Statistika

Comments Posted By Artūrs

Displaying 1 To 5 Of 5 Comments

Grēks pret Svēto Garu

Ervīn,

paldies jums par publicēto rakstu! Lai Dieva Gars patiešām atver kristiešu garīgās acis, kas diemžēl neredz tālāk par savu degungalu.

Ja es būtu kristietis bez Svētā Gara kristības, lasot šo publicēto rakstu, es jau sen būtu uzrunāts, izmainīts un meklētu Dieva tuvumu savā dzīvē. Tas ir briesmīgi, ka vēl joprojām ir tik daudz nesaprašu, kuru sirdis ir tik ļoti nocietinātas, šādiem kristiešiem steidzīgi ir vajadzīga garīgā atmoda.

Paldies Svētajam Garam par Viņa kalpu Nātanu Morisu un kalpošanu, ko viņš veic pasaules valstīs, lai mantotu tūkstošiem pazudušu dvēseļu Kristum! Slava Dievam par piedzīvoto un redzēto, un ticu, ka Tas Kungs darīs vēl lielākas lietas mūsu zemē.

Dievs, svētī Latviju!

» Posted By Artūrs On 2015. gada 19. jūnijs @ 22:54

Septiņi lielākie sātana meli mūsdienu Draudzē

Šis raksts patiesi uzrunā, esmu daudz saskāries ar maldu mācībām dažādās draudzēs. Kad vēl maldījos tumsā, satiku daudz demonu un tas nebija patīkami, bet Kristus ir mani izglābis no okultisma maldiem un deva iespēju iepazīt patiesību. Esmu ļoti patiecīgs visiem, kas ar šādiem rakstiem stiprina pagurušos uz cīņu pret maldiem. Pateicība par visu Svētajam Trīsvienīgajam Dievam!

» Posted By Artūrs On 2014. gada 5. septembris @ 23:12

Nātans Moriss: Latvija būs glābta!

Kad beidzot tie “pravietojumi” par Latvijas “glābšanu”, “kristīgu” valdību utt, u.tml sāks piepildīties? ;)

» Posted By Artūrs On 2014. gada 18. jūlijs @ 08:10

Valoda, valodiņa… 1.daļa - Aizguvumi un jaunvārdi

Tad re no kurienes kājas aug!:)

» Posted By Arturs On 2018. gada 30. novembris @ 23:25

Latviešu leģions patiesības gaismā

Cīnīties par Latviju zem nacistu karogiem, manā skatījumā, bija tas pats kas gribēt izdarīt labus darbus, ejot uz sadarbību ar nelabo. Domāju mums, latviešiem, vajadzētu izteiksmīgāk publiski paust šādu nostāju. Jo parasti tas skan tā “starp citu” vai neskan nemaz. Līdz ar to, nav ko brīnīties, ka krievi reaģē tā, kā reaģē. Jo pateicoties nacistiem arī krievi daudz cieta un pat vairāk nekā pārējie. Neizsakāmi gribas, lai beigtos šis strīds. Lai katrs godīgi spētu paskatīties, izvērtēt situāciju, atvainotos viens otram un draudzīgi dzīvotu tālāk. Dievs, palīdzi mums to izdarīt.

» Posted By Arturs On 2018. gada 18. februāris @ 03:27

«« Back To Stats Page