Statistika

Comments Posted By Andris Vismanis

Displaying 1 To 24 Of 24 Comments

Mesiāniskais jūdaisms un kristietība

Viens vīrs precīzi noraksturoja šādu diskusiju: “Ja man ir sliktas attiecības ar Dievu, tad es sāku diskutēt par teoloģiju, sakot vienkāršāk - velk uz kašķi.”

» Posted By Andris Vismanis On 2016. gada 18. aprīlis @ 00:01

Dženita Katiša: Ja Dievs ir ar mani, kas būs pret?

Aicinājumu atslēgt prātu, lai saņemtu Svēto Garu un, protams, saņemt dāvanas un tapt dziedinātam nereti dzirdu vasarsvētku pasākumos. Pēc šādām atslēgšanām pārmainās arī prāts un tas vairs nebūs Kristus prāts. Par reklāmas palikšanu atmiņā - nekas jau nav palicis, izņemot uzmācīgu apvārdošanu - tikai atnāc… Es gan neteiktu, ka man tā vienmēr patiktu šo mācītāju sludināšana, bet tas man noteikti palīdz palikt Dieva Vārda patiesībā un skaidrībā, atšķirībā no pasākumiem, kuros cilvēki vienkārši tiek zombēti.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 12. oktobris @ 15:03

Par šīm intervētājas ‘baznīcas sienas’ un ‘jāiet ārā’ standarta frāzēm var tikai pasmaidīt. Nu nedzīvo kristieši tikai baznīcas sienās un Dievs mums dod iespēju liecināt. Cita lieta, ka mēs šīs iespējas ne vienmēr izmantojam. No Ošenieces gan es laistos žigli projām, ja viņa gribētu man ko pavēstīt.

”Nav nekas spēcīgāks par pārmainītu prātu” - Redzu, kā šie sludinātāji izmaina cilvēku prātus un viņi vairs nespēj atšķirt melus no patiesības. Mums arī ir savs prātu izmainītājs - Rubeņjuris, tas protams ir pilnīgs sviests, bet cilvēki ir sajūsmā.

Tās reklāmas pasākumam “No mīnusa uz plusu” bija ļoti uzbāzīgas. Kaut kā jau tas cilvēks jānozombē un ar garīgi nenobriedušiem prātiem to labam speciālistam nav grūti izdarīt, ņemot vērā to, ka katrs cilvēks tiecās pēc kā garīga. Kad Dženita būs ”nolaidusies” uz zemes, var Kristīgā radio paklausīties nopietnus Dieva Vārda kalpus - Brūsu Hesu, Alvi Sauku, Čārlzu Stenliju, Uldi Rožkalnu, un kā gudrs cilvēks ar Dieva Vārda un Svēta Gara palīdzību spēs atšķirt maldus no patiesības.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 26. septembris @ 21:34

Par bēgļiem un patvēruma meklētājiem

Ko tu, Ervīn, mūs te biedē un kaunini ar līdzīgām situācijām. Varētu padomāt, ka Latvijas neatkarība vai atkarība kādu var pasargāt. Skaties labāk pats uz sevi, ka nekrīti, savādāk tu pats pamazām sāc līdzināties Grantiņam, piekarot visiem, kas domā savādāk, savu novērtējumu. Cerams, pats esi atradis vietu, kur bēgt pie melnajiem līdzpilsoņiem. No turienes varēsi radīt savu tribunālu par tiem, kas šeit paliks starp baltajiem okupantiem. Būsi gana labs un pareizs, vai ne tā, Ervīn?

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 25. augusts @ 18:22

Mums tā patīk lietot un viens otram piekārt birkas ar visādiem ismiem. Vai nebūtu vienkāršāk tā - muļķis tāds, pats tāds, no tāda dzirdu - nu kaut kā tā? Kāda tur integrācija, ja valstī ir likumi, ka valsts skolās māca valsts valodā un viss! Kas domā savādāk, tam Latvijā nebūs mācīties. Ja mēs gribam palikt kristīga zeme, tad tiem, kas šeit grib publiski piekopt citas reliģijas, pie mums nevar būt vietas. Valstis, kas radījušas karus un nemierus citās zemēs, lai pašas plūc rezultātus, nevis uzbāžas citiem ar mistisku kopēju atbildību. Tas nenozīmē, ka nav jāpalīdz cilvēkiem, kuri patiesi ir dzīvības briesmās un cieš ne savas vainas pēc. Tas būtu jādara tā, lai cilvēkiem būtu iespēja atgriezties savā zemē. Vispār šis bēgļu pasākums izskatās pēc liela biznesplāna, kurā ir ieinteresētas cilvēku grupas.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 24. augusts @ 21:41

“Tautas tribunāls” - trakonams vai provokācija?

