Statistika

Comments Posted By Andis

Displaying 1 To 12 Of 12 Comments

Eiropas “vērtības”. Drīz arī Latvijā… Post Scriptum

Kristiešiem ir jāsaprot, ka, ja viņi balso par liberāļiem, tad viņi ir kopā ar sātanu un ienīst Dievu un uz viņiem attiecas: “Es, Tas Kungs, tavs Dievs, esmu dusmīgs Dievs, kas tēvu grēkus pie bērniem piemeklē līdz trešam un ceturtam augumam tiem, kas Mani ienīst…”

Jūs ne tikai sevi tā nolādat, bet arī savus bērnus un maz - mazbērnus.

» Posted By Andis On 2014. gada 17. februāris @ 12:11

Lielā atmoda Vidzemē - 1. daļa

Ļoti labs raksts!

» Posted By Andis On 2011. gada 19. septembris @ 09:26

Zatlers un viņa “strēlnieki”

Ir tikai viens nācijas glābējs- JĒZUS KRISTUS. Mēs kristieši Latvijā pārāk daudz liekam cerības uz valdību un politizējamies. Es domāju - galvenais, lai pie varas nav kreisie sociālisti, jo tā ir atgriešanās ateisma verdzībā. Neticu, ka baznīcās jāizvērš politiskais aģitācijas darbs. Tas galu galā sašķels draudzi. Ticu, ka kristiešiem jāiet politikā, bet baznīca nav jāpārvērš par politisku kustību. Baznīcai jābūt Mīlestības kustībai, kas sludina Evaņģēliju, dziedina slimos, palīdz trūkumcietējiem - izmaina cilvēku sirdis. Atmoda vēl nekad nav atnākusi no tā, ka izmaina likumus, bet izmainīti cilvēki galu galā izmainīs arī likumus.

» Posted By Andis On 2011. gada 19. septembris @ 09:58

Piekrītu, ka vilsies tie, kas savas cerības liks uz cilvēkiem un partijām. Ja jau Dievs varēja lietot ēzeli Izraēla labā, tad arī ķirurgs priekš Latvijas kādu brīdi noderēs.

» Posted By Andis On 2011. gada 13. septembris @ 10:40

Es neatbalstu viendzimuma laulības un nebalsoju arī par iestāšanos Eiropas Savienībā. Ecehiēla 16:49 aprakstīti iemesli, kādēļ Sodoma un Gomora tika iznīcinātas: lepnība; pārticība; vieglprātība, laiskums un slinkums; nebaroja izsalkušos; un tikai tad homoseksuālisms. Dažkārt gudrība ir izvēlēties mazāko ļaunumu.

» Posted By Andis On 2011. gada 12. septembris @ 16:20

Latviju var izmainīt vienīgi Reformācija - Atmoda Latvijas kristiešu vidū. Tas, kas notiek politikā, ir tikai atspulgs tam, kas notiek baznīcās. Baznīcu nevar pārtaisīt par politisku partiju, kā tas bija viduslaikos. Baznīcas uzdevums ir izmainīt cilvēkus no iekšpuses - sirdī. Es personīgi balsošu par Zatlera reformāciju.

» Posted By Andis On 2011. gada 12. septembris @ 10:04

Ar eņģeļiem cietuma kamerā

Super! Liecības vārds izmet velnu no daudzu dzīvēm!

» Posted By Andis On 2011. gada 12. septembris @ 13:13

Ekstrēmisti vai nacionālo interešu aizstāvji?

Esmu kristietis un uzskatu, ka Latvija savu neatkarību pirmkārt saņēma no Dieva tāpēc, ka kristieši ticēja un lūdza. Diemžēl pagāja tikai 16 gadi un Latvija savu brīvību un demokrātiju pazaudēja, jo pie varas caur militāru apvērsumu nāca Kārlis Ulmanis. Latvija no demokrātiskas valsts kļuva par nacionālistisku diktatūru. Kas attiecas uz demogrāfisko situāciju, tad kopš Otrā pasaules kara beigām Latvija ir nogalinājusi abortos pusi no saviem iedzīvotājiem. Tā vietā, lai gudri runātu, ir jāsāk laist pasaulē vairāk bērnu. Man pašam ir 7, bet diemžēl jaunās ģimenes pēc statistikas dzīvību grib dot 1,5 bērnam ģimenē. Es esmu Latvijas patriots, bet nekad savu balsi neatdošu nacionālistiem. Vēsture atkārtojas, bet domāju, ka Latvija otreiz tanī pašā bedrē neiekritīs.

» Posted By Andis On 2010. gada 12. novembris @ 15:02

Smits Viglsvorts. Ticības apustulis

Ja jau Vecās Derības kalpošanas laikā, kad Dieva godība nolaidās, ebreji nespēja nostāvēt kājās, tad cik vairāk Jaunās Derības laikā.

» Posted By Andis On 2010. gada 9. augusts @ 12:11

Latviešu leģions patiesības gaismā

Karošana zem kāškrusta zīmes par Latviju protams ir varonība, bet absurda. Tās ir sekas tam, ka paši nodevām demokrātiju un atbalstījām mīksto diktatoru Kārli, kurš atteicās aizstāvēt Latviju 1940.gadā. Man pašam radinieki karoja tikai leģionā, bet ar to nelepojās. Labāk vairāk runāt un rakstīt par tiem, kas cīnījušies par Latviju 1919.gadā. Ar to Sarkano Armiju un leģionu esam pamatīgi sasmērējušies. Lai Dievs mums dod tikt tam pāri.

» Posted By Andis On 2011. gada 12. septembris @ 12:42

“Tallinas vējš” Latvijā

Ļoti stiprinošs un izglītojošs raksts.

» Posted By Andis On 2010. gada 9. augusts @ 11:54

Latvijas okupācija (III): fakti un secinājumi

Latviešu tauta savu neatkarību pazaudēja pēc tam, kad atbalstīja diktatoru Kārli Ulmani. Šaurs ir tautas ceļš uz patiesu brīvību.

» Posted By Andis On 2010. gada 9. augusts @ 12:36

«« Back To Stats Page