādā izpausmē ir darīts? Vai tika rīkoti protesti pret Irākas karu, pret valsts izzagšanu, pret alkoholismu, kaut vai tagad - pret ģenētiski modificētas pārtikas ieviešanu, kas arī ir grēks un iejaukšanās Dieva radītajā kārtībā?
Protams, ir kristieši, kuri tiešām ar sirdi gāja protestēt pret grēku, bet jau tas, ka Aleksejs Ļedjajevs izplata melīgu informāciju, ka 80% AIDS slimnieku ir zilie u.tml., liecina, ka ne jau mīlestībā aicināt atgriezties no grēkiem šis cilvēks tur ir atradies.

Ja godīgi, es saprotu, kāpēc tik daudzi negatīvi par kristiešiem šī pasākuma laikā izsakās. Galu galā, ir mīlestībā jāpamāca, jāsludina, jāaizlūdz. Kristieši uzvedās kā farizeji Jēzus laikā. Vai arī, ja protestējam, tad par visu. Bet Jēzus mācīja: “Kad tu lūdz, noej savā kambarī, aizslēdz durvis”. Un vēl - kāpēc netiek pieprasīta otrreizēju laulību aizliegšana, īpaši mācītāju vidū? Tā tomēr ir laulības pārkāpšana, arī smags grēks, kas degradē ģimenes vērtības?

Ko es gribu teikt - nevis reizēm šī balss ir skaļa, reizēm klusa, bet tur, kur ir izdevīgāk, tur ir skaļa, tur, kur prasa neērtības, nepopularitāti - tur viss pieklust. Un tā jau ir liekulība.

» Posted By Gačs On 2009. gada 19. maijs @ 12:35

Ervīn, negribu piekrist par homoseksuālismu kā slimību. 3.Mozus grāmatā ir teikts: “Tiem, kas šādas lietas piekopj, ir jāmirst.” Tas automātiski nozīmē, ka Dievs nav želsirdīgs Dievs, jo iznīcina slimus cilvēkus. Ja tā būtu slimība, tad Dievam nebūtu pamata iznīcināt Sodomu, jo slimību cilvēks neizvēlas. Tā ir izlaidība, grēks. Galu galā, uz garīgi slimiem cilvēkiem arī attiecas “Laidiet bērniņus pie manis, jo tiem pieder Debesu Valstība.” Bet homoseksuālisms - tā ir izlaidība un atkarība, ja nespēj tam pretoties.

Piekrītu, ka kristiešiem ir jācīnās pret grēku, bet tai pašā laikā uzskatu, ka ir mazliet liekulīgi no mūsu puses tas, ka esam atraduši grēkāžus - homoseksuālistus, uz kuriem to žulti izgāzt. Man arī homoseksuālisms derdzas, bet, kāpēc Līga Dimitere ar savu krustu neguļas pie Saeimas vai valdības ēkām, kāpēc viņi neprotestē pret korumpētiem politiķiem, pret sabiedrībai neizdevīgiem lēmumiem, pret valsts izzagšanu? Kur bija lielais tēvreizes skaitītājs Šmits, kad viņa ģimenes vērtību solītāja partija un tās pārvaldītā ministrija pieļāva, ka mazu meiteni ar varu atņem viņas mātei un aizved uz Austrāliju? Nerunāsim par viņa partijas vadītāja koku izciršanu kāpu zonā savas privātmājas būvniecības dēļ? Kāpēc kristieši neorganizē skaļas protesta akcijas pie bankām, kas pakļauj verdzībā mūsu tautu? Galu galā arī par augļošanu Bībelē rakstīts ne mazums. Ja jau iestājamies pret grēku, tad pēc pilnas programmas, nevis tad, kad ērtāk.

» Posted By Gačs On 2009. gada 18. maijs @ 19:09

Michael W. Smith: Mūzika, kas uzrunā

Tas tikai kārtējo reizi pierāda - ja reiz sasējies ar Dievu, tad aizmirsti par tikšanu vaļā no Viņa. Tas Kungs savu īpašumu tik viegli neatdos. Pats savā dzīvē to pavisam nesen piedzīvoju.