Mums visiem ir dzīves tumšās un gaišās puses. Ikviena cīņa, kur cilvēks iet savā spēkā vai vēl sliktāk - sātana vadīts, ir nolemta sakāvei. Var paskatīties Jāņa Rozenberga svētīgo liecību par Dieva spēku un vadību Mežaparka draudzes mājas lapā. Kas attiecas uz mūsu kultūras darbiniekiem, ar nožēlu jāsaka, ka Dievs ir noraidīts, kur nu vēl Kristus kā vienīgais ceļš, bet viss pārējais tiek piedāvāts visādos garīgos iesaiņojumos no “mākoņa maliņas”. Protams, ir arī reti izņēmumi, un paldies Dievam par to, bet uz pieminētajiem to nevar attiecināt. Protams, mums neviens nav jāpakar. Varam diskutēt, pastrīdēties un arī palikt katrs pie savām domām, bet savu žulti labāk izliet Dieva priekšā, lai Viņš mūs apskaidro.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 23. augusts @ 11:38

Tad šādi “patriotiskie” spēki ir vēl nožēlojamāki par Grantiņu. Kam ir kāds reāls apdraudējums no šī “tribunāla”? Vienkārši nožēlojami un muļķīgi. Arī pēc šiem rakstiem nav ne mazākās intereses par šo vietni, un man vairāk skumji par Grantiņu, ne par šiem “cietušajiem”. Par ievērojamu daļu no viņiem varētu pateikt ne to labāko. Protams, ne “tribunāla” līmenī, bet pamatojot ar lielākai vai mazākai sabiedrības daļai zināmiem faktiem. Sabiedrībai, kura noraidījusi Izraēla Dievu, būs jābaidās no visa un visiem, un sējējs ir pavisam cits - sātans, ko daudzi uzskata par pasaku varoni, vai pat kalpo viņam, un tur tāds Grantiņš nav ne tuvu pirmajās rindās. Lūk, par ko tiešām būtu jāsatraucas un jāsaka Patiesība, kas mūs sagaida, ja tā darīsim.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 11. augusts @ 23:09

Mums patīk izplatīt visādas muļķības - nu traks drauds un šķēlējs un kas tik vēl ne. Vācu dienesti to adekvāti izvērtēja, bet raksta autoram un apdraudētajiem cietušajiem ar to ir lielas problēmas, tā ka pašiem gribas iesaistīties un trīcēt. Sašķelt, naids, neuzticēšanās, ak, vai… tādi tādus atrod.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 11. augusts @ 11:07

Grēks pret Svēto Garu

Šodien cilvēki ir kāri uz brīnumiem.Tieši apustuļi brīdina, ka daudzi brīnumi būs sātana darbs. Šī dziedināšanas invāzija, uz ko lielā mērā tiek balstīti šie pasākumi, gāšana augšpēdus, vārtīšanās pa zemi un nesakarīga vāvuļošana ir īsts sātana darbs. Daudz cilvēku kāro pēc svešām mēlēm, nezinot ne to saturu, ne izcelsmes avotu, jo vislielākais mēļu imitētājs ir sātans. Šie viltus gani grib iestāstīt, ka tas esot Svētā Gara darbs. Bieži var redzēt vasarsvētku sludinātājus, kuri pielieto nebībeliskas metodes, gāžot cilvēkus augšpēdus, piesaucot Kristu un Svēto Garu. Šī ir liela Dieva zaimošana, jo ne Jēzus, ne apustuļi nevienu atmuguriski negāza. Daudzas maldu mācības un izdarības, kur darbojas ļaunie gari, šie viltus sludinātāji pieraksta Svētajam Garam. Ecehiēls mūs brīdina 34.nodaļā no viltus ganiem, kuri cērp avīm vilnu un ēd viņu gaļu, bet avis negana. Dievs viņiem spriedīs bargu tiesu. Bībelē ir skaidri pateikts, ka atmuguriska krišana ir sātana darbs. Jesajas 28:13 - “Lai viņi ietu un kristu augšpēdus, tiktu satriekti vai sapītos un kristu gūstā.” Šīs nebībeliskās kustības nāk no Amerikas un aizsākušās 40.gadu otrā pusē, šodien šī dēmoniskā krišana ir populāra arī pie mums. Toreiz parādījās dziedniece spiritiste Katrīna Kulmane Picburgā ar lieliem panākumiem. Pasakiet man, kādēļ cilvēkiem jākrīt augšpēdus? Patiesi, tie ir velna kalpi. Harizmātu kustībā valda pievilšanas un melu gars ar svešu garu un uguni. Svarīga nav dvēseļu glābšana, bet apšaubāma dziedināšana, runāšana svešās mēlēs, svarīgi atslēgt domāšanu - kas līdzīgs austrumu reliģijām. Sludinātājs nolād slimības garu, ko Bībelē neviens nedara. Brīžiem izskatās, ka šīs harizmātu kustības ir Dieva sods. Svētais Gars nekad nekur sevi nav izcēlis, pretēji tam, ko apgalvo šie maldu sludinātāji -dīdītāji: Bonke. Kulmane, Nātans, Ozolinkevičs, Jencītis, Ļedjajevs, Ošeniece u.t.t. Ne Jēzum, ne apustuļiem, ne pirmdraudzēm ar to nav nekāda sakara. Gluži otrādi, domāju, kas tiešām lasa Bībeli nevis pamatojas uz izjūtām, redzēto un dzirdēto, bet cnešās turēties pie Dieva Vārda, man piekritīs.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 2. augusts @ 18:26

