Statistika

Comments Posted By Aija

Displaying 1 To 7 Of 7 Comments

Eiropas “vērtības”. Drīz arī Latvijā

Oho kāda sazvērestības teorija. :D Jāsaka smieklīga ir mūsu vecās paaudzes aizspriedumainība, visi slikti - žīdi slikti, melnie slikti, krievi, amerikāņi arī, bet geji vispār visa ļaunuma sakne acīmredzot. Ļautiņi liecieties taču mierā, drīz vien homoseksuāļu diskriminācija visiem šķitīs tikpat nepieņemama kā šobrīd diskriminācija dēļ rases vai tautības. Protams jānomainās nedaudz novecojušajai un aizspriedumainajai vecajai paaudzei. :)

» Posted By Aija On 2014. gada 26. februāris @ 20:47

Sātana mūzika 1: Mēs gribam tikai tavu dvēseli…

Marek Sarnovski, es ar Tevi runāju. Vai Tev neliekas, ka Dievs katrā ir ielicis iekšēju nojautu, kas ir labs, un kas - ļauns?

» Posted By Aija On 2019. gada 20. decembris @ 20:09

Marek, vai patiesām Tu tā domā?

» Posted By Aija On 2019. gada 18. decembris @ 07:41

Lidija Lasmane - Doroņina. Ja vien es sekoju…

Lai Tava ticība pārņem visus Latviju mīlošos ļaudis! Paldies par tavu izturību!

» Posted By Aija On 2014. gada 21. septembris @ 20:22

Mēs piedzīvojām brīnumu!

Dievs ir tik varens! Lasot jau zināmo liecību, acis atkal kļuva miklas, atsaucot atmiņā to laiku, kad tik ļoti iestājāmies par Robertiņu! Tāds liels ziķeris jau… Paldies Dievam, Visvarenajam, par žēlastību un dziedināšanu!

» Posted By Aija On 2010. gada 16. novembris @ 02:19

Izraēlas - arābu konflikts: cēloņi un sekas

Musulmaņu dievs atkal ir teicis, ka viņiem jāpārņem visas kristiešu teritorijas. Un viņi tam tic tikpat svēti, cik Tu savai svētajai grāmatai. Viņiem ir sava, kas no Tavas atšķiras.

Ar šādām realitātē nebalstītām, uz individuālām savstarpēji izslēdzošām iedomām balstītās ticībās nekur tālu netiksim. Tikai pie kara.

» Posted By Aija On 2015. gada 10. oktobris @ 15:56

Jāvienojas, no kura laika tad griežam atpakaļ vēstures ratu. Un tad tas jādara visām tautām. Manai tautai un daudzām tautām iespējams bija lielākas teritorijas 70.g.m.ē. Tad jau jāpārdala visiem, kā kuram ērtāk. Kas nozīmē karus.
__
Reliģija ir cilvēka fantāzija. Ja jūsu reliģija saka, ka jūs esat centrālie, mana reliģija saka, ka es tā esmu. Un katras tautas reliģijā viņa ir centrālā. Tamdēļ nav vienas tautas, kas būtu centrālāka par citām. Šī doma uzskatāma par reakcionāru. Nekad pārējie nesamierināsies ja kāds centīsies uzsēsties virsū un taisīties par svarīgāku. Katrs ir vienādi svarīgs un katrs svarīgākais pats sev. Un tikai tad, ja pratīsim pieņemt, ka visi mūsu kaimiņi ir svarīgākie paši sev, nevis mēs esam svarīgākie viņiem (kas ir iedomas, kā mums gribētos, nevis objektīvā realitāte), var normāli līdzāspastāvēt. Uzskatā, kas ir izklāstīts šeit, konflikts ir iedēstīts jau saknē.

» Posted By Aija On 2015. gada 7. oktobris @ 04:56

«« Back To Stats Page