» Posted By Gačs On 2009. gada 26. maijs @ 21:26

Nicky Cruz. No gangstera līdz Dieva kalpam

Man liekas, ka pēc šī stāsta arī filma bija uzņemta. Kaut kad sen atpakaļ kaut ko līdzīgu redzēju. Gribētos vēlreiz noskatīties.

» Posted By Gačs On 2009. gada 11. maijs @ 00:01

Krīze vai Dieva sods

Nesen LKR “Aktuālajā diskusijā” viens uzņēmējs teica, ka tūlīt ekonomika pakāpsies uz augšu, bet drīz viss atkal būs pilnīgā dēlī un vēl trakāk nekā tagad. Grūti teikt, jo gan Latvijas, gan Eiropas un pasaules ekonomisti domā, ka Latvijas ekonomika sāks atveseļoties nākamā gada 2.pusē. Ziņās jau izskan, ka Amerikā esot manāmas pirmās atveseļošanās pazīmes, kaut vai skatoties pēc tā, ka birža atdzīvojas un naftas cena atkal kāpj, kas tomēr nozīmē papildus nodokļus u.tml., bet neesmu ekonomikas eksperts, grūti teikt.

Taču nav jau jāpiekrīt Vilkersonam vai Smirnovam, jebkuram bērnam ir skaidrs, ka, ja tā turpināsies, būs sociālie nemieri, neviens no tā pasargāts nebūs, nedaudz tas jau ieskicējās 13.janvārī. Piemēram, ko šobrīd dara bankas ar kredītņēmējiem, kas nespēj nomaksāt aizdevumus? Pret šiem cilvēkiem tiek vērsts psiholoģiskais terors. Vakar biju 10.Rīgas autošovā, kurā reklamējās kāda parādu piedziņas firma, kas reklamē, ka viņi protot parādnieku tā psiholoģiski iespaidot, ka tas samaksā parādu bez tiesas starpniecības. Atsevišķi cilvēki jau liek sludinājumus portālos un laikrakstos, ka piedāvā atgūt parādu un pēc tam presē lielās, ka pēc viņu apmeklējuma parādnieks parasti naudu atrod. Un šie cilvēki uz darbu zaudējušo rēķina kļūst arvien bagātāki, vēlētie valstsvīri joprojām bankas lobē. Loģiski, ka izsalkušajam latvietim pieriebsies, ka citi uz viņu rēķina iedzīvojas, un sāksies izrēķināšanās gan ar valstvīriem, jo viņu dzīvesvietas visiem ir zināmas, gan tiks demolētas ēkas utt.

Kas attiecas uz Dieva sodu, pilnīgi piekrītu, jo tam bezpriģelam kaut kad ir jābeidzas. Vēsturē ir redzami piemēri, kad Dievs tiešām neļaujas apsmieties. Piemērs - Džons Lenons lielījās, ka ir populārāks par Jēzu, un šo kā suni nošāva. Titānika konstruktors lielījās, ka to kuģi pats Dievs nevarot nogremdēt. Āreče, nogāja pa burbuli 1.reisā. Domāju, ka pamatīgs Dievs sods Latvijā nāks anglikāņu baznīcai, kas ir pamatīgi apgānīta. Un šodien lasu ziņās, ka atkal zilo mītings tiks atļauts. Var tiešām tikai pabrīnīties, ka Dievam ir pacietība.

Ervīn, pareizi pateici, Bībelē nav rakstīts: “Ejiet un pierādiet Dieva esamību visām tautām”, ir rakstīts: “Pasludiniet”, tobiš “pastāstiet”. Tas vai cilvēks tic, tas jau ir viņa ziņā. Tikai cilvēks nez kāpēc ir lecīgs un saka: “Pierādi, ka Tu, Dievs, esi! Izdari kādu brīnumu, tad ticēšu”, un nesaprot, ka Dievs priekš viņa jau ir izdarījis, lai cilvēks nepazustu, un Viņam nav jāpierāda, ka Viņš to ir izdarījis. Dievs nepazudīs, ja kāds cilvēks neticēs, bet kas būs ar šo cilvēku …

» Posted By Gačs On 2009. gada 8. maijs @ 18:13

«« Back To Stats Page