Ne viss ir zelts, kas spīd. Gribās šoviņu ar Nātanu vai kādu citu, nosaucot to par atmodu, bet lūdzu, vienīgi to nosaukt par Svētā Gara darbu ir pilnīgi nebībliski. Vai varat atrast rakstu vietu Bībelē, kur cilvēkus gāž augšpēdus, tur ir arī pateikts, kas tā dara. Sak, brīnumi, zīmes, dziedināšanas un vēl Jēzus vārdā, bet lūdzu. Pats Jēzus saka: daudzi nāks Manā vārdā, solīs un darīs lielas un varenas lietas, tikai Es viņus neesmu sūtījis. Es kā šādu “atmodu” pretinieks labāk mierīgi pagulēšu Sintij, jo Dievu es pazīstu un Rakstus zinu, tādēļ garīgu klaunu izrādes, kas varbūt paši tic tam, ko dara, un aizrauj cilvēkus prom no Jēzus, man nepatīk, lai neteiktu vairāk. Gudrības princis ir solīšanas un vešanas prom no Kristus virtuozs, jo viņš Kristu ļoti labi pazīst, tādēļ viņa lieta ir steidzama un laiku viņš netērē velti. Tiešām efektīvi pagodina pats sevi un cilvēkiem patīk. Beidzot brīnumi, zīmes, dziedināšanas ne tikai pie ekstrasensiem, burvjiem, dziedniekiem, bet arī baznīcā. Nu, kā var nesolīt un kā var neticēt?! Vai ne?

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 24. jūlijs @ 14:17

Šiem ”evaņģelizācijas” un ”dziedināšanas” pasākumiem nav nekāda sakara ar Dieva Vārdu tādēļ, ka tas nelietīgi tiek lietots. Kristus mūs brīdina: daudzi nāks Manā vārdā un darīs daudz ko, un viņu lieta būs steidzīga, bet Es viņus neesu sūtījis. Dāvids šādus nātanus sauc par melkuļiem, Pāvils par plēsīgiem vilkiem - tā ir atbilde. Divos tāda veida pasākumos esmu bijis un personīgi redzējis, kā cilvēki tiek apstulbināti un apstrādāti ar velna gara spēku, iedod tikai mazo pirkstiņu. Dieva Garu es pazīstu un vienīgi Viņš pasargā no šo dēmonisko atrakciju iedarbības, tādēļ neiesaku nevienam apmeklēt šādus pasākumu, lai arī cik uzrunājošā Dieva Vārda iesaiņojumā tie netiktu ietērpti no cilvēku mutes, kuri uzdodas par Dieva vīriem un sievām, bet patiesībā tie nav.

Protams, protams, uzaicinājums ir pavēle un tā lietas nenotiek, un tā būtu izrāde, un lai būtu vajadzīga ticība u.t.t. Varbūt palūgt Jencīti, Ošenieci, Ozolinkeviču… Ja apustuļus aicināja palīdzēt, viņi gāja, bet šiem vienmēr būs atrunas un attaisnojumi, un saukt par šovu smagi slima cilvēka dziedināšanu pansionātā… Neviens apustulis tā neizteicās. Tā nu pamazām var sākt saskatīt, kur ir meli, un kur patiesība. Apustuļi un viltus apustuļi, kuri labi māk pūst miglu acīs, un viņiem ir panākumi, jo cilvēkiem tas patīk.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 6. jūnijs @ 22:27

Šo pasākumu apraksts līdzinās Dormeo reklāmai - tikai atnāciet un jūs dabūsit, mēs jums garantējam! Nu tad, lai būtu fakti, aiziesim kopā ar šo aktuālo piemēru Nātanu pie reāli smagi slimiem cilvēkiem uz pansionātu bez bļāvējiem, lēcējiem, gāzējiem, trinkšķinātājiem, un izdziedināsim dažus, kaut vienu. Rožkalns publiski LKR ir aicinājis, nu neviens nenāk, lai parādītu žēlastību un dziedinātu. Visiem ir atrunas un attaisnojumi, kāpēc nenāk. Pēc principa - ir aitas, ir cirpēji. Un vajadzīgos Bībeles pantus mēs mākam citēt, tā jaucot cilvēku prātus un vedot viņus prom no Kristus.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 5. jūnijs @ 10:11

Raksta virsraksts precīzi izsaka šo evanģelizācijas un dziedināšanas pasākumu būtību un sūtību, jo viens gars tur tiešām ir, kurš ar savām apsološajam runām pievīla Ādamu un Ievu sludinādams patīkamas lietas un protams līdzejošas zīmes. Ne vienmēr solījumi atbilst Patiesībai, neesiet tik lētticīgi.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 4. jūnijs @ 08:21

Kas mūs sagaida nākotnē? 2.daļa – protestantu atmoda un Latvija ideoloģiju globālajā sadursmē

Tagad latviešu kino klasiku ”Ceplis” sauc par lamām - ”direktoriņš, rīkotājs…” Tas bija tāds sarkastisks humoriņš. Esmu ievērojis, ka tev ar to ir problēmas. Ja nopietni, Jencītim ar kristietību nav nekāda sakara - vienīgais, ar ko viņš patiešām ir slavens, tā ir Dieva Vārda nelietīga valkāšana un cilvēku krāpšana. Var vilkt paralēles ar Repši: ”…kā var nesolīt…”

Par Luteru mēs zinām, ka viņš bija īsts Dieva vīrs, kurš pēc vārda kabatā nelīda. Par šiem jaunajiem dedzīgajiem lut.teologiem es varu tikai pasmaidīt. Viņiem tuvāks ir Ignācijs Lajola un Romas pāvests, kontrreformatori un inkvizīcijas darboņi un viņu garīgās pieredzes. Baidos, ka Luters viņiem ir tāds antivaronis, uz kura, ja vajag, var pakāpties, eh, cik mēs garīgi un dedzīgi… naivie muļķīši…

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 11. oktobris @ 21:10

Mācītājiņš, politologiņš - mērkaķis tāds! Svētrunas fragments - ak, šausmas, nez vai šitādus murgus ir vērts publicēt un vēl tā esot svētruna. Mīļie, bēdziet no šādiem mācītājiem un draudzēm ko kājas nes!

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 27. septembris @ 11:17

Pareizticība un krievu imperiālisms

“Daudzi nāks un sludinās Manā Vārdā, bet neticiet viņiem, jo Es viņus neesu sūtījis”.
“Jums būs viņus pazīt ne pēc viņu vārdiem, bet darbiem (augļiem)”.

Vai kādai baznīcai interesē sludināt Kristu? Problēmas nevienam nevajag, tādēļ tas nav aktuāli. Llietot Kristus vārdu veikalam, to arī pasaule ir apguvusi no baznīcas, jo gribam būt nevis kalpi, bet kungi.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 8. marts @ 20:20

Je ne suis pas Charlie… Es neesmu Čārlijs. Un negribu būt

Redzi, Ervīn, tas bija tāds joks un tests par tavu humora izpratni. Jā, tiešām tāds paskarbāks un ar sarkasma piedevu, bet tu to nespēji saprast. Tādēļ sava tēla spodrināšana uz tumsoņu un barbaru rēķina parāda tavu izpratni ne tikai par humoru, bet arī par ticību. Tie, kas mūs nesaprot un domā savādāk, ir tumsoņas un. protams, mazākums.

Kas attiecas uz karikatūristiem, viņi domāja, ka var atļauties visu un par to nekas nebūs, līdzīgi kā jūs, kas domā, ka jāmainās citiem un tie, kas nesaprot jūs, nesaprot neko. Šie zēni tika brīdināti nedarīt to. Tas viņus neapturēja. Tad atnāca citi vīri ar tieši tādiem pašiem visatļautības uzskatiem un nošāva viņus. Un tie citi arī tika nošauti - ko sēsi to pļausi. Tā nu katrs saņēma pēc nopelniem, jo, piedodiet, dragāja uz velna paraušanu un viņš arī visus parāva. Ja kādam kas liekas, lai pārkrustās, bet es to tā saprotu.

Spēlīte beidzās, jo tu pats uzkāpi uz sava grābekļa to pat nespēdams saprast. Ja kāds domā, ka vārds nav ierocis, ar kuru var nogalināt, viņš rūgti maldās, un to var attiecināt arī uz šiem karikatūristiem. Kas zobenu ceļ, tas no zobena krīt.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 8. februāris @ 17:29

Āaa… anekdote esot par skolotāju, bērnu un pogu, un par Dievu mēs tā kā nē, un, ja ir Viņa vārds, to mēs tikai tāpat pieminam, un Viņu nemaz nedomājam, un tā neesot jāsaprot. Varbūt ieviesiet savām anekdotēm skaidrojošo daļu.

Par smiešanos. Tādiem, kā jums, un kas jūs pazīst, varbūt labāk tiešām atturēties, jo ne katram tas ir dots, jo šeit nav runa par bērnu, bet par pamuļķa skolotāju un tādiem, kas to izplata. Lai joko tie, kas to māk, ēbreji to māk, ko par jums un Kupci nevar teikt. Tā kā jūs ar Kupci esat bijuši kopā ar Jēzu, jūs protams zināt labāk, par ko jokoja Jēzus. Mēs jau tikai pieminam, mēs jau nedomājam… vai ne?

Re, kā mēs mākam… mēs jūtamies apdraudēti no viduslaiku un mūsdienu tumsoņām, kuri negrib saprast mūsu jokus un grib mūs dedzināt un šaut, un mūs glābj tikai laķējums un tikumi. Šie saukļi ir dzirdēti no daudzkrāsainu organizāciju pārstāvjiem. Tā esot neiecietība pret citādi domājošiem, naida runa. Nu, uz pazīšanu atsaukties, tas pārliecina… Vai tu zini, kas es esmu…

Vēl daži vārdi upuriem, kuru jokus nesaprot tikai viduslaiku tumsoņas, tas jau ir dzirdēts. Publicējiet ko gribat, jo tā ir jūsu izvēle un arī atbildība, bet ne to, kas jūs pazīst. Rakstu, lai tie, kas lasa un citiem stāsta, padomā, vai ir vērts, un kāds gars aiz tā stāv. Arī jokot ir jāmāk, lai paši nepiedauzītos.

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 6. februāris @ 15:27

Šie karikatūristi saņēma to, ko bija pelnījuši. Mēs visi zinām, ka visatļautība nekad ne pie kā laba nenoved. Par vārda brīvību nevar saukt visatļautību, tādēļ traģikomiski ir šie pasākumi par vārda brīvību un visi tie solidaritātes pasākumi. Viņi domāja, ka drīkst visu, un tie, kas viņus nogalināja, domāja un darīja tieši to pašu, tikai pēc savas saprašanas. Es neatbalstu ne vienus, ne otrus, bet abas puses saņēma pēc nopelniem.

Izskatās, Ervīn, ka tu esi izvēlējies iet šo bezprāšu pēdās un neko neesi sapratis. Mēs turpināsim izsmiet Dievu anekdotēs un karikatūrās, pielīdzinot Svēto Trīsvienību apustuļiem un citiem Bībeles “personāžiem”, kas bija cilvēki, vai pat pogām. Un kā pēc tam ar Krusta teoloģiju, ar svētu bijību un trīsām Varenā Svētā Dieva Trīsvienības priekšā? Pēc tavām anekdotēm, ja pat tu teiksi, ka Dievs ir svēts, tas isklausīsies vienīgi pēc bla bla bla, jo par to, kas patiesi ticīgam cilvēkam SVĒTS, viņš anekdotes nestāsta un karikatūras nezīmē.

Noskatījos internetā šo raidījumu, kur Tālbergs aizsvilās, un uzskatu, ka tam bija pamats. Luterānis I.Kupcis izskatijās nožēlojams. Tautā par tādu saka “ne zivs, ne gaļa”, bet Bībele tādu sauc par remdenu. Nu, es tur tā, nu es tur šitā, un beigās it nekā - es vēl domāšu, izvērtēšu, un atkal viss no gala. Nekādas konkrētības un skaidrības, tiešām pilnīgs sviests. Ceru, ka Tālbergs nepieprasīs autortiesību maksu. Esmu luterānis, bet sen jau nelasu šo bezjēdzīgo un tukšo izdevumu “Svētdienas rīts”, un par to pārliecinos katru reizi, kad nejauši sanāk ieskatīties. Pēc šī raidījuma sapratu, kāpēc tā. Mana izpratne par Dieva Vārdu un ticību krasi atšķiras no I.Kupča izpratnes. Andris Vismanis

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 4. februāris @ 01:52

Varavīksne pār Latviju

Cik nesen Dievs pieļāva Zolitūdes traģēdiju, bet ievērosim, ka bojā negāja neviens bērns. Pēc gada valsts ārlietu ministrs paziņo, ka lepojas ar savu grēku un mēs sakām - tas esot drosmīgi. Mēs ļoti baidāmies parakstīties pret iespējamo grēka manefistāciju bērnu vidū, jo tur iesaistījušies divi ne visai gudri, bet ļoti aktīvi cilvēki, un mūsu paraksti varot tikt nez kur iznmantoti. Tas, ka grēka propogandai tiks pakļauti bērni, kristiešus pavisam nebiedē un liekas nesvarīgi. Vot, ja tie divi nebūtu, tad gan mēs parakstītos! Pat Ninive iekarsās un atgriezās, bet mūs Dieva brīdinājumi netraucē un mūsu līderi šeit nesaskata nekādas problēmas. Andris Vismanis

» Posted By Andris Vismanis On 2015. gada 8. janvāris @ 15:27

“Rīgas sargi” - varoņfilma vai farss?

Tā nav dzīve, tas ir kīno…

» Posted By Andris Vismanis On 2014. gada 22. novembris @ 03:25

1. Reinkarnācija Putina stilā

Pārdomājot to, kas notiek tuvāk un tālāk, mums jāatceras, ka Dievs to visu pieļauj. Rodas jautājums - kādēļ? Ja nu mēs paši esam izvēlējušies savu drošību un labklājību uzticēt nevis Dievam, bet pasaulei un tās varenajiem - protams, katrs pēc sava ģīmja un līdzības. Dievs mūs no tā vienmēr ir brīdinājis, bet mēs Viņu veiksmīgi ignorējam, jo NATO un Eiropa mūs glābs. Un sākas viss no gala…

» Posted By Andris Vismanis On 2014. gada 20. septembris @ 22:37

Saprotot laika zīmes. Izraēla un Gaza – kādēļ tas ir svarīgi

Nedomāju, ka Izraēlai būtu iespēja ko sarunāt ar arābu teroristiem, atrodoties naidīgu valstu ielenkumā. Ismaēla pēcnācēji nevienam ceļu negriezīs, jo miers viņus neintresē. Ja pareizi sapratu, ka mans Pestītājs Kristus ar mani manipulē un vēl to darījis no laika gala?! A, kam man tagad ticēt, dārgais Martiyz, tev vai Kristum?!

» Posted By Andris Vismanis On 2014. gada 20. septembris @ 21:56

Patiesi pestīšana nāk vienīgi caur Izraēlu, jo tā saka Dieva Vārds. Kamēr pastāv Izraēla, mums pagāniem ir žēlastības laiks. Ja kāds kristietis savas nezināšanas vai muļķības pēc sāk nosodīt Izraēlu, viņš nosoda Dievu. Cik tas ir gudri, spriediet paši. Dievs ir apsolījis izraēliešiem: kas jūs svētīs, tos Es svētīšu, un, kas jūs nolādēs, tos Es nolādēšu! Dievs nesaka, ka visi izraelieši vai, kam patīk - žīdi, ir ideāli, lai kurā pasaules valstī viņi dzīvotu, bet Dievs saka to, ko Viņš saka, un Viņš ir suverēns. Tad nu izvēlēsimies lāstu vai Svētību! Kungs, lai Tava žēlastība un miers ir pār taviem bērniem Izraēlā! Andris

» Posted By Andris Vismanis On 2014. gada 31. augusts @ 22:38

«« Back To Stats